Top 10 Läufer Schmal – Karteczki samoprzylepne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. GreenIT

#ad

10 naklejek strzała tatuażu 5 cm czarna wąska folia dekoracyjna folia samoprzylepna rzeka kierunek ruchu hak holowniczy

#ad
GreenIT #ad - Folia samoprzylepna do wszystkich gładkich powierzchni, 100% odporna na promieniowanie UV, odporna na warunki atmosferyczne, trwały kolor. Marka GreenIT. Numer producenta 4061963000007. Producent GreenIT. Gtin / ean 4061963037164.
MarkaGreenIT #ad
ProducentGreenIT #ad
Numer części4061963037164

2. GreenIT

#ad

10 naklejek tatuaż strzałka 5 cm czerwona wąska folia dekoracyjna folia samoprzylepna rzeka kierunek ruchu hak holowniczy

#ad
GreenIT #ad - Gtin / ean 4061963037195. Folia samoprzylepna do wszystkich gładkich powierzchni, odporna na warunki atmosferyczne, 100% odporna na promieniowanie UV, trwały kolor. Numer producenta 4061963000007. Marka GreenIT. Producent GreenIT.
MarkaGreenIT #ad
ProducentGreenIT #ad
Numer części4061963037195

3. GreenIT

#ad

10 naklejek tatuaż strzałka 5 cm biała wąska folia dekoracyjna folia samoprzylepna rzeka kierunek ruchu hak holowniczy

#ad
GreenIT #ad - Folia samoprzylepna do wszystkich gładkich powierzchni, odporna na warunki atmosferyczne, 100% odporna na działanie promieni UV, trwałe kolory. Gtin / ean 4061963037171. Producent GreenIT. Marka GreenIT. Numer producenta 4061963000007.
MarkaGreenIT #ad
ProducentGreenIT #ad
Numer części4061963037171

4. Ertex

#ad

Przezroczysta, 100% 60 x 120 cm, podkładka na krzesło, podkładka na krzesło biurowe, mata podłogowa, Mata ochronna

#ad
Ertex #ad - Przyjazne dla środowiska: 100% przezroczystości. Uniwersalna mata podłogowa: mata została wyprodukowana specjalnie do stosowania na wszystkich rodzajach podłóg. Powierzchnia easyroll: wygodne i aktywne siedzenie i praca jest zapewniona dzięki praktycznej powierzchni EasyRoll, ponieważ krzesło można łatwo przesuwać.

Standardowy środek czyszczący pomaga w walce z silniejszymi zabrudzeniami. Głębokość dywanu wynosi 25 mm, aby zapewnić efektywne użytkowanie. Jednocześnie dźwięk kroków i hałas są optymalnie tłumione. Mata na krzesło jest wytrzymała i dzięki swoim właściwościom odpornym na zarysowania wytrzymuje również długie siedzenie na krześle biurowym lub toczenie się tam i z powrotem.

Jednak w żadnym wypadku nie należy używać żrących lub ostrych środków czyszczących. Odporna na zarysowania i antypoślizgowa: praktyczna powłoka antypoślizgowa zwiększa przyczepność do podłoża. Mata ma swój własny zapach pcw, który ulatnia się po kilku dniach i nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, nadaje się ponadto do kontaktu z żywnością i do ogrzewania podłogowego. Atwa pielęgnacja: plamy i inne rzeczy można łatwo wyczyścić zmywaczem do paznokci.
MarkaErtex #ad
ProducentErtex #ad
Wysokość10
Długość100
Waga9.52
Szerokość10

5. GreenIT

#ad

10 naklejek tatuaż strzałka 5 cm żółta wąska folia dekoracyjna folia samoprzylepna rzeka kierunek ruchu hak holowniczy

#ad
GreenIT #ad - Producent GreenIT. Numer producenta 4061963000007. Folia samoprzylepna do wszystkich gładkich powierzchni, 100% odporna na działanie promieni UV, odporna na warunki atmosferyczne, trwałe kolory. Marka GreenIT. Gtin / ean 4061963037188.
MarkaGreenIT #ad
ProducentGreenIT #ad
Numer części4061963037188

6. WYAN

#ad

Akwareli, mała ilość pędzli do precyzyjnych detali, akrylowego malarstwa, oleju, gwaszu, rysunku graffiti niebieskie., modeli, WYAN 6 płaskich pędzli

#ad
WYAN #ad - Włosie jest wykonane z miękkiego nylonu, równomierny i delikatny kolor, łatwe do malowania, nadaje się do szczegółowego malowania i malowania na dużej powierzchni.

