Top 10 TVS 3695 Tv-ständer – Uchwyty ścienne i sufitowe do TV

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Vogel's

#ad

Maks. 50 kg, maks. VESA 600 x 400, wychylny do 90 stopni, Vogels stojak pod telewizor 40-77 cali, czarny TVS 3695 B, stojak pod telewizor z wysokiej jakości drewna dębowego z certyfikatem PEFC i stali

#ad
Vogel's #ad - Ukryj swoje kable porządkowo: łatwo dostępne kable i łatwe zarządzanie kablami dzięki specjalnej przestrzeni do przechowywania, w której można ukryć plątaninę kabli. Praktyczne rozwiązanie dla twojego telewizora: idealne rozwiązanie do telewizorów z dużym ekranem i regulacją wysokości.

Wysokiej jakości materiały: tvs 3695 został wykonany z wysokiej jakości drewna dębowego i stali z certyfikatem PEFC. Ponadto telewizor można łatwo obracać nawet o 90 stopni dzięki jednemu palcowi. Marki takie jak samsung, hisense, 4K, Grundig, OLED, DYON i Telefunken są kompatybilne.

Współpracuje z diodami led, sony, philips, QLED, LG, LCD i Smart TV. Podstawa pod telewizor do elastycznego ustawienia: stojak pod telewizor nadaje się do prawie wszystkich telewizorów o przekątnej ekranu 40"-77" i do 50 kg. Kompatybilna ze wszystkimi modelami: podstawka pod telewizor pasuje do wszystkich telewizorów o przekątnej 40-77 cali.
MarkaVogel's #ad
ProducentEpson #ad
Wysokość2.95
Długość46.46
Waga3.92
Szerokość12.99
Numer części3836950
Model3836950
Gwarancja24 Miesiące

2. Vogel's

#ad

Maks. 50 kg, maks. VESA 600 x 400, Vogel's TVS 3695 stojak na telewizor 40-77 cali, stojak TV z wysokiej jakości drewna dębowego i stali, wychylny do 90°, biały

#ad
Vogel's #ad - Ukryj swój kabel w sposób uporządkowany: Łatwo dostępne kable i łatwe zarządzanie kablami dzięki specjalnej przestrzeni do przechowywania, w której można ukryć plątaniny kabli. Wysokiej jakości materiały: tvs 3695 został wykonany z wysokiej jakości drewna dębowego i stali z certyfikatem PEFC.

Praktyczne rozwiązanie dla twojego pilota zdalnego sterowania: Idealny do telewizorów wielkoformatowych i z regulacją wysokości. Ponadto dzięki one-finger Movement telewizor można łatwo obracać o 90 stopni. Współpracuje z led, qled, 4k, sony, oleD, LCD i Smart TV.

Marki takie jak samsung, lg, grundig, Hisense, Philips, DYON i Telefunken są kompatybilne. Stojak na telewizor do elastycznych pozycji: Stojak pod telewizor nadaje się do prawie wszystkich telewizorów o przekątnej 40"-77" i do 50 kg. Kompatybilność ze wszystkimi modelami: stojak pod telewizor pasuje do wszystkich telewizorów 40-77 cali.
MarkaVogel's #ad
ProducentACER #ad
Wysokość2.95
Długość46.46
Szerokość12.99
Numer części3836951
Model3836951
Gwarancja2 year manufacturer

3. ONKRON

#ad

ONKRON Mobilny stojak pod telewizor z regulacją wysokości do telewizorów 50" – 90" do 100 kg – stojak pod telewizor na kółkach – stojak VESA 800 x 600 – stojak na telewizor z kółkami/podstawką pod

#ad
ONKRON #ad - Wytrzymała stal, szeroka podstawa – uniwersalna podstawa pod telewizor z regulacją wysokości zapewnia bezpieczeństwo dla Twojego urządzenia. Do biura i domu | stojak pod telewizor idealnie nadaje się do prezentacji w biurze, na uczelni lub na wideokonferencje. Możesz również kupić większe, aby Twoja podstawa VESA do wózka TV była jeszcze stabilniejsza.

