Top 10 Zehenwärmer Skischuhe – Turystyczne ogrzewacze do stóp

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Thermopad Hand- & Fußwärmer

#ad

Utrzymują temperaturę 37°C przez 8 godzin, Thermopad wkładki ogrzewające do butów, w zestawie 30 par, przyjemne ciepło dla stóp, proste w użyciu, rozmiar L

#ad
Thermopad Hand- & Fußwärmer #ad - Nieotwarta trwałość przez kilka lat. Podczas otwierania opakowania podkładka jest aktywowana przez kontakt z powietrzem i nagrzewa się do ok. 37°c. 8 godzin ciepła: nigdy więcej zimnych stóp! pakiety termiczne zapewniają przyjemne ciepło stóp na co dzień, podczas jazdy na nartach, polowania, podczas wędrówek, karnawału oraz podczas wizyt na stadionie i jarmarku bożonarodzeniowym – przez wiele godzin.

Oryginalny termopad – ogrzewacz pleców, ogrzewacz do dłoni, ocieplacz karku, pas grzewczy, ocieplacz palców czy ocieplacz podeszwy – zachowaj ciepło Always. Umieść ogrzewaną wkładkę do buta i ciesz się ciepłymi stopami. Niebezpieczne skŁadniki: ocieplające wkładki działają z całkowicie naturalnymi składnikami granulat proszkowy żelazny, sól, węgiel aktywny, woda i wermikulit.3

30 par bardzo ciepłych ogrzewaczy do stóp rozm. Anywhere. Samonagrzewająca się poduszka na stopy pasuje do każdego buta o długości 25 cm – idealnie nadaje się również do butów narciarskich i snowboardowych. Natychmiastowa gotowość do użycia: nie ma potrzeby podgrzewania. L 40-42: nasze sprawdzone ocieplacze na podeszwy zapewniają ciepłe stopy.
MarkaThermopad Hand- & Fußwärmer #ad
ProducentThermopad #ad
Wysokość0.2
Długość9.84
Waga0.18
Szerokość2.76
Numer części78350
Model78350
GwarancjaWymiana

2. THE HEAT COMPANY

#ad

Rozmiar M:39 – 41, 5 par, The HEAT company ocieplacz stóp, 8 godzin ciepła, zapewnia ciepłe podeszwy stopy

#ad
THE HEAT COMPANY #ad - 5 par przepuszczających powietrze, ekstra cienkich ogrzewaczy stóp. Czas ogrzewania: 8 h, natychmiastowe ciepło, koniec z zimnymi stopami. Rozmiar m: 39 – 41. Ogrzewacz aktywuje się i ogrzewa powietrzem w ciągu kilku minut od otwarcia opakowania. Zawartość:5 par. Włóż jak wkładki do buta – stroną materiałową do góry, gładką do dołu. Ciepło uzyskiwane dzięki naturalnemu utlenianiu średnio 39 °c, maksymalnie 45 °C. Nieotwarty ogrzewacz można przechowywać przez kilka lat. Wymiary:25 cm długości, 7, 5 cm szerokości.
MarkaTHE HEAT COMPANY #ad
ProducentTHE HEAT COMPANY #ad
Wysokość0.12
Długość9.06
Waga0.16
Szerokość2.76
Numer częściHU-XI-201
Model12206

3. HotHands

#ad

HotHands Ocieplacz palców 40 par

#ad
HotHands #ad - Bezpieczne, aktywowane powietrzem, długo utrzymujące się ciepło, bezzapachowe, sprawdzone przez tsa, naturalne, artykuł jednorazowy. Trwałość: 3 do 4 lat. Do 8 godzin ciepła. Nie nanosić bezpośrednio na skórę.
MarkaHotHands #ad
ProducentKobayashi #ad
Wysokość3.25
Długość9.75
Waga2.2
Szerokość8
Numer części2160635
Model2160635

4. Thermopad

#ad

Proste w użyciu, Thermopad ogrzewające wkładki do butów, przyjemnie ciepłe stopy, 10 par, rozmiar L, temperatura 37°C przez 8 godzin

#ad
Thermopad #ad - Naturalne i bezpieczne dla zdrowia materiały: Sproszkowane żelazo, woda i wermikulit, sól, węgiel aktywowany, nie wymagają uprzedniego podgrzewania.

