Top 10 Pulsuhr Mit Brustgurt – Monitory pracy serca

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Garmin

#ad

Czarny, zapamiętuje, nadajnik ANT+/Bluetooth, Garmin HRM Pro – Premium pas piersiowy do rejestrowania tętna + zapisywania danych dotyczących tętna / wartości wydajności biegu, długość paska od 60,6 do 142 cm

#ad
Garmin #ad - Ant+ i bluetooth: dzięki technologii ant+ i bluetooth dane dotyczące wydajności można bezpośrednio przesłać do smartwatcha, urządzenia treningowe lub platformy online, smartfona, takie jak np. I wysyła na żywo do Twojego urządzenia końcowego. Bateria może być wymieniana samodzielnie: bateria hrm pro wytrzymuje do 1 roku.

Kompatybilność ze smartfonem: iphone, android – upewnij się, że system operacyjny smartfona jest aktualny i zainstalowane są aktualizacje oprogramowania urządzenia Garmin. Precyzyjne dane częstotliwości serca: hrm pro niezawodnie i precyzyjnie rejestruje dane tętna oraz wartości wydajności biegu, stosunek pionowy, takie jak m. In. Zapamiętuje i przesyła dane również później: smartwatch można np. Kompatybilny z wieloma urządzeniami garmin: seria garmin edge, seria instinct, seria forerunner, seria Quatix i wiele innych.

Wygodny i dopasowany: miękki i wysokiej jakości pasek na klatkę piersiową HRM Pro przekonuje najwyższym komfortem noszenia przy precyzyjnym pomiarze danych. Możesz bez problemu wymienić baterię guzikową CR2032H litową i natychmiast ponownie rozpocząć trening. Dzięki temu również w wodzie masz kontrolę tętna. Nie nosić podczas treningu drużynowego? Żaden problem – HRM Pro zapisuje Twoje dane i wysyła je do smartwatcha zgodnie z Twoim urządzeniem.
MarkaGarmin #ad
ProducentGarmin #ad
Wysokość0.47
Długość5.59
Waga0.13
Szerokość1.18
Numer części010-12955-00
Model010-12955-00
Gwarancja1 rok gwarancji producenta

2. Garmin

#ad

Takich jak częstotliwość kroków i czas kontaktu z podłożem, bieżnia, czarny, technologia ANT+ i Bluetooth, Garmin HRM-Pro Plus – pas piersiowy klasy premium do rejestrowania wartości tętna i wydajności biegu

#ad
Garmin #ad - Osłona baterii umożliwia łatwą wymianę baterii i zwiększa trwałość paska. Przechowywanie również bez smartwatcha: hrm-pro plus zapisuje twoją aktywność, a następnie przenosi ją bezpośrednio na smartwatch. 1 rok pracy baterii: bateria guzikowa hrm-pro Plus wytrzymuje do 1 roku. Częstotliwość kroków, wydajność i wiele innych.

Dokładne parametry wydajności: hrm-pro plus niezawodnie i precyzyjnie rejestruje dane tętna oraz wartości wydajności pracy, stosunek pionowy, czas kontaktu z podłożem, takie jak np.142 cm z opcjonalnym przedłużeniem. Dane podczas pływania: dane tętna są rejestrowane również pod wodą i przesyłane do urządzenia końcowego. Wysoki komfort noszenia: komfortowy pas piersiowy premium pasuje do obwodu klatki piersiowej 106 cm. Dzięki temu podczas treningu drużynowego można bez problemu zostawić zegarek w torbie i mimo to zmierzyć swoją wydajność. Automatycznie rozpoznaje twoją aktywność: pas na klatkę piersiową Premium rozpoznaje Twoją aktywność, zapisuje dane i synchronizuje dane z aktywnością fizyczną z kontem Garmin Connect.

Nadaje się również do biegania w pomieszczeniach: pas do pomiaru tętna rejestruje również dane dotyczące miejsca i odległości podczas biegania w pomieszczeniach na bieżni. Można bez problemu wymienić baterię i natychmiast ponownie rozpocząć trening. Ant+ i bluetooth – dzięki technologii ant+ i bluetooth low Energy dane mogą być przesyłane bezpośrednio do smartwatcha, urządzeń treningowych lub platform online, smartfona, takich jak Zwift.
MarkaGarmin #ad
ProducentGarmin #ad
Wysokość23.62
Długość1.18
Waga0.11
Szerokość0.47
Numer części010-13118-00
Model010-13118-00
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

3. Wahoo Fitness

#ad

Czarny, Wahoo Fitness TICKR Fit Heart Rate Monitor, jeden rozmiar

#ad
Wahoo Fitness #ad - Obsługuje bluetooth i ant+, tabletami, Tickr łączy się ze smartfonami, zegarkami gps i komputerami rowerowymi firmy Wahoo, Garmin, Apple i innymi. Obsługuje ponad 50 aplikacji na smartfony, zwift, ua record, Rouvy, Komoot, Runkeeper, Peloton, Endomondo, MapMyRun, w zestawie The Sufferest, Wahoo Fitness, Cyclemeter, runtastic, Nike Run Club+.