Praktyczny stojak na telewizor z rolkami | uniwersalna podstawka pod telewizor ma regulowaną wysokość półki, która wytrzymuje obciążenie do 5 kg. Uniwersalny stojak pod telewizor | onkron ts1891-b stojak na telewizor nadaje się do ekranów o przekątnej do 100 kg - 90" | stojak pod telewizor jest kompatybilny z VESA 200 x 200 - 800 x 600 | Stojak pod telewizor na kółkach można odchylić o 5°. Wysokiej jakości stal, wytrzymałe opakowanie, zespół wsparcia – robimy wszystko, abyś był zadowolony ze swojego stojaka pod telewizor.

Obsługa klienta | uniwersalne nóżki pod telewizor przechodzą wielostopniową kontrolę jakości. Wózek tv z kółkami ma miękkie osłony chroniące tył telewizora. Prowadnice kablowe w stojaku do wózka pod telewizor pomagają w uporządkowaniu przechowywania kabli. Na górnej półce można umieścić kamerę PTZ lub kamerę internetową. Dzięki tej podstawce pod telewizor uniwersalna podstawka pod telewizor pomoże Ci poprawić pracę i czas wolny.
MarkaONKRON #ad
ProducentEvigor international Co., Limited #ad
Numer częściTS1891-B
ModelTS1891-B
Gwarancja5 Lat

4. ONKRON

#ad

ONKRON Mobilny stojak pod telewizor z regulacją wysokości do telewizorów 50" – 86" do 105 kg – stojak na telewizor z kółkami – VESA 800 x 500 – stojak pod telewizor / stojak na telewizory w kółkach,

#ad
ONKRON #ad - Wózek telewizyjny ma kompaktową podstawę, dzięki czemu można przesuwać stojak pod telewizor między pomieszczeniami. Na górnej półce można umieścić PTZ lub kamerę internetową. Pielęgnacja klienta | stopki do telewizora przechodzą wielostopniową kontrolę jakości. Szeroka płyta podstawy i wytrzymała stal – uniwersalna podstawa pod telewizor zapewnia bezpieczeństwo dla Twojego stojaka pod telewizor do płaskich ekranów.

Uniwersalna podstawka pod telewizor ma miękkie osłony chroniące tył telewizora | wysokiej jakości stal, wytrzymałe opakowanie, zespół wsparcia technicznego – robimy wszystko, abyś był zadowolony z stojaka pod telewizor z kółkami. Dzięki temu stojakowi pod telewizor można również zorganizować swoją przestrzeń multimedialną w domu. Wózek na telewizor | uniwersalny stojak pod telewizor do wózka na kółkach ma 2 półki, które mają regulowaną wysokość i mogą udźwignąć do 5 kg. Stojak na kółkach jest niezbędny w biurze i na uczelni.

Prowadnice kablowe w wózku TV z kółkami pomagają w uporządkowaniu schowania kabli. 50 mm regulacja barek, ponieważ podstawka pod telewizor ma regulowaną wysokość i jest uniwersalna. Uniwersalna podstawka pod telewizor pomoże Ci poprawić pracę i czas wolny. Uniwersalny stojak pod telewizor | onkron ts1881-b stojak na telewizor z możliwością obrotu nadaje się do ekranów o przekątnej do 105 kg - 200 cm - 86" | Podstawa pod telewizor jest kompatybilna z VESA 200 x 200 – 800 x 500 | wysokość ekranu podstawy telewizora wynosi od 1350 mm do 166 mm.
MarkaONKRON #ad
ProducentONKRON #ad
Wysokość7.09
Długość41.73
Waga50.71
Szerokość29.13
Numer częściTS1881-B
ModelTS1881-B-FBA
Gwarancja5 Lat

5. ONKRON

#ad

ONKRON Mobilny stojak pod telewizor z regulacją wysokości do telewizorów 50" – 100" do 120 kg – stojak na telewizor – VESA 1000 x 600 – stojak pod telewizor z kółkami/podstawka pod telewizor czarny

#ad
ONKRON #ad - Wózek do telewizorów ma kompaktową podstawę, dzięki czemu można przesuwać rolki między pomieszczeniami. Uniwersalna podstawka pod telewizor jest kompatybilna z vesa 200 x 200 - 1000 x 600 | wysokość ekranu od 1234 mm do 1688 mm 5 mm regulowany, 5 mm, Ponieważ podstawka pod telewizor jest regulowana i uniwersalna.