Idealny rozmiar: 25 cm długości, 10 par, pasują do obuwia każdego rodzaju, każda para pakowana pojedynczo, również butów narciarskich. Odpowiednie do wszystkich rodzajów sportów zimowych, podczas pobytu na stadionie i na jarmarku bożonarodzeniowym oraz w czasie wszelkich aktywności na świeżym powietrzu - już nie musisz martwić się o zimne stopy. Czas ogrzewania: Średnia temperatura 37 °C przez 8 godzin, termin przydatności: nieotwarte, 3 lata. Gotowe do natychmiastowego użytku: wyjąć wkładkę, włożyć do buta, aktywacja odbywa się poprzez kontakt z powietrzem.
MarkaThermopad #ad
ProducentThermopad #ad
Wysokość0.2
Długość9.84
Waga0.17
Szerokość2.76
Numer części78150
Model78050
GwarancjaWymiana

5. HeatPaxx

#ad

HeatPaxx HX123 ogrzewacz do stóp, zestaw 20 par

#ad
HeatPaxx #ad - Wystarczy wyjąć z opakowania i przymocować do skarpet. Możliwość zastosowania w każdej chwili ** bardzo lekki ** dyskretny w noszeniu ** ledwo wyczuwalny podczas biegania **. Zimne stopy? nie z naszymi ogrzewaczami palców HeatPaxx! Pasuje do każdego rozmiaru buta! Do 6 godzin ciepłych stóp. Opiera się na naturalnym i bezpiecznym procesie utleniania proszku żelaza. Heatpaxx ocieplacze do stóp *** niewiarygodnie dobre w opakowaniu Jumbo z 20 parami ***.
MarkaHeatPaxx #ad
ProducentHeatPaxx #ad
Wysokość1.97
Długość11.81
Waga1.98
Szerokość5.91
Numer częściHX124
ModelHX123

6. TerraTherm

#ad

Na 8 h ciepłe stopy, 100% naturalne ciepło, wkładki grzewcze oraz wkładki termiczne do butów, Wkładki grzewcze do butów – 5 par ogrzewaczy podeszwy M, wkładki ocieplające do butów,, ocieplacze stóp

#ad
TerraTherm #ad - Zastosowanie: po otwarciu opakowania ogrzewane podeszwy nagrzewają się samoczynnie przez kontakt z tlenem. Naturalne składniki: podeszwy termiczne są wykonane z żelaza, soli, wody, węgla aktywnego i wermikulitu.

Bez prądu, gotowania lub dodatkowego podgrzewania stóp. Komfort: ultracienkie i wygodne wkładki grzewcze są prawie niezauważalne i pasują do każdego obuwia – niezależnie od tego, czy jest to bucik, buty zimowe czy eleganckie buty damskie. Ogrzewane wkładki to idealny produkt do ciepłych stóp dla dzieci, kobiet i mężczyzn. Nieotwarty, spacerów zimowych, sportów zimowych wszelkiego rodzaju, trwałość przez wiele lat.

Podgrzewane podeszwy stóp wsuń do butów gładką stroną do dołu i ciesz się ciepłem. Czas nagrzewania: 8 godzin ogrzewających wkładki o średniej temperaturze 39°C. Obszary zastosowania: ogrzewane podeszwy idealnie nadają się do aktywności na świeżym powietrzu, jak również do wizyt na stadionie i jarmarku bożonarodzeniowym.
MarkaTerraTherm #ad
ProducentBGT GmbH & Co.KG #ad
Wysokość0.12
Długość9.84
Waga0.99
Szerokość3.35
Numer częściTT_FW_5M_001
ModelTT_FW_5M_001

7. THE HEAT COMPANY

#ad

40; 5 do 30 par, utrzymuje ciepło przez 8 godzin, ogrzewacz stóp, samoprzylepna, The HEAT company wkładka rozgrzewająca do butów, S: rozmiar 36

#ad
THE HEAT COMPANY #ad - Ciepłe stopy przez 8 godzin | 100% naturalne składniki | the heat company – oficjalny producent snowboardów Germany, zespołu narciarskiego Austria i Swiss Ski! Rozmiar s: 36-40 | bardzo cienkie podeszwy hamulcowe – pasują do każdego buta.

Jakość: nr 1 – od 1994 r. Atwe w użyciu: wystarczy otworzyć opakowanie – ogrzewacze do podeszwy nagrzewają się samoczynnie na powietrzu. Idealna do wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, a zwłaszcza do butów narciarskich i snowboardowych – wreszcie ciepłe stopy! Duża pojemność: 5 par wyjmowanych pojedynczo | nieotwarte przez wiele miesięcy. Przyklej na dole skarpetek.
MarkaTHE HEAT COMPANY #ad
ProducentTHE HEAT COMPANY #ad
Wysokość0.12
Długość9.06
Waga0.19
Szerokość2.76
Numer części12210
Model12210

8. Thermopad Hand- & Fußwärmer

#ad

THERMOPAD ogrzewacz do podeszwy wkładka rozm. M 38 – 39 – oryginał: 5 par podkładek termicznych na 8 godzin ciepła I natychmiast gotowe do użycia wkładki do stóp I bardzo ciepłe ocieplacze stóp do

#ad
Thermopad Hand- & Fußwärmer #ad - Anywhere. Thermopad to pierwszy producent podkładek termicznych w całej Europie. M 38-39: oryginalne ogrzewacze do stóp zapewniają ciepłe stopy. Idealny do wszystkich aktywności na świeżym powietrzu. 5 par bardzo ciepłych ogrzewaczy do stóp rozm.

