Top 10 Pool Reparatur Folie – Zestawy naprawcze do basenów i wanien

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. STEINBACH

#ad

061356, Steinbach Podwodny zestaw naprawczy do folii

#ad
STEINBACH #ad - 30 g kleju. Grubość materiału 0, 22 mm. Klej podwodny. Przezroczysta folia winylowa. 12 x 10 cm przezroczysta folia winylowa. 2 szt. Ok.
MarkaSTEINBACH #ad
ProducentSteinbach #ad
Wysokość4.33
Długość1.77
Szerokość0.47
Numer części061356
Model061356
GwarancjaBrak danych

2. Jeha

#ad

Jeha Zestaw naprawczy do basenów z klejem, zestaw naprawczy łatki do basenu + klej, folia PCW, różne rozmiary 35 x 70 cm, 290 g

#ad
Jeha #ad - Informacje dotyczące przyklejania i wskazówki dotyczące bezpieczeństwa znajdują się poniżej. Zestaw naprawczy do basenu z klejem, 290 g Klej PCW firmy Technicoll, również do napraw podwodnych. Wybrany rozmiar jest dostarczany wraz z 1 puszką 290 g technicoll 8002. Dostarczony. Tutaj kupisz folię i klej według własnego wyboru. Folia naprawcza materiał: polichlorek winylu PCW – 0, 6 mm.
MarkaJeha #ad
ProducentJehaversand #ad

3. Jeha

#ad

Zestaw naprawczy do folii basenowych + klej, Jeha zestaw naprawczy do basenu z klejem, różne rozmiary 35 x 140 cm, 350 g, folia PCW

#ad
Jeha #ad - Tutaj kupisz folię i klej według własnego wyboru. Ak5 klej pcW firmy Bindulin. Materiał folii do naprawy: polichlorek winylu PCW – 0, 6 mm. Dostawa. Informacje dotyczące klejenia i wskazówek bezpieczeństwa znajdują się poniżej. Zestaw naprawczy do basenu z klejem, 350 g. Wybierany rozmiar zawiera 1 puszkę 350 g AK5.
MarkaJeha #ad
ProducentJehaversand #ad

4. pool fermit

#ad

500 ml, pool fermit Klej PCW do basenu, niebieski

#ad
pool fermit #ad - Nadaje się do doprowadzania i odprowadzania wody w basenach. Odporna na działanie środków do uzdatniania wody w basenach, słonej wody i wody morskiej. Klej do łączenia elementów rurociągów z miękkiego PCW elastycznego PVC i sztywnego PCW UPVC, tak jak przy instalacji basenów. Nadaje się do przewodów ciśnieniowych o średnicy do 100 mm.
Markapool fermit #ad
Producentpool fermit #ad
Wysokość3.35
Długość5.08
Szerokość3.35
Numer części09107
Model09107

5. Jeha

#ad

Jeha Zestaw naprawczy do basenu z klejem PCW 350 g, różne rozmiary 35 x 70 cm, zestaw naprawczy do basenów + klej

#ad
Jeha #ad - Ze względu na to, które można wybrać rozmiar jest dostarczany razem z puszka technicoll 8002/290 rozm. Naprawy folii materiał: polichlorek winylu PCW – 0, 6 mm. Tutaj kupcie państwo folię i klej według swojego wyboru. Informacje do sklejania i wskazówki dotyczące bezpieczeństwa można znaleźć poniżej. Zestaw do naprawy pool z klejem 290 gr. Technicoll.
MarkaJeha #ad
ProducentJehaversand #ad

6. Flickly

#ad

Dostępne w wielu kolorach, 2,5 x 100 mm, na rolce | srebrne RAL9006, plandek, FLICKLY ® | plastry do naprawy przyczep

#ad
Flickly #ad - Natychmiastowe użycie, bez czasu stania i schnięcia. Bez odklejania. Do najróżniejszych celów – idealna naprawa basenu, brodzika, skrzyni dachowych, pawilonu, przedsionka namiotowego, podłoży stalowych, materacy, namiotu, drewna i wielu innych.