Do biura i domu | stojak pod telewizor na kółkach jest idealny do prezentacji w biurze, na uczelni lub na wideokonferencje. Wysokiej jakości stal, zespół wsparcia technicznego – robimy wszystko, wytrzymałe opakowanie, abyś był zadowolony z uniwersalnego stojaka pod telewizor. Stojak na telewizor z kółkami | podstawa vesa do wózka tv ma gumowane kółka z systemem blokującym, które ułatwiają przesuwanie stojaka. Prowadnice kablowe w stojaku na telewizor pomagają w uporządkowany sposób schowanie kabli. Dzięki temu stojakowi pod telewizor można również ustawić obszar multimedialny w domu.

Uniwersalny stojak pod telewizor | onkron ts1991 stojak pod telewizor nadaje się do ekranów o przekątnej od 50" do 100" o wadze do 120 kg. Pielęgnacja klienta | stopki do telewizora przechodzą wielostopniową kontrolę jakości. Uniwersalna podstawka pod telewizor pomoże Ci poprawić pracę i czas wolny. Wózek tv z kółkami ma miękkie osłony chroniące tył telewizora. Na stojaku pod telewizor można umieścić kamerę ptz lub kamerę internetową na rolkach | Szeroka płyta podstawy, wytrzymała stal – uniwersalna podstawa pod telewizor z regulacją wysokości zapewnia bezpieczeństwo Twojego urządzenia.
MarkaONKRON #ad
ProducentONKRON #ad
Numer częściTS1991-B
ModelTS1991-B
Gwarancja5 lat gwarancji

6. BONTEC

#ad

BONTEC Stojak pod telewizor z kółkami, maks. VESA 600 x 400 mm, do telewizorów plazmowych LCD LED OLED o przekątnej 32-85", stojak pod telewizor z regulacją wysokości, do 60 kg

#ad
BONTEC #ad - Montaż jest prosty; zakres dostawy obejmuje instrukcję obsługi może nie być dostępna w języku polskim, zapewnia pełną ilustrację ruchu. Itd. Szeroka konstrukcja podstawy zapobiega przechylaniu się stojaka pod telewizor. Stojak pod telewizor z kółkami jest wyposażony w cztery kółka o wysokiej wydajności, które umożliwiają łatwe przemieszczanie wózka z jednego miejsca na drugie.

Itd. Wbudowana blokada pozwala wózkowi na nieruchomość lub poruszanie się. Elastyczny stojak pod telewizor mobile nadaje się do większości telewizorów lcd/led o przekątnej od 32 do 85 cali, o maksymalnej nośności 60 kg 110 lbs; kompatybilność z VESA od 100 x 100 mm do 600 x 400 mm; wygodna do przeprowadzki wokół płaskiego ekranu w centrach handlowych, biurach, salach konferencyjnych, targach. Stojak pod telewizor można odchylić o 15 stopni w górę i w dół; regulacja wysokości od 1016, 5 mm, aby zapewnić optyczny kąt widzenia; jest wyposażony w stabilny regał na media do trzymania laptopa, 5 mm do 1517 mm każda wysokość może być regulowana o 71, DVD lub systemu do gier; regał może być również stosowany w zakresie od 300 mm do 900 mm.

Regulowane. Dzięki zintegrowanemu systemowi prowadzenia kabli można ukryć przewody; wysokiej jakości stelaż ze stali zapewnia trwałość i stabilność, błyszcząca powierzchnia jest bardzo stylowa.
MarkaBONTEC #ad
ProducentBONTEC #ad
Wysokość35.04
Długość13.39
Szerokość5.91
Numer częścipart_B07HHVXDDL
Modelpart_B07HHVXDDL

7. Perlegear

#ad

Stojak pod telewizor o udźwigu 44 lbs maks., regulowana wysokość, uniwersalna podstawka pod telewizor LED/LCD/OLED, Perlegear Stojak pod telewizor na kółkach do telewizorów 13-50", z nachyleniem 30°

#ad
Perlegear #ad - Blokada na kole utrzymuje wózek telewizyjny w miejscu po użyciu. Ten uniwersalny wózek telewizyjny ma solidną, a ta konstrukcja zapewnia, że ta mobilna podstawka pod telewizor nie przewraca się ani nie chwieje. Jego wytrzymała struktura wytrzymuje do 441 b/20 kg. Gładka powierzchnia koła nie powoduje zarysowań.

