Top 10 Spülbürste Schwarz – Szczotki kuchenne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Full Circle

#ad

Full Circle, Tenacious C szczotka do naczyń – ekologiczna szczotka do mycia naczyń z drewna – szczotka kuchenna ze skrobakiem, patelni, bambusowym uchwytem – szczotka do mycia garnków, żeliwa –

#ad
Full Circle #ad - Zrównoważony: tam, gdzie to możliwe, dlatego uchwyt jest wykonany z szybko rosnącego bambusa. W ten sposób współpracujemy z Tobą, nie używamy plastiku, aby chronić nasze środowisko! Od recyklingu odpadów po zapewnienie bezpiecznego, że na każdym kroku postępujemy odpowiedzialnie.

Funkcjonalna i atrakcyjna: szczotka tenacious c przyjemnie leży w dłoni, posiada bardzo mocne włosie z praktycznym skrobakiem, a przy tym wygląda atrakcyjnie! Eliwoszczelna: możesz bezpiecznie używać szczotki do patelni żeliwnych i garnków. Full circle home: jesteśmy full circle, aby zapewnić, co oznacza, szczęśliwego i przyjaznego dla środowiska środowiska pracy, ciężko pracujemy, że pracujemy razem i dla wszystkich.

Pielęgnacja: aby wydłużyć żywotność i uczynić ją jeszcze bardziej zrównoważoną, wystarczy krótko umyć niewielką ilością mydła i pozostawić do wyschnięcia. Jednak nawet nasz plastik jest neutralny dzięki plastikowej ławce.
MarkaFull Circle #ad
ProducentFull Circle #ad
Wysokość2.24
Długość9.21
Waga0.05
Szerokość2.24
Numer częściFC17130GY
ModelFC17130GY

2. Joseph Joseph

#ad

7 x 29 x 5 cm, Joseph Joseph 85026 Edge – szczotka do mycia naczyń ze zintegrowaną funkcją odkładania – ciemnoszara

#ad
Joseph Joseph #ad - Wymiary: 29 x 7 x 4 cm. Higieniczna i zajmująca niewiele miejsca konstrukcja. Włosie odporne na zarysowania. Szczotka spoczywa na krawędzi zlewozmywaka, nie dotykając jej głowicy. Nadaje się do mycia w zmywarce.
MarkaJoseph Joseph #ad
ProducentJoseph Joseph Ltd. #ad
Wysokość1.58
Długość11.41
Waga0.15
Szerokość2.75
Numer części85026
Model85026

3. Ikea

#ad

IKEA Rinnig szczotka do mycia naczyń, ciemnoszara, 3 sztuki w zestawie

#ad
Ikea #ad - Krawędź skrobaka ułatwia usuwanie uporczywych resztek żywności. Można myć w zmywarce. Długość: 29 cm. Zestaw 3 ciemnoszarych szczotek. Dzięki przyssawce można ją przymocować do umywalki, płytek itd.
MarkaIkea #ad
ProducentIkea #ad
Numer części304.078.14

4. MR.SIGA

#ad

Szczotka kuchenna z uchwytem do garnków, patelni, mycia naczyń, MR.SIGA Szczotka do mycia naczyń z wbudowanym dozownikiem płynu do mycia naczyń

#ad
MR.SIGA #ad - Po czyszczeniu wystarczy włożyć uchwyt szczotki do uchwytu w celu przechowywania. Wymienna głowica – głowicę szczotki można łatwo zastąpić nową głowicą szczotki. Zapasowy wkład do szczotki B07QKPVPLQ jest sprzedawany oddzielnie.

Rozpyla mydło lekko naciskając przycisk na górze. Głowicę szczotki można łatwo zdjąć i wymienić. Przyjazny dla użytkownika – obróć górną część w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, a następnie wlej mydło, aby ją otworzyć, aby napełnić ciało i zablokować go zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Wygodny uchwyt – konturowany kształt pasuje bezpośrednio do dłoni, również pokryty materiałem TPR, który jest antypoślizgowy również w przypadku wilgoci i mydła, dzięki czemu nie trzeba wywierać dużego nacisku.