Wybór mistrzów – oficjalny miernik tętna zespołu ineos, Heather Jackson i American Pro Mountain Biker, katusha Alpecin, Ironman Mistrza Świata Jan Frodeno, Bora-Hansgrohe, Sonya Looney. Zapisuj dane treningowe za pomocą aplikacji Wahoo Fitness i automatycznie ładuj je na ulubioną platformę, taką jak Strava. Indywidualny trening tętna – efektywny trening – rejestruje tętno, strefy treningowe i zużycie kalorii w czasie rzeczywistym na telefonie komórkowym lub tablecie dzięki kompatybilnym aplikacjom treningowym.
MarkaWahoo Fitness #ad
ProducentWAHOK|#Wahoo Fitness #ad
Wysokość7.09
Długość6.69
Waga0.1
Szerokość4.8
Numer częściWFBTHR03
ModelWFBTHR03
Gwarancja24 Miesięcy

4. Aenllosi

#ad

Pas piersiowy, Aenllosi Twarda torba etui do Polar H10 Wearlink zestaw czujników tętna/czujnik tętna

#ad
Aenllosi #ad - Wewnętrzna kieszeń z siatki umożliwia wygodne przechowywanie innych akcesoriów. Właściwości: obudowa jest wykonana z najwyższej jakości, wodoszczelny materiał zapewnia wystarczającą ochronę przed uderzeniami, wstrząsy, trwałego tworzywa EVA, odporna na pękanie, zarysowaniami i rozpryskami. Wymiary zewnętrzne: 15 x 4, 5 cm, 5 x 3, waga: 80 g, kolor: czarny. Aenllosi twarde etui do Polar H10 Wearlink zestaw czujników tętna/czujnik tętna. Przypadek wyłącznie na sprzedaż urządzenie i akcesoria nie są objęte zakresem dostawy.
MarkaAenllosi #ad
ProducentAenllosi #ad
Wysokość1.97
Długość5.91
Waga0.13
Szerokość3.15
Numer częściunknown

5. Polar

#ad

ANT+, Polar H10 czujnik tętna, Bluetooth, wodoszczelny czujnik tętna z pasem piersiowym, EKG

#ad
Polar #ad - Polar, np. Polar beat, strava, apple, Garmin, Suunto i aplikacji fitness, Nike. Dostępne rozmiary: m-xxl obwód klatki piersiowej 65-93 cm, XS obwód klatki piersiowej 51-66 cm. Z peloton; bluetooth i ant+ mogą być używane równocześnie.

Polar pasek na klatkę piersiową – dzięki łatwej w użyciu klamrze, ulepszonym elektrodom i nowym silikonowym punktom pas jest wygodny i nie przesuwa się podczas ruchu. Aktualizacje oprogramowania - aktualizacje polar h10 otrzymuje za pomocą aplikacji Polar Beat; Przesyła tętno do zegarków sportowych np. Czność bluetooth, ant+ i 5 khz zapewniają doskonały wybór możliwości połączenia np.

Wszechstronność – wodoszczelny czujnik tętna polar H10 ma wszechstronne zastosowanie, np. Podczas jazdy na rowerze, wewnątrz pomieszczeń, biegania, posiada wewnętrzną pamięć do jednostki treningowej. Najwyższa dokładność – polar h10 jest znany ze swojej precyzji, jest najdokładniejszym czujnikiem tętna w historii Polar.
MarkaPolar #ad
ProducentPolar #ad
Wysokość0.4
Długość1.3
Waga0.09
Szerokość2.6
Numer części92075957
Model92075957
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

6. Garmin

#ad

W rozmiarze uniwersalnym, czarny, Adapter Garmin.

#ad
Garmin #ad - W celu zwiększenia wydajności. Umożliwia optymalny styl biegu. Pozbawiony szwów, wygodny pas. Dostarcza 6 rozmaitych danych na temat wydajności biegu. Mały, wąski czujnik.
MarkaGarmin #ad
ProducentGarmin #ad
Wysokość1.18
Długość55.91
Waga0.2
Szerokość0.47
Numer części010-10997-12
Model010-10997-12
Gwarancja1 Jahr Herstellergarantie

7. TAOPE

#ad

CooSpo elastyczny sportowy pulsometr, oryginalny pasek HRM, czarny, pasek do paska, regulowany pas piersiowy

#ad
TAOPE #ad - Jeśli masz jakiekolwiek problemy z korzystaniem z naszych produktów, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej Amazon, udzielimy Ci satysfakcjonującej odpowiedzi. Miękkie materiały i adaptacyjne elektrody sprawiają, że jest bardzo wrażliwy na sygnały elektryczne serca.

Atwa w obsłudze, wygodna i regulowana taśma gumowa. Wskazówka: tylko pas piersiowy, czujnik tętna nie wchodzi w zakres dostawy. Długość produktu od 65 do 98 cm. Odległość między środkowymi punktami obu klamr wynosi 4, 5 cm. Gromadzenie się soli w pocie podczas stosowania wpływa na działanie aplikacji.