Szczegóły są ważne! - rolki tego wózka można obracać o 360° zarówno na podłodze, jak i na dywanie. Stojak na telewizor o przekątnej ekranu 13-50": nie musisz się martwić o kompatybilność z tym wózkiem pod telewizory. Przednie uchwyty podstawowe są dłuższe niż tylne uchwyty, aby wyrównać ciężar telewizora, tym bardziej stabilna jest struktura. W międzyczasie po zamontowaniu telewizora dopuszczalne jest wyrównanie ± 3°. 8 opcji wysokości – ten stojak pod telewizor jest zdecydowanie mistrzem w zakresie regulacji wysokości, można go ustawić w zakresie od 90 do 120 cm wysokości nad podłożem.

Ze wzorem vesa od 75 x 75 mm do 200 x 200 mm nie pasuje do 200 x 100 mm. Stabilna struktura – im szersza podstawa, szeroką podstawę, aby utrzymać urządzenie stabilnie. Ten stojak na telewizor pasuje do większości telewizorów 13-43" Samsung, TCL, LG, Panasonic, Sony, Philips, Toshiba, Sharp, Vizio, JVC i inne. Dzięki temu przenośnemu stojakowi na monitor możesz cieszyć się wygodną wysokością oglądania zgodnie z własnymi potrzebami.
MarkaPerlegear #ad
ProducentPerlegear #ad
Wysokość55
Długość16.7
Waga10.36
Szerokość18.2
Numer częściPGTVMC09-E
ModelPGTVMC09-E
Gwarancja1

8. Rfiver

#ad

Maks. VESA 400 x 400 mm do 35 kg, RFIVER Stojak pod telewizor z wychylnym uchwytem, płaski i zakrzywiony stojak pod telewizor z regulacją wysokości, stojak pod telewizor o przekątnej od 32 do 65 cali

#ad
Rfiver #ad - Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby skutecznie i szybko zainstalować stojak pod telewizor. Zarządzanie kablami z tyłu, aby utrzymać kable w porządku i porządku. Atwy montażstojak pod telewizor jest dostarczany z jasnymi instrukcjami graficznymi, które są łatwe do naśladowania, a wszystkie niezbędne nakrętki, śruby i śruby są w osobno opisanym opakowaniu.

Gdzie można go łatwo umieścić za meblem. Kompatybilność - ten stojak pod telewizor jest odpowiedni do większości płaskich lub zakrzywionych telewizorów plazmowych LCD LED OLED 32-65", kompatybilny z otworami VESA 100 mm x 100 mm do 400 mm x 400 mm. Regulowana wysokość i obrotowy uchwyt wysoki stojak pod telewizor ma regulację wysokości 1000-1300 mm, z różnymi wariantami wysokości, a także można go obracać o 60° w lewo i w prawo, aby zapewnić wygodny kąt widzenia.

Oszczędność miejsca i zarządzanie kablaminiskie profile tylnych nóżek, umieść wózek blisko ściany. Solidna podstawastojak pod telewizor jest wykonany ze stabilnych stalowych uchwytów i bezpiecznej podstawy ze szkła hartowanego o grubości 8 mm z samoprzylepnymi gumowymi nóżkami dla wspaniałego wyglądu i dużego obciążenia, jest bezpieczny i stabilny, aby utrzymać tylny drążek do 35 kg.
MarkaRfiver #ad
ProducentRFIVER #ad
Wysokość51.18
Długość21.65
Szerokość14.96
Numer częściTF3001WHT
ModelTF3001WHT
Gwarancja5 lat gwarancji

9. BONTEC

#ad

Hält bis zu 25 kg, LCD, BONTEC Mobiler TV Ständer auf Rollen, Höhenverstellbarer Rollbarer TV Wagen mit Medienablage für 23–60 Zoll LED, OLED-Flach- und Gebogene Fernseher, Neigbar

#ad
BONTEC #ad - Mit einer maximalen tragfähigkeit von 25 kg; vesa-muster: 100 x 100/200 x 100/200 x 200/300 x 200/300 x 300/400 x 200/400 x 300/400 x 400 mm. Das flache design der hinteren füße ermöglicht es dem Wagen nah an der Wand zu sitzen, was wertvollen Platz für Sie sparen kann. Kabelmanagement dieser rollende tv-ständer verfügt über ein integriertes Kabelmanagementsystem, um Drähte und Kabel zu verbergen; Hochwertiger Stahl sorgt für Langlebigkeit und Stabilität.

