Top 10 Xynetic Wärmeleitpaste Ctg8 – Pasty termoprzewodzące

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Noctua

#ad

Noctua NT-H2 10 g, pasta termoprzewodząca do komputera, w zestawie 10 ściereczek czyszczących 10 g

#ad
Noctua #ad - Pasta termoprzewodząca premium zapewnia optymalny transfer ciepła z CPU lub GPU do radiatora; druga generacja wielokrotnie nagradzanego Noctua NT-H1. Sprawdzona jakość noctua z doskonałą długoterminową stabilnością: zalecany czas przechowywania do 3 lat, zalecany okres użytkowania na procesorze do 5 lat.

Do chłodnic powietrza i wody diy/aio, amd radeon i nvidia geForce GPU, ps4/ps5, Xbox, idealnie nadaje się do procesorów AMD Ryzen i Intel Core, laptopów itp. Opakowanie 10 g na 9-60 aplikacji w zależności od wielkości procesora, np. 9 aplikacji do tr4, ~60 dla lga1200; w zestawie 10 ściereczek do czyszczenia NA-CW1. Atwe zastosowanie nie trzeba go nakładać przed montażem chłodnicy i dziecinnie łatwe czyszczenie za pomocą dołączonych chusteczek do czyszczenia NA-CW1.
MarkaNoctua #ad
Producentnoctua #ad
Wysokość6.5
Długość1.1
Waga0.02
Szerokość9.7
Numer częściNT-H2 10g
ModelNT-H2-10
Gwarancja24 Miesięcy

2. Noctua

#ad

Pasta termoprzewodząca Noctua NT-H1

#ad
Noctua #ad - Sprawdzona jakość noctua z doskonałą długoterminową stabilnością: zalecany czas przechowywania do 3 lat, zalecany okres użytkowania na procesorze do 5 lat. 3 aplikacje do tr4, 5 g na 3-20 aplikacji w zależności od wielkości procesora, ~15 dla AM4/LGA1700 ~20 dla LGA1200 Atwe zastosowanie nie trzeba go nakładać przed montażem chłodnicy i dziecinnie łatwe czyszczenie suchą ściereczką kuchenną lub chusteczką higieniczną nie wymaga alkoholu do czyszczenia.

Prestiżowa pasta termoprzewodząca premium zapewnia optymalny transfer ciepła z procesora lub GPU do radiatora; ponad 150 nagród i rekomendacji. Opakowanie 3, np. Do chłodnic powietrza i wody diy/aio, xbox, amd radeon i nvidia geforce gpu, PS4/PS5, idealnie nadaje się do procesorów AMD Ryzen i Intel Core, laptopów itp.
MarkaNoctua #ad
ProducentNoctua #ad
Wysokość0.5
Długość8.5
Waga0
Szerokość6
Numer częściNT-H1
ModelNT-H1
GwarancjaGwarancja ustawowa

3. ARCTIC

#ad

Niski opór cieplny, długa trwałość, wyjątkowo wysoka przewodność cieplna, bezpieczne użytkowanie, 20 g, MX-4 aktualna edycja, Wysokiej jakości mieszanka termiczna do wszystkich chłodziarek procesorów

#ad
ARCTIC #ad - Dzięki temu ciepło jest szybko i skutecznie odprowadzane przez CPU/GPU. W 100% oryginalny produkt dzięki testom autentyczności: dzięki naszej kontroli autentyczności można sprawdzić autentyczność każdego produktu.

Mx-4 to bezmetalowa pasta nieprzewodząca elektrycznie. Atwe i bezpieczne stosowanie: dzięki konsystencji mx-4 jest łatwy do nałożenia nawet dla początkujących. Sprawdzona jakość: wygląd opakowań naszej pasty termicznej zmieniał się z biegiem lat. Super stosunek ceny do jakości: wysokowydajna pasta termiczna ARCTIC dla integratorów systemów, która ze względu na niską cenę z pewnością przekracza oczekiwania.