Należy regularnie czyścić pas piersiowy, aby wydłużyć okres użytkowania. Pas piersiowy wykonany z wysokiej jakości materiału pozwala na dokładne przymocowanie go do skóry. Należy pamiętać, trwała, że w przypadku tego produktu chodzi o zapasowy pas piersiowy. Kompatybilny z większością czujników tętna ANT+, 5. 3k do produktów Wahoo, Bluetooth 4. 0, garmin.
MarkaTAOPE #ad
ProducentTAOPE #ad
Wysokość0.01
Długość38.58
Waga0.13
Szerokość1.18
Numer częściBO080218CLO10229
ModelOthers

8. XOSS

#ad

Wodoszczelny, pasek do pomiaru pulsu, Adidas, Peloton, Rouvy, Elite HRV, EKG dokładnie IP67, kompatybilny z aplikacją Strava, czujnik tętna z pasem piersiowym, XOSS X2 czujnik tętna, Bluetooth ANT+

#ad
XOSS #ad - Czujnik tętna, który niezawodnie mierzy tętno i umożliwia dokładne obliczenie zużycia kalorii przy stabilnym połączeniu. Bluetooth 4. 0 i ant+ – dzięki technologii bluetooth 4. 0 i ant+ ten pas na klatkę piersiową można połączyć z aplikacjami treningowymi na smartfonach i tabletach, zegarkach GPS firmy Polar, Garmin, Suunto, Apple, Samsung i innych. Jak również z komputerami rowerowymi XOSS i urządzeniami fitness.
MarkaXOSS #ad
ProducentXOSS #ad
Wysokość0.79
Długość3.15
Waga0.02
Szerokość1.18

9. CooSpo

#ad

Pas piersiowy, COOSPO H9Z pulsometr, czujnik tętna, pas piersiowy, wodoszczelność IP67, tracker, Bluetooth 5.0/ANT+, możliwość ponownego ładowania, HRM, kompatybilny z Polar Wahoo Strava Garmin Zwift

#ad
CooSpo #ad - Podwójny tryb bluetooth 5. 0 i ant+: dzięki łączności ant+ i technologii bluetooth5. 0 low energy czujnik tętna h9z zapewnia połączenie się ze smartfonem/komputerem rowerowym GPS, urządzeniami gimnastycznymi / zegarkami sportowymi i zapisywaniem danych dotyczących tętna z ulubionymi urządzeniami fitness i aplikacjami sportowymi.

Dzięki średniej dokładności tętna ± 1 bpm H9Z HRM jest najlepszym sposobem na śledzenie tętna i spalonych kalorii w czasie rzeczywistym. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące monitorowania tętna, pasa piersiowego H9Z, nie wahaj się z nami skontaktować, a my odpowiemy w ciągu 24 godzin. Zapewnia dobre wrażenia podczas fitnessu. Większy komfort: 14% lżejszy i o 13% mniej cienki niż w poprzedniej wersji, pas piersiowy H9Z jest wykonany z materiału, wygodny w noszeniu i nie ślizga się podczas treningu, w pełni regulowany pas piersiowy można regulować w zakresie od 65 do 91 cm.

Strefa tętna i hrv: h9z hrm jest wyposażony w 5-kolorowy wyświetlacz led dla strefy tętna, który zmienia kolor w zależności od strefy tętna i pomaga poruszać się w odpowiedniej strefie do celów treningowych i osiągnąć najlepsze rezultaty. Rok ograniczona gwarancja: coospo oferuje 12-miesięczną gwarancję jakości. Bez konieczności zmiany baterii: wbudowany akumulator litowo-jonowy do wielokrotnego ładowania zapewnia do 50 godzin pracy baterii przy jednym ładowaniu. Obsługuje również funkcję zmienności tętna HRV. Synchronizować.
MarkaCooSpo #ad
ProducentCooSpo #ad
Wysokość4.17
Długość4.92
Waga0.21
Szerokość0.87

10. Polar

#ad

Czarny, Uniwersalny multisportowy zegarek Polar Vantage M z pulsacyjnym zegarem GPS, M / L

#ad
Polar #ad - Więcej niż zegarek sportowy: kompletne rozwiązanie dla aktywności sportowych i treningów dzięki Polar Flow i Flow for Coach. Pływanie, jazda na rowerze.

Wytrzymały i wodoodporny zegarek sportowy Polar Vantage M został stworzony z myślą o nowych rekordach. Sportowy zegarek w indywidualnym stylu: Jasny Polar Vantage M ma osobisty charakter dzięki różnokolorowym opaskom. B. Przeciążenia i kontuzji można uniknąć. Niezwykle długi czas pracy baterii: do 30 godzin treningu z aktywowanym GPS. Dane treningowe są automatycznie synchronizowane z Strava, TrainingPeaks itp. Training load pro: zawiera status obciążenia kardio i postrzegane obciążenie oraz pokazuje, jak bardzo trening obciąża ciało.
MarkaPolar #ad
ProducentPolar #ad
Wysokość4.92
Długość3.35
Waga0.22
Szerokość3.74
Numer części90069736
Model90069736
Gwarancja2 Jahre Herstellergarantie