Universeller tv-ständerdieser bontec tv-ständer passt für die meisten 58, toshiba, 4-152, lg, panasonic, sony, thomson, 4 cm 23-60 zoll flachen gebogenen lcd-led-bildschirme, sharp, hisense, samsung, TCL usw. Stabile feststellräderder mobile tv-wagen verfügt über 4 robuste 360°-rollen mit Bremse, sodass Sie den TV-Wagen leicht von einem Ort zum anderen bewegen können; Der eingebaute Verriegelungsmechanismus ermöglicht es, den TV-Trolley nach Belieben stationär oder mobil zu sein.

Höhenverstellbare halterung & regal2 stufen der höhenverstellung für die halterung können ihre unterschiedlichen Betrachtungsbedürfnisse erfüllen; Das höhenverstellbare Medienregal kann für die Aufnahme eines Laptops, einer DVD oder eines Spielgeräts verwendet werden. Blendfreies betrachten dieser voll flexible mobile tv-ständer ist mit einer Neigungsfunktion ausgestattet, mit der Sie Ihren Bildschirm um 10 ° nach oben / unten für einen komfortablen Betrachtungswinkel einstellen können, der auch Blendung reduzieren kann. Beliebte Marken.
MarkaBONTEC #ad
ProducentBONTEC #ad

10. ONKRON

#ad

Standfuss TV Ständer Holz mit max VESA 400x400, TV Staffelei für 32", 65" Ständer Fernseher bis zu 35 kg, TV Standfuss Fernseher universal Schwarz TS1220-B, ONKRON TV Ständer höhenverstellbar

#ad
ONKRON #ad - Durchdachtes design | ständer tv ist um 360° drehbar | sie können den monitor standfuß im hoch- oder querformat mit max VESA 400x400 befestigen | Universal Fernseher Standfuß ist aus robustem Holz und Stahl gefertigt | Das Kit enthält Kabelführungsclips, die dem TV Ständer Standfuss ein elegantes Aussehen verleihen. Fernseh standfuß | ständer für fernseher hat eine kompakte größe | so können sie den universal tv standfuß höhenverstellbar in jedem Raum platzieren | VESA Standfuss hat ein Wandbefestigungssystem mit einem Sicherheitsseil, das ein versehentliches Herunterfallen verhindert | TV Ständer hoch dient auch der Sicherheit von Kindern und Haustieren.

Kundenbetreuung | onkron tv-halterungen & ständer durchlaufen eine mehrstufige qualitätskontrolle | vesa standfuß tv universal hat weiche einlagen zum Schutz der TV-Rückseite von universal Standfuss Fernseher Bodenständer | Hochwertiger Stahl, robuste Verpackung, Support-Team - wir tun alles, damit Sie mit Ihrem TV universal Standfuss zufrieden sind | Es ist ein großartiges Beispiel für universal TV Ständer Boden.

Universeller tv standfuß | onkron ts1220-b fernseher ständer ist für 32" - 65" bildschirmen von bis zu 35 kg geeignet | fernseher standfuss hat vesa ständer größe 100x100 - 400x400 | bildschirmhöhe ist von 700 mm bis 1200 mm einstellbar, das zu jedem Interieur passt | Standfuß Fernseher passt zu Hause, da Fernsehständer höhenverstellbar ist | Verbessern Sie Ihr Fernseherlebnis mit TV Bodenständer ! Funktioneller fernseh stÄnder | universal standfuß tv tripod macht nützlichen platz frei | monitor standfuss hat ein minimalistisches Design, in Schönheitssalons, Kundenwartebereiche | Verwenden Sie die TV Ständer Staffelei bei festlichen Veranstaltungen!.
MarkaONKRON #ad
ProducentEvigor international Co., Limited #ad
Wysokość54.53
Długość35.28
Waga12.13
Szerokość16.65
Numer częściTS1220-B
ModelTS1220-B
Gwarancja23 Year Warranty On Parts