37°c. 8 godzin ciepła | najbardziej znana w niemczech marka ciepła: nigdy więcej zimnych stóp! Ocieplacze wkładane są do butów jak wkładka, zapewniają ciepłe stopy przez wiele godzin. Samonagrzewająca się poduszka na stopy pasuje do każdego buta o długości 25 cm – idealnie nadaje się również do butów narciarskich i snowboardowych. Ocieplacz pleców, ocieplacz karku, ocieplacz dłoni, ocieplacz palców lub ocieplacz podeszwy – zachowaj ciepło. Always. Nieotwarta trwałość przez kilka lat.

Natychmiastowa gotowość do użycia: nie ma potrzeby podgrzewania. Thermopad to oficjalny dostawca niemieckich narodowych drużyn narciarskich. Podczas otwierania opakowania podkładka jest aktywowana przez kontakt z powietrzem i nagrzewa się do ok. Umieść ogrzewaną wkładkę do buta i ciesz się ciepłymi stopami. Nieszkodliwe składniki: innowacyjne ogrzewacze palców działają z całkowicie naturalnych składników granulat proszkowy żelazny, węgiel aktywny, sól, woda i wermikulit.
MarkaThermopad Hand- & Fußwärmer #ad
ProducentThermopad #ad
Wysokość1.97
Długość12.6
Waga0.2
Szerokość4.72
Numer części78592
Model78592
GwarancjaWymiana

9. Thermopad

#ad

6 godzin intensywnego ciepła, przyjemne ciepło dla stóp, Thermopad ogrzewacz do stóp, 10 par, bardzo cienkie, 37 °C, natychmiastowe działanie

#ad
Thermopad #ad - Naturalne i bezpieczne dla zdrowia składniki:Sproszkowane żelazo, sól, węgiel aktywowany, odporny na działanie wody i wermikulit, brak konieczności wcześniejszego rozgrzewania.

Odpowiedni do wszystkich rodzajów sportów zimowych, na stadionie i na spacerze po jarmarku bożonarodzeniowym i wszelkich aktywności na świeżym powietrzu – już nie musisz martwić się o skostniałe z zimna stopy. Czas ogrzewania:ciesz się ciepłem, średnia temperatura 37 °C przez 6 godziny, termin przydatności: nieotwarte, 3 lata. Idealny rozmiar:96 x 70 mm, każda para pakowana pojedynczo, pasuje do obuwia każdego rodzaju, również butów narciarskich. Gotowe do natychmiastowego użytku:usunąć folię z taśmy klejącej, wyjąć wkładki, aktywacja odbywa się poprzez kontakt z powietrzem.
MarkaThermopad #ad
ProducentThermopad #ad
Wysokość0.2
Długość3.78
Waga0.09
Szerokość2.76
Numer części78120
Model78020
GwarancjaWymiana

10. HELLO HEAT

#ad

10 szt. w paczce, przyjemnie miękkie, ok. 38°C przez 6 godzin, wkładki do obuwia do stosowania w niskich temperaturach, Zestaw grzejący do stóp

#ad
HELLO HEAT #ad - 38°c. Naturalne i bezpieczne materiały: Sproszkowane żelazo, woda i wermikulit, węgiel aktywowany, sól, nie wymaga uprzedniego podgrzewania.

Kontakt z powietrzem: ogrzewacze osiągają w ciągu kilku minut pełną moc grzewczą na poziomie ok. Poduszka rozgrzewająca trzyma ciepło przez około 6 godzin, termin ważności wynosi 3 lata, jeśli opakowanie nie zostało otwarte. Odpowiednie do wszystkich rodzajów sportów zimowych, podczas pobytu na stadionie i na jarmarku bożonarodzeniowym oraz w czasie wszelkich aktywności na świeżym powietrzu - już nie musisz martwić się o zimne stopy. Idealny rozmiar: 96 x 70 mm, pakowane parami, pasują do każdego obuwia, idealne jako ogrzewacz do butów narciarskich.
MarkaHELLO HEAT #ad
ProducentHello Heat #ad
Waga0.84
Numer części20-Parent