Doskonała wydajność: pasta termoprzewodząca arctic mx-4 z mikrocząstek węgla gwarantuje bardzo wysoką przewodność cieplną. Idealnie nadaje się do stosowania na chipach. Formuła kompozycji pozostaje niezmieniona i jest synonimem wysokiej wydajności i jakości.
MarkaARCTIC #ad
Producent‎ARCTIC #ad
Wysokość0.79
Długość4.72
Waga0.04
Szerokość4.72
Numer częściACTCP00001B
ModelACTCP00001B
Gwarancja8 lat ograniczonej gwarancji

4. Thermal Grizzly

#ad

Thermal Grizzly Aeronaut pasta termoprzewodząca – 1 gram – w zestawie szpachelka – przewodność cieplna: 8,5 W/mK – chłodzenie i wyciszenie radiatora do wszystkich chłodnic CPU i GPU

#ad
Thermal Grizzly #ad - Praktyczna strzykawka sprawia, gpu, diody led, gdzie powinna być. Przewodność cieplna 8, 0129 K / W. Opór cieplny 0, bezpiecznie i nie dają się zintegrować z procesorem.

Popularny wybór dla komputerów domowych i biurowych, ale również do gier i innych o wyższych wymaganiach. Kompatybilny nie tylko z komputerami lub laptopami, ale również z konsolami PS 3 4 lub 5 Xbox 360 One i Series X! Doskonale nadaje się do odprowadzania ciepła z MacBooków. Cpu i chłodzenie, że nakładanie tej pasty przewodzącej ciepło jest bardzo łatwe i trafia dokładnie tam, żebra odprowadzające ciepło. Dobrze przewodzą ciepło, 5 w/mk. Po pierwszym użyciu można natychmiast zauważyć znaczny spadek temperatury, ale nie tylko! Zauważysz również znaczny spadek objętości.
MarkaThermal Grizzly #ad
ProducentThermal Grizzly #ad
Wysokość7.6
Długość25.2
Waga0
Szerokość25.2
Numer częściThermal Grizzly Aeronaut Variation
ModelTG-A-001-RS

5. Noctua

#ad

Noctua NT-H1 3,5 g SW Edition, pasta termoprzewodząca do komputera ze szpachelką i chusteczkami do czyszczenia

#ad
Noctua #ad - 3 aplikacje do tr4, ~15 dla am4/lga1700 ~20 dla LGA1200 Prestiżowa pasta termoprzewodząca premium zapewnia optymalny transfer ciepła z procesora lub GPU do radiatora; ponad 150 nagród i rekomendacji.

Opakowanie 3, 5 g na 3-20 aplikacji w zależności od wielkości procesora, np. Do chłodnic powietrza i wody diy/aio, ps4/ps5, xbox, amd radeon i Nvidia GeForce GPU, idealnie nadaje się do procesorów AMD Ryzen i Intel Core, laptopów itp. Sprawdzona jakość noctua z doskonałą długoterminową stabilnością: zalecany czas przechowywania do 3 lat, zalecany okres użytkowania na procesorze lub GPU do 5 lat. Sw spatula & wipes edition ze szpachelką do wygodnego nakładania oraz trzema chusteczkami do czyszczenia NA-CW1 do łatwego usuwania.
MarkaNoctua #ad
ProducentNOCTUA #ad
Wysokość0.5
Długość3.94
Waga0.01
Szerokość1.97
Numer częściNT-H135g
ModelNT-H135g
Gwarancja24 Miesięcy

6. ARCTIC

#ad

4g, bezpieczne użytkowanie, niski opór cieplny, długa trwałość, MX-4 aktualna edycja, Wysokiej jakości mieszanka termiczna do wszystkich chłodziarek procesorów, wyjątkowo wysoka przewodność cieplna

#ad
ARCTIC #ad - Idealnie nadaje się do stosowania na chipach. Dzięki temu ciepło jest szybko i skutecznie odprowadzane przez CPU/GPU. Mx-4 to bezmetalowa pasta nieprzewodząca elektrycznie. Sprawdzona jakość: wygląd opakowań naszej pasty termicznej zmieniał się z biegiem lat.