Korpus można łatwo napełnić ulubionym mydłem. Antypoślizgowy uchwyt – uchwyt jest wyposażony w antypoślizgową powłokę, która zatrzymuje krople wody i utrzymuje blat roboczy suchy. Trwałe i trwałe – wytrzymała konstrukcja korpusu, odporne na zarysowania i bezzapachowe nylonowe włosie łatwo usuwa tłuszcz i brud i jest bezpieczne w użyciu na nieprzywierających naczyniach.
MarkaMR.SIGA #ad
ProducentNingbo Shijia Cleaning Tools Co., Ltd. #ad
Wysokość5.1
Długość4.4
Waga0.22
Szerokość4.2
Numer częściSJ21717
ModelSJ21717

5. MR.SIGA

#ad

MR.SIGA Bambusowa szczotka do czyszczenia naczyń, zmywarek, garnków, garnków, naczyń kuchennych, 2 sztuki, patelni, garnków

#ad
MR.SIGA #ad - Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu lub obsługi klienta, nie wahaj się z nami skontaktować. Ergonomiczny uchwyt wygodnie mieści się w dłoni, ułatwia użycie nacisku na twarde szorowanie.

Zbudowany z solidną konstrukcją karoserii, bez zarysowań i bezzapachowego włosia, uchwyt jest wykonany z przyjaznego dla środowiska, trwałego bambusa. Dostawa w opakowaniu 2 szt. Mr. Siga s zadania: spraw, aby twoje prace domowe były łatwiejsze i spraw, aby świat był czystszy. Idealnie nadaje się do czyszczenia naczyń, przyborów kuchennych, garnków, jest również idealny do czyszczenia blatu roboczego, zlewozmywaków, patelni, piekarników, wanny. Włosie jest wystarczająco trwałe, aby zwalczać tłuszcz i brud, a mimo to można je bezpiecznie stosować na nieprzywierających naczyniach kuchennych. Czekamy na Twoje sugestie i wsparcie! .
MarkaMR.SIGA #ad
ProducentNingbo Shijia Cleaning Tools Co., Ltd. #ad
Wysokość2.7
Długość2.7
Waga0.37
Szerokość2.7
Numer częściSDXK
ModelSDXK

6. WENKO

#ad

Higieniczna szczotka do butelek z elastyczną, Ø 4,5 x 30, nadającą się do mycia w zmywarce, WENKO Silikonowa szczotka do mycia naczyń z elastyczną głowicą Hollie, zdejmowany uchwyt z drewna bukowego

#ad
WENKO #ad - Nadaje się do mycia w zmywarce: aby zapewnić najwyższy poziom higieny, zdejmowana silikonowa głowica nadaje się również do mycia w zmywarce do naczyń. Wysokiej jakości materiały: zwracamy uwagę na używanie wyłącznie materiałów wysokiej jakości, ponieważ zależy nam na trwałości i zrównoważonym rozwoju.

Ergonomiczny kształt: poręczny uchwyt silikonowej szczotki do mycia jest ergonomicznie ukształtowany z pogrubionym końcem, dzięki czemu idealnie nadaje się do codziennego użytku. Dlatego szczotka do butelek jest wykonana z silikonu i prawdziwego drewna bukowego.

Wyjątkowo higieniczna: praktyczna szczotka silikonowa skutecznie i dokładnie czyści każdy narożnik i krawędzie dzięki elastycznemu włosiu silikonowemu. Wszechstronna: nasza szczotka do czyszczenia nadaje się optymalnie do różnych kształtów butelek i szklanek, butelki dla niemowląt itp. Wazony, takich jak karafki, ponieważ dopasowuje się do każdego kształtu.
MarkaWENKO #ad
ProducentWENKO #ad
Wysokość11.81
Długość1.57
Waga0.13
Szerokość1.57
Numer części54762100
Model54762100

7. WMF

#ad

Nadaje się do mycia w zmywarce, WMF Profi Plus wymienna głowica szczotki do mycia naczyń

#ad
WMF #ad - Wzór: wmf Atelier. Zawartość: 1 x wymienna głowica szczotki — numer artykułu: 6056231890 Materiał: wysokiej jakości tworzywo sztuczne. Kolekcja: Profi Plus. Wymienna głowica szczotki do zlewozmywaka.
MarkaWMF #ad
ProducentWMF #ad
Wysokość2.36
Długość4.92
Szerokość2.56
Numer części60.5623.1890
Model60.5623.1890

8. SIDCO

#ad

SIDCO Szczotka do butelek, długa szczotka do mycia naczyń z gąbką szczotka pianka, 2 x szczotka do szklanek

#ad
SIDCO #ad - Uchwyt jest wykonany z czerwonego tworzywa sztucznego, 0 x 10, a głowica spłukiwania z czarnej pianki. Szczotka do szklanek nie powinna zabraknąć w żadnej kuchni i być gotowa do użycia przy każdym zlewozmywaku. Okrągła głowica z pianki nadaje się szczególnie dobrze do czyszczenia szklanek, termosów, termosów, filiżanek i wielu innych bez pozostawiania śladów.