Ma szeroki zakres zastosowań. Nadaje się do malowania akwarelowego, modeli, malowania paznokci, modeli miniaturowych, malowania akrylowego, gwaszu, malowania ciała, ceramiki, malarstwa olejnego, makijażu dla dzieci, malowania artystycznego itd. Długość: 17 cm, szerokość włosa: 0, 6 cm. Wystarczy użyć kilku pędzli do malowania bez częstego czyszczenia. Beczka jest dobrej jakości, przyjemna w trzymaniu, piękna i trwała.
MarkaWYAN #ad
ProducentWYAN #ad
Numer częściHB
ModelHB

7. GOCABLETIES

#ad

Czarne, Gocableties Opaski kablowe, odporne na promieniowanie UV, 200 mm x 2,5 mm, wytrzymałość na rozciąganie 8,1 kg, zestaw, 100 sztuk

#ad
GOCABLETIES #ad - Długotrwała jakość: opaski kablowe firmy gocableties są wykonane z wyjątkowo wytrzymałego nylonu 66 i mogą wytrzymać nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne temperatura użytkowania od -40°C do +85°C.

Liczne możliwości zastosowania: idealnie nadaje się do prac domowych, porządkowania kabli oraz prac ogrodowych. Wszystkie dane techniczne znajdują się w opisie produktu. Nasze opaski kablowe są używane w gospodarstwach domowych, komercyjnych, przedsiębiorstwach budowlanych i przemyśle na całym świecie. W zakres dostawy wchodzą: 100 wytrzymałych opasek kablowych odpornych na promieniowanie UV. Rozmiar: 200 mm x 2, 5 mm wytrzymałość na rozciąganie - 8, 1 kg. Każda opaska kablowa jest wyposażona w wytrzymały mechanizm samozabezpieczający, który z czasem nie ustępuje. Kolor: czarny.
MarkaGOCABLETIES #ad
ProducentGOCABLETIES #ad
Wysokość0.16
Długość7.87
Waga0.11
Szerokość0.1
Numer częściGCT20025B
ModelGCT20025B

8. Zelten

#ad

6 otworów, opakowanie uzupełniające, segregator Ming Green, A6/A5, artykuły biurowe, kolorowy, notatnik, zestaw mini A6, segregator na luźne kartki

#ad
Zelten #ad - Napięcie otworu: 19 mm – 19 mm – 51 mm – 19 mm – 19 mm – 19 m – 19 m – pasuje do 6-otworowych stron łączących Comon A6. Zawiera: poszycie pp, pustymi liniami, kropkami, odporne na działanie wody i lekkie z tasiemką i grafiką rastrową, po 10 arkuszy. Rozmiar: a6 19 x 13, 8 x 2, 5 cm. Rednica pierścionka: 19 mm. Okrągłe pierścienie można łatwo otwierać i zamykać, jeśli chcesz dodać lub usunąć strony i bezpiecznie trzymać strony. Idealnie nadaje się do tworzenia własnego notatnika podróżnego, albumów ze zdjęciami, książek i osobistych organizerów.
MarkaZelten #ad
Producentzelten #ad
Wysokość7.48
Długość5.43
Szerokość0.98
Numer części69977

9. Grsta

#ad

Bieganie, fitness, do aktywności na świeżym powietrzu, Grsta Bidon rowerowy – butelka na napoje 500 ml – nadaje się do napojów gazowanych, szkoła, jogę, sportowy bidon na rower, szczelny, uczelnię, nie zawiera BPA