Wypowiedz walkę z rysami! natychmiastowe zastosowanie – nasze łatki nadają się do natychmiastowego użytku. Ekstremalna siła klejenia – łatki można przyciąć do indywidualnych potrzeb. Wykonane z materiałów sprawdzonych ce – taśmy są samoprzylepne, wytrzymałe, trwałe i wykonane z materiałów sprawdzonych CE – naklejki naprawcze zostały specjalnie zaprojektowane do mocowania na plandach samochodów ciężarowych. Powierzchnię do naprawy należy czyścić alkoholem, następnie wysuszyć i już można przykleić łatę bez zagnieceń. Dzięki temu możesz również później naprawiać pęknięcia i dziury.
MarkaFlickly #ad
ProducentSpeed Repair Direkt GmbH #ad
Wysokość3.94
Długość4.72
Waga0.66
Szerokość3.94

7. pool fermit

#ad

Pool fermit Zestaw naprawczy do folii basenowych, przezroczysty

#ad
pool fermit #ad - Do naprawy folii w basenach, nadmuchiwane moduły z miękkiego PCW opony do pływania, gry i nadmuchiwane urządzenia. I materacy dmuchanych. Może być stosowany na powietrzu i pod wodą. Prawie niewidoczna naprawa. Odporny na działanie chloru, soli, ozonu i wody basenowej.
Markapool fermit #ad
Producentpool fermit #ad
Wysokość6.57
Długość1.38
Szerokość3.58
Numer części09116
Model09116

8. Jeha

#ad

Różne rozmiary 35 x 140 cm, Jeha zestaw naprawczy do basenu z klejem 290 g Zestaw naprawczy folii basenowych z PCW + klej, do basenów

#ad
Jeha #ad - Informacje na temat klejenia i wskazówki dotyczące bezpieczeństwa znajdują się poniżej. Rozmiar wybrany jest wraz z 1 puszką 290 g. Klej pcw firmy technicoll, również do naprawy podwodnych. Tutaj kupisz folię i klej według własnego wyboru. Folia naprawcza materiał: polichlorek winylu PCW - 0, 6 mm. Technicoll 8002. Zestaw naprawczy do basenu z klejem 290 g. Dostarczany.
MarkaJeha #ad
ProducentJehaversand #ad

9. Flickly

#ad

Plastry do naprawy przyczep, samoprzylepne, dostępne w wielu kolorach, 30 x 20 cm, plandek, kolor kości słoniowej

#ad
Flickly #ad - Powierzchnię do naprawy należy jedynie wyczyścić alkoholem, następnie wysuszyć i już można przykleić łatkę bez zagnieceń, docisnąć i gotowe. Materiały z certyfikatem ce – są samoprzylepne, wytrzymałe i wykonane z materiałów z certyfikatem CE.

Do najróżniejszych celów – łatki pierwotnie zaprojektowane do plandek ciężarówek nadają się do najróżniejszych celów naprawczych. Wiele kolorów i rozmiarów – dostępne w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach RAL. Natychmiastowe zastosowanie – nasze łatki są gotowe do natychmiastowego użytku. Nadaje się do: basenów, podłoże stalowe, banery reklamowe, pawilony, materace dmuchane, namioty biesiadne, brodziki, bagażniki dachowe, wyposażenia outdoorowego np. Namioty, drewno i wiele innych.
MarkaFlickly #ad
ProducentSpeed Repair Direkt GmbH #ad
Wysokość7.87
Długość11.81
Szerokość0.04
Numer części4260564962572
Model4260564962572

10. Flickly

#ad

FLICKLY samoprzylepny plaster do naprawy zawieszek plandeki | dostępny w wielu kolorach | 2,5 m x 200 mm | na rolce |, biały

#ad
Flickly #ad - Oczyścić powierzchnię alkoholem, następnie osuszyć i już łatkę można przykleić bez zagnieceń. Wykonane z materiałów sprawdzonych pod kątem ce – taśmy są samoprzylepne, wytrzymałe, trwałe i wykonane z materiałów sprawdzonych pod kątem CE – naklejki naprawcze zostały zaprojektowane specjalnie do mocowania na plandekach samochodów ciężarowych.

Powiedz walkę z rysami. Aby później można było łatać pęknięcia i dziury. Do różnych zastosowań – idealna naprawa basenu, przedsionka namiotu, pawilonu, bagażnika dachowyego, podkładu stalowego, brodzika, namiotu, drewna i wielu innych. Natychmiastowe zastosowanie – nasze łatki są natychmiast gotowe do użycia. Nie odkleja się. Ekstremalna siła klejenia – łatki można indywidualnie przyciąć. Gotowe do natychmiastowego użytku, bez czasów oczekiwania na wysychanie.
MarkaFlickly #ad
ProducentSpeed Repair Direkt GmbH #ad
Wysokość3.94
Długość7.87
Szerokość3.94