Formuła kompozycji pozostaje niezmieniona i jest synonimem wysokiej wydajności i jakości. W 100% oryginalny produkt dzięki testom autentyczności: dzięki naszej kontroli autentyczności można sprawdzić autentyczność każdego produktu. Atwe i bezpieczne stosowanie: dzięki konsystencji mx-4 jest łatwy do nałożenia nawet dla początkujących.

Doskonała wydajność: pasta termoprzewodząca arctic mx-4 z mikrocząstek węgla gwarantuje bardzo wysoką przewodność cieplną. Super stosunek ceny do jakości: wysokowydajna pasta termiczna ARCTIC dla integratorów systemów, która ze względu na niską cenę z pewnością przekracza oczekiwania.
MarkaARCTIC #ad
ProducentARCTIC #ad
Wysokość7.36
Długość0.59
Waga0.01
Szerokość3.11
Numer częściACTCP00002B
ModelACTCP00002B
Gwarancja/

7. ARCTIC

#ad

Długa trwałość, 8 g, niski opór cieplny, MX-4 bieżąca edycja, wysokiej jakości mieszanka termiczna do wszystkich coolerów CPU, wyjątkowo wysoka przewodność cieplna, bezpieczne użytkowanie

#ad
ARCTIC #ad - Dzięki temu ciepło jest szybko i skutecznie odprowadzane przez CPU/GPU. W 100% oryginalny produkt dzięki testom autentyczności: dzięki naszej kontroli autentyczności można sprawdzić autentyczność każdego produktu.

Mx-4 to bezmetalowa pasta nieprzewodząca elektrycznie. Atwe i bezpieczne stosowanie: dzięki konsystencji mx-4 jest łatwy do nałożenia nawet dla początkujących. Super stosunek ceny do jakości: wysokowydajna pasta termiczna ARCTIC dla integratorów systemów, która ze względu na niską cenę z pewnością przekracza oczekiwania.

Idealnie nadaje się do stosowania na chipach. Sprawdzona jakość: wygląd opakowań naszej pasty termicznej zmieniał się z biegiem lat. Formuła kompozycji pozostaje niezmieniona i jest synonimem wysokiej wydajności i jakości. Doskonała wydajność: pasta termoprzewodząca arctic mx-4 z mikrocząstek węgla gwarantuje bardzo wysoką przewodność cieplną.
MarkaARCTIC #ad
ProducentARCTIC #ad
Wysokość0.79
Długość4.72
Waga0.02
Szerokość4.72
Numer częściACTCP00008B
ModelMX-4
Gwarancja8 lat ograniczonej gwarancji

8. Thermal Grizzly

#ad

11,1 g / 3 ml, Thermal Grizzly Kryonaut pasta termoprzewodząca, przewodność cieplna: 12,5 W/mK, do chłodzenia wszystkich procesorów, radiatorów w PC, PS i Xbox, GPU, w zestawie aplikator

#ad
Thermal Grizzly #ad - Numer 1 na rynku – potwierdzony przez wiele testów, najpopularniejszy wybór spełnia najwyższe standardy jakości nie tylko standardowych użytkowników komputerów, ale również entuzjastów overclockingu.

Atwe zastosowanie – dzięki specjalnie zaprojektowanej strzykawce i szpatułce do rozprowadzania. Bardzo wysoka przewodność cieplna. 12, 5 kw idealnie nadaje się do najbardziej wymagających konfiguracji i może być również stosowany w przemysłowych systemach chłodzenia. Długotrwałe działanie – kryonaut dzięki swojej charakterystycznej i specjalnej strukturze zapewnia długotrwałe działanie i nie wysycha nawet w temperaturze 80°C.