#ad
Grsta #ad - Należy zachować ostrożność podczas otwierania. Butelka na napoje gazowane. Ergonomiczna klapka jest bezpieczna i zapobiega wyciekom, rozlaniu lub kurzowi. Idealna obsługa jedną ręką. Butelka do picia z wkładem. Sportowa butelka na napoje, dla biegaczy, kuchni, wędrówek, najlepszy wybór – butelka na napoje dla dzieci, na fitness, podróży, jogę, do szkoły, na kemping lub do biura! Butelka na napoje gazowane idealnie nadaje się do przechowywania uchwytów na napoje, jazdy na rowerze, do uprawiania sportu, rowerowych klatek na napoje, bocznych kieszeniach na plecaki i tornistrów szkolnych dla dzieci.

Butelka na napoje rowerowe. Dokładamy wszelkich starań, aby rozwiązać Twój problem i poprawić jakość naszych usług.

Butelka na wodę. Butelka na wodę i tritan – nie zawiera bpa – butelka do picia grsta dla dzieci, wykonana w 100% z tworzywa sztucznego Tritan Co-Polyester, które jest bezpieczne dla ciała i przyjazne dla środowiska. Butelka do picia dla dziewczynek i chłopców. Butelka rowerowa. Butelka do picia herbaty. Butelka rowerowa. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z użytkowaniem naszego produktu, skontaktuj się z nami.
MarkaGrsta #ad
ProducentGrsta #ad
Wysokość9.06
Długość2.56
Szerokość2.56
Numer częściHL-XNB-M-500ML-Light-Pink+700
ModelHL-XNB-M-500ML-Light-Pink+700 VC-UK
Gwarancja2 lat

10. 720°DGREE

#ad

Fitnessu, odporna na uderzenia, 720°DGREE Butelka do picia dla dzieci "uberBottle" SoftTouch + sitko, wąska, nie zawiera BPA, szczelna, uprawiania sportu, wielokrotnego użytku, lekka, do szkoły, z tritanu

#ad
720°DGREE #ad - Otwór do picia z dopływem powietrza umożliwia stały strumień picia bez kruszenia, gasi pragnienie i prowadzi dzieci do regularnego picia. Dzięki dużemu otworowi Ø 4, 5 cm łatwe do czyszczenia, a w połączeniu z sitkiem na owoce idealnie nadają się do dodawania smaku "infuuzed" bez dodatku cukru, 5 cm i super lekka waga zaledwie 165 g, wysokość 23, owoców lub orzeźwiających kostek lodu.

Wielokrotnego użytku "uberbottle kids" chroni twój portfel, zmniejsza produkcję śmieci z jednorazowych butelek PET i współpraca ClimatePartner wyrównuje emisję CO2 związaną z produkcją. Idealne rozwiązanie dla twojego dziecka – niezbędne podczas każdej przygody – niezależnie od tego, podczas uprawiania sportu lub na placu zabaw, czy w szkole, "uberBottle Kids" zawsze zapewnia wystarczające nawodnienie, poprawia koncentrację w szkole, wytrzymałość podczas uprawiania sportu i wspiera zdrowy rozwój dziecka. Dzięki szerokiej gamie kolorów znajdziesz tutaj idealną butelkę dla chłopców i dziewcząt.

Nasz niemiecki dział obsługi klienta chętnie pomoże Ci w razie problemów. Jednocześnie absolutnie bezpieczne dzięki materiałom niezawierającym BPA i to bez ryzyka powstawania pęknięć. Dla małych dłoni – "uberbottle kids" został zaprojektowany specjalnie dla dzieci. Ponadto zintegrowana skala pokazuje, czy wypito wystarczająco dużo picia, a dzięki uszczelkom oraz dodatkowemu pałąkowi zamykającemu można je łatwo i bezpiecznie zamknąć. Dla długotrwałej zabawy w 720°dgree store oprócz części zamiennych do kupienia znajdziesz również smak "Infuuzed" – jeśli ma być bardziej ekscytujący niż tylko woda.
Marka720°DGREE #ad
Producent720°DGREE #ad
Wysokość9.25
Długość2.36
Waga0.36
Szerokość2.36
Numer częściuberBottle Kids