Niezależnie od tego, kubki, czy w domu lub w biurze – w zlewie zawsze zbierają się szklanki, talerze i inne naczynia. Nakładka piankowa jest ponadto idealnym materiałem do mycia naczyń i dokładnego czyszczenia naczyń. Szczotka jest wyposażona w okrągłą głowicę z pianki. Głowica z pianki jest bardzo delikatna, dzbanków do piwa, butelek, nie rysuje się.

Chronisz dłonie i paznokcie, nie musisz już zanurzać gąbki w wodzie. Szczotka do szkła ma wymiary ok. Szczotki idealnie nadają się do codziennego użytku w zlewozmywaku, a okrągła głowica szczotki doskonale nadaje się do dokładnego czyszczenia wszystkiego. Ten 2-częściowy zestaw szczotek do mycia naczyń firmy SIDCO idealnie nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. 28, 0 x 10, 0 cm.
MarkaSIDCO #ad
ProducentSIDCO GmbH #ad
Wysokość3.94
Długość11.02
Szerokość3.94
Numer części14630

9. OXO

#ad

OXO Good Grips szczotka do czyszczenia naczyń/szczotka do mycia naczyń z dozownikiem płynu do mycia naczyń, 26 x 7,6 x 7,6 cm

#ad
OXO #ad - Praktyczny: za pomocą skrobaka na tylnej stronie szczotki można bez problemu usunąć przypalone skórki. W celu uzupełnienia wystarczy zdjąć dolną część uchwytu szczotki.

Jesteśmy wdzięczni za możliwość uczenia się z doświadczenia i uczynienia go lepszym. Oxo gwarancja: w przypadku problemów z produktem OXO naprawimy go lub wymienimy. Wytrzymała i wytrzymała: ta szczotka do czyszczenia jest wyposażona w trwałe włosie nylonowe. Funkcjonalny: dozownik płynu do mycia naczyń po naciśnięciu przycisku dozuje płyn do mycia naczyń. Wielofunkcyjność: włosie szczotki do czyszczenia i skrobaka nadaje się do naczyń kuchennych z powłoką zapobiegającą przywieraniu.
MarkaOXO #ad
ProducentOXO Good Grips #ad
Wysokość3
Długość10.25
Waga0.22
Szerokość3
Numer części1067529
Model1067529

10. Agile Home and Garden

#ad

Zestaw drewnianych szczotek do mycia naczyń – łącznie z 3 wymiennymi głowicami z naturalnego włosia i gąbką kuchenną wielokrotnego użytku z trukwy – trwałe i trwałe Agile Home and Garden

#ad
Agile Home and Garden #ad - Jeśli włosie się zużyje, głowice szczotki można bez problemu wymienić na nasz zestaw głowic. Cznie z gąbką powietrzną: nasz zestaw do mycia naczyń nie byłby kompletny bez naszej biodegradowalnej ekologicznej gąbki do mycia naczyń z rośliny trukwy.

Wegański i zrównoważony: nasza szczotka kuchenna nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. 100% naturalne włosie: wytrzymałe włosie z włókien naturalnych pozyskiwane jest z odpowiedzialnie zarządzanych roślin palmyry i sizalu. Przyjazny dla Środowiska: obowiązkowa pozycja dla każdego zrównoważonego gospodarstwa domowego. Wymienne i trwałe: wysokiej jakości głowice szczotki są wyjątkowo trwałe. Gąbka wielokrotnego użytku o wymiarach 7 x 11 cm ma bawełnianą szlufkę do łatwego suszenia.

Drewniany zestaw do mycia naczyń ze zrównoważoną gąbką do mycia naczyń nie tylko dobrze wygląda, ale również robi dobrze! Zestaw szczotek kuchennych nadaje się do recyklingu i w 100% nie zawiera plastiku. Zestaw do mycia naczyń stanowi doskonałą alternatywę dla silikonowej szczotki do mycia naczyń i pomaga zrobić dużą różnicę poprzez niewielką zmianę. Naturalne materiały z Meksyku są całkowicie wolne od odpadów i biodegradowalne.
MarkaAgile Home and Garden #ad
ProducentAgile Home and Garden #ad
Wysokość3.94
Długość2.99
Waga0.22
Szerokość2.99