Top 8 Fidlock Handyhalterung Fahrrad – Elektronika i gadżety sportowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Fidlock

#ad

Fidlock Vacuum Turn Base czarny – próżniowy magnetyczny uchwyt na smartfon do mocowania na uchwycie komputera rowerowego GPS

#ad
Fidlock #ad - Kolarstwo / Urban Outdoor. Próżniowy magnetyczny uchwyt na smartfon do mocowania na uchwytach GPS na komputer rowerowy. Uniseks. Rozmiar uniwersalny.
MarkaFidlock #ad
ProducentFidlock #ad
Numer częściVB-0000H-BLK
ModelVB-0000H-BLK

2. Fidlock

#ad

Fidlock Vacuum zestaw wspornik kierownicy uchwyt na telefon komórkowy z etui kompatybilny z iPhone 12 z magnesem uchwyt na telefon komórkowy rower uchwyt magnetyczny MTB uchwyt na telefon komórkowy

#ad
Fidlock #ad - Atwy montaż ahead cap można łatwo zamontować na rurze kierowniczej roweru. Niezawodne mocowanie na kierownicy również podczas jazdy na żwirze MTB i przy najsilniejszych wstrząsach.

Super łatwe zakładanie i zdejmowanie telefonu, mocowanie tylko dzięki sile magnetycznej! Atwa obsługa: prosta i szybka obsługa telefonu komórkowego jedną ręką również podczas jazdy. Mocne trzymanie. Wszechstronne zastosowanie systemów magnetycznych fidlock można stosować na rowerze, w samochodzie, na motocyklu, na biurku; pasuje do: iPhone 12 / 12 Pro iPhone 12 Mini iPhone 12 Pro Max iPhone 11/XR iPhone 11 Pro iPhone 11 Pro Max iPhone 8/SE2 Samsung Galaxy S20 Galaxy S20+ Galaxy S20 Ultra.
MarkaFidlock #ad
ProducentFidlock #ad

3. Fidlock

#ad

Fidlock Torba narzędziowa + baza rowerowa

#ad
Fidlock #ad - Pianka eVA, nylon. Uniwersalna magnetyczna torba na narzędzia rowerowe wraz z. Kolarstwo. Uniseks. Rozmiar uniwersalny.
MarkaFidlock #ad
ProducentFIDLOCK #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.15
Szerokość0
Numer części09635(BLK)
Model4251207401022

4. Fidlock

#ad

Fidlock Bottle 800 czarny z Connector Twist Plus Bike Base uchwyt magnetyczny rowerowy uchwyt na bidon rower z uchwytem na napoje rower z uchwytem na napoje rower

#ad
Fidlock #ad - Wielofunkcyjność: wszystkie produkty Twist można ze sobą łączyć, np. Higieniczna butelka na napoje, nie zawiera BPA, samozamykająca się pokrywka, nakładka na brud, nadaje się do mycia w zmywarce.

Kompletny zestaw magnetyczny uchwyt rowerowy na butelkę z butelką i śrubami mocującymi do uchwytu BCM 64. Praktyczne i innowacyjne magnetyczne zatrzaskiwanie butelki – wyjmowane za pomocą lekkiego obrotu. Pasuje do prawie każdego roweru w ciągu kilku sekund – mocowanie za pomocą śrub w uchwycie BCM 64 baza rowerowa lub w dowolnym miejscu za pomocą gumowych taśm uniwersalna podstawa. Inne butelki, torby na narzędzia itd.
MarkaFidlock #ad
ProducentFidlock #ad
Numer części09653(BLK)
Model09653(BLK)
Gwarancjabrak.