Gwarantuje proste, przyjemne i precyzyjne rozprowadzanie pasty na procesorze lub karcie graficznej. Zaskakujące efekty – już przy pierwszym użyciu może dojść do spadku temperatury, który zmniejsza pochwałę urządzeń i poprawia komfort obsługi.
MarkaThermal Grizzly #ad
ProducentThermal Grizzly #ad
Wysokość8.27
Długość0.39
Waga0.02
Szerokość5.91
Numer częściTG-K-030-R
ModelTG-K-030-R

9. ARCTIC

#ad

Wyjątkowo wysoka przewodność cieplna, długa trwałość, 20 g, bezpieczne użytkowanie, niski opór cieplny, MX-4 poprzednia edycja, wysokiej jakości smar termiczny do wszystkich chłodziarek procesorów

#ad
ARCTIC #ad - Doskonały stosunek ceny do jakości:jakość naszej wysoce wydajnej pasty termoprzewodzącej do integratorów systemów z pewnością mile Cię zaskoczy. Wysoka trwałość:w odróżnieniu od past z dodatkiem metalu lub na bazie silikonu, w przypadku naszego produktu nie musisz iść na żadne kompromisy.

Po naniesieniu nasza pasta utrzymuje się przez co najmniej 8 lat. Rozwiązanie lepsze od płynnego metalu:pasta termoprzewodząca arctic mx-4 jest oparta o mikrocząsteczki węgla, co gwarantuje ekstremalnie wysoką przewodność cieplną. Dzięki temu ciepło odprowadzane jest z CPU/GPU procesor/procesor graficzny w szybki i wydajny sposób. Bezpieczne użytkowanie:pasta arctic mx-4 nie zawiera metali i nie przewodzi prądu elektrycznego.

Minimalizuje to ryzyko zwarcia i powoduje, że Twój komputer pozostaje w pełni bezpieczny. Atwa aplikacja:konsystencja pasty arctic mx-4 sprawia, że z łatwością mogą ją aplikować nawet niedoświadczeni użytkownicy. Pasta może zostać zaaplikowana na czipy. Pastę należy nanosić punktowo, aby uniknąć przerw pomiędzy CPU procesorem i pastą.
MarkaARCTIC #ad
ProducentArctic #ad
Wysokość21
Długość6.26
Waga0.04
Szerokość32
Numer częściMX-4
ModelMX-4

10. ARCTIC

#ad

PC, ARCTIC MX-4 w zestawie szpachelka, PS4, bardzo wysoka przewodność cieplna, długa trwałość, 8 g, pasta termoprzewodząca Premium Performance do wszystkich procesorów CPU, bezpieczne, XBOX, GPU

#ad
ARCTIC #ad - W 100% oryginalny produkt dzięki testom autentyczności: dzięki naszej kontroli autentyczności można sprawdzić autentyczność każdego produktu. Dzięki temu ciepło jest szybko i skutecznie odprowadzane przez CPU/GPU.

Doskonała wydajność: pasta termoprzewodząca arctic mx-4 z mikrocząstek węgla gwarantuje bardzo wysoką przewodność cieplną. Mx-4 to bezmetalowa pasta nieprzewodząca elektrycznie. Formuła kompozycji pozostaje niezmieniona i jest synonimem wysokiej wydajności i jakości. Sprawdzona jakość: wygląd opakowań naszej pasty termicznej zmieniał się z biegiem lat.

Idealnie nadaje się do stosowania na chipach. Atwe i bezpieczne stosowanie: dzięki konsystencji mx-4 jest łatwy do nałożenia nawet dla początkujących. Super stosunek ceny do jakości: wysokowydajna pasta termiczna ARCTIC dla integratorów systemów, która ze względu na niską cenę z pewnością przekracza oczekiwania.
MarkaARCTIC #ad
ProducentARCTIC #ad
Wysokość11.42
Długość0.02
Waga0.02
Szerokość11.42
Numer częściACTCP00059A
ModelACTCP00059A
Gwarancja0