5. Fidlock

#ad

Fidlock GmbH Vacuum uniwersalny pokrowiec na telefon rozmiar M czarno-przezroczysty

#ad
Fidlock #ad - W 100% wodoodporna i odporna na piasek. Brak zakłóceń elektroniki przez magnesy. Obracany o 360°. Materiał: poliamid pa, termoplastyczny poliuretan TPU, neodym, żywica epoksydowa. Pełna obsługa dzięki etui.
MarkaFidlock #ad
ProducentFidlock GmbH #ad
Waga0.17
Numer częściVC-01100(BLK)

6. Fidlock

#ad

Uchwyt na bidon rowerowy, uchwyt na butelki, rower wyścigowy, Fidlock 450 sztuk Bike Base magnetyczny uchwyt na butelki rowerowe

#ad
Fidlock #ad - Higieniczna butelka na napoje, nadaje się do mycia w zmywarce, nie zawiera BPA, łatwa wymiana. Praktyczna i innowacyjna butelka z lekkim przekręceniem, magnetyczne zatrzaskanie butelki. Pasuje do każdego uchwytu na butelki rowerowej, pasuje do każdej ramy rowerowej – regulowane mocowanie. Wielofunkcyjność - wszystkie produkty twist można ze sobą łączyć, np. Kompletny zestaw magnetyczny uchwyt rowerowy na butelkę z butelką 450 ml i śrubami mocującymi. 600 ml butelki, torby narzędziowej.
MarkaFidlock #ad
ProducentFIDLOCK #ad
Wysokość2.76
Długość6.69
Waga0.22
Szerokość4.72
Numer częściFL-09611(DLX)
Model09611TBL

7. Fidlock

#ad

Fidlock Twist Uni Connector magnetyczny uchwyt rowerowy na bidon rowerowy z uchwytem na napoje, rower, rower z uchwytem na napoje

#ad
Fidlock #ad - Kompletny zestaw magnetyczny uniwersalny uchwyt z uchwytem Uni-Base. Pasuje do prawie każdego roweru w ciągu kilku sekund – mocowanie za pomocą śrub w uchwycie BCM 64 baza rowerowa lub w dowolnym miejscu za pomocą gumowych taśm uniwersalna podstawa. Praktycznie każda butelka zamienia się w butelkę Fidlock! Łączy również inne elementy o średnicy do 80 mm. Wielofunkcyjność: wszystkie produkty Twist można ze sobą łączyć, np. Praktyczne i innowacyjne magnetyczne zatrzaskiwanie butelki – wyjmowane za pomocą lekkiego obrotu. Inne butelki, torby na narzędzia itd.
MarkaFidlock #ad
ProducentFidlock #ad
Wysokość2.76
Długość6.3
Waga0.22
Szerokość3.15
Numer części09627BLK
Model09627BLK
Gwarancjabrak.

8. Bauer United

#ad

Wyprodukowano w Niemczech, wytrzymały uchwyt magnetyczny do rowerów elektrycznych, motocykli, skuterów elektrycznych i wózków, Bauer United Uniwersalny uchwyt na telefon komórkowy 2.0 z magnesem

#ad
Bauer United #ad - Szybkie zakładanie i zdejmowanie smartfona poprzez samodzielne założenie go na uchwyt magnetyczny. Kompatybilność – z naszymi uchwytami magnetycznymi, np. Można zamocować wszystkie smartfony, nawigacje lub inne urządzenia o gładkiej powierzchni.

Uniwersalne mocowanie do każdego urządzenia. Bezpieczne trzymanie, również w terenie. Młode przedsiębiorstwo z nadrenii Palatynatu z doskonałą obsługą klienta i dużym zapasem części zamiennych. Idealnie nadaje się do roweru elektrycznego z funkcją ładowania. Prostota – bez zacisków, wystających uchwytów lub gumowych taśm. Bezpieczny – nie wymaga dodatkowego mocowania.

Wystarczy przyssać i gotowe. Uchwyt do smartfona o dyskretnym, zredukowanym i ponadczasowym wzornictwie. Koniec z wkręcaniem lub wkręcaniem. Made in germany – kupuj bezpośrednio od producenta i wspieraj regionalną gospodarkę. W samochodzie. Silna siła magnetyczna w połączeniu ze specjalną warstwą antypoślizgową utrzymuje smartfon na miejscu.
MarkaBauer United #ad
ProducentBauer United #ad
Wysokość4.33
Długość2.17
Waga0.55
Szerokość1.77
Numer części01-01-08
Model01-01-08