Top 10 Kaminholzständer Innen – Regular Stores

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. KESSER

#ad

5-częściowy zestaw, półka na drewno opałowe, metalowy, do wewnątrz i na zewnątrz, 2 poziomy z 4 narzędziami kominkowymi do kominka i, KESSER® Regał na drewno kominkowe, stojak na drewno kominkowe

#ad
KESSER #ad - Dla każdego domu: nasz regał na drewno kominkowe jest szczególnie polecany dla dumnych posiadaczy otwartego pieca kominkowego, dyskretnie i szybko zintegrować swoje drewno opałowe we wnętrzach, ponieważ spalanie drewna opałowego jest dodatkowo wspierane przez odpowiednie przechowywanie. Tutaj masz wszystko w jednym miejscu.

Wysoka jakość: wysokiej jakości materiały, 4 narzędzia do drewna opałowego wraz z zawieszeniem oraz sprytna konstrukcja z otworem powietrznym sprawiają, że regał na drewno opałowe stanie się nowym praktycznym hitem w Twoim kominku lub palenisku. Atwy montaż w zaledwie kilku krokach i od razu można go zaczynać. Dzięki dwóm poziomom można doskonale przechowywać drewno, papier opałowy lub inne podpałki. Dzięki praktycznym zawieszeniom i dużej przestrzeni do przechowywania będziesz idealnie przygotowany na nadchodzącą zimę lub chłodne noce. Dzięki dołączonej szufli i miotle palenisko jest szybko czyste.

Atwy w użyciu: dzięki wytrzymałym materiałom regał na drewno kominkowe idealnie nadaje się również do użytku na zewnątrz. Dzięki stabilnej i trwałej konstrukcji masz jeszcze wiele innych zimnych zimowych nosidełek z naszego zestawu. Wysoka jakość: dzięki regałowi kominkowemu marki kesser zawsze będziesz dobrze uporządkować miejsce przy kominku. Po prostu bezpieczna rzecz! odporny na rdzę i korozję: regał jest oprócz kompaktowej konstrukcji również wyjątkowo odporny na korozję – idealny do użytku na zewnątrz.
MarkaKESSER #ad
ProducentKESSER #ad
Wysokość29.13
Długość15.75
Szerokość11.81
Numer części1
Model14181-24057-1

2. tuning-art

#ad

Wzór: czarny, stojak na drewno kominkowe, do użytku wewnątrz i na zewnątrz, malowany proszkowo, tuning-art KR06 Regał na drewno kominkowe

#ad
tuning-art #ad - Ponadczasowe wzornictwo elegancko i dyskretnie wpasowuje się w każdy styl wnętrza. Wszystkie materiały montażowe wchodzą w zakres dostawy. Wymiary: szerokość 40 cm, głębokość 30 cm i wysokość 80 cm, waga 17 kg. Masywny stojak na drewno kominkowe wykonany ze stali DC01 o grubości 2 mm, nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Ręczne wykonanie, starannie malowane proszkowo i konserwowane, absolutnie odporne na korozję. Idealnie nadaje się do stylowego przechowywania na podłodze lub w pobliżu kominka.
Markatuning-art #ad
Producenttuning-art #ad
Wysokość31.5
Długość11.81
Szerokość15.75
Numer częściKR06

3. Relaxdays

#ad

Relaxdays Regał na drewno kominkowe ze stali, stojak na drewno kominkowe, czarny, wys. x szer. x gł.: 111 x 34 x 34 cm, malowany proszkowo

#ad
Relaxdays #ad - Do układania w stos drewna: wysoki regał na drewno kominkowe do układania w stos – czarny uchwyt na drewno opałowe ze stali – wymiary wys. X szer. 104 x 30, 5 x 30, 5 cm. X szer. Malowany proszkowo: stojak do układania drewna z lakierem proszkowym jest odporny na korozję - powłoka chroni przed pęknięciami - metal nie kruszy się.

X gł. Ok. Otwarta: duża półka na drewno kominkowe z płytą podłogową i sufitową – poprzeczki po bokach zapobiegają ślizganiu się – wymiary wewnętrzne wys. Przejrzystość: do przechowywania drewna opałowego obok kominka lub pieca – szczapy są suche i zawsze pod ręką – wypełniony stojak na drewno opałowe jest dekoracyjny.

Praktyczny: wolnostojący regał na piecyk jest stabilny – wąski regał na drewno opałowe pasuje do każdej wnęki – smukłe podpory zapewniają eleganckie wzornictwo. Uwaga: to prawda, że jeden regał jest mniejszy niż drugi. 111 x 34 x 34 cm. X gł. Ok. Mała taca schodzi w dół, większa do góry.
MarkaRelaxdays #ad
ProducentRelaxdays #ad
Wysokość4.53
Długość13.39
Waga10.8
Szerokość13.39
Numer części10022303
Model10022303
GwarancjaGwarancja ustawowa.

4. LAWA Living and Lifestyle

#ad

Regał na drewno opałowe, czarny, stojak na drewno kominkowe, metalowy, 40 x 25 x 150 cm, na zewnątrz, LAWA Living and Lifestyle Ocynkowany regał na drewno kominkowe

#ad
LAWA Living and Lifestyle #ad - 150 cm x 40 cm x 25 cm idealnie nadają się do mniejszych pomieszczeń i umożliwiają przechowywanie ok. X szer. Cynkowanie to proces powlekania, w którym metal jest pokryty cienką warstwą czystego cynku. Nośność jest dostosowana do objętości i umożliwia pełne wykorzystanie regału.

Wygląd! regał na drewno opałowe może być używany w pozycji stojącej lub leżącej. Dzięki temu regał nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz bez ograniczeń i oferuje wartość dodaną w porównaniu z innymi produktami. X gł. Z instrukcją montażu, dziecinnie prosty montaż w kilka minut. Stabilność: bardzo wysoka stabilność dzięki połączeniom śrubowym i czworokątnym rurom 4 cm x 2 cm o grubości materiału 1 mm.

Te i inne ocynkowane regały na drewno opałowe oferujemy w LAWA Living and Lifestyle również w innych wariantach / kolorach. Stosunkowo wysoka waga własna wynosząca ok. Jakość: wysokiej jakości regał na drewno kominkowe z ocynkowanej stali w dokładnie dopasowanym wykonaniu. 7 kg zapewnia również stabilność. W większych pomieszczeniach lepiej prezentują się 2 nasze regały na drewno opałowe z metalu. Rozmiar: wymiary wys.
MarkaLAWA Living and Lifestyle #ad
ProducentLAWA Living and Lifestyle #ad
Wysokość59.06
Długość15.75
Waga18.52
Szerokość9.84
Numer częściFR03 Schwarz
ModelFR03 Schwarz
Gwarancja2 lata gwarancji.

5. Best Villa

#ad

Czarny stojak na drewno kominkowe, regał na drewno kominkowe ze stali, Best Villa Drewniany regał na drewno kominkowe wewnątrz, 101,6 x 33 x 50,8 cm., malowany proszkowo

#ad
Best Villa #ad - Montaż: łącznie ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami i sprzętem, montaż w ciągu zaledwie 10 minut przez 1 osobę. Serwis: twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Metalowa rama jest kompaktowa i solidna. Wymiary: 50, 8 x 33 x 38, 1 cm.

Jesteśmy do państwa dyspozycji, jeśli masz jakiekolwiek problemy z jakością produktu lub podczas użytkowania, skontaktuj się z nami. Ten regał na drewno kominkowe ze stali jest wyjątkowo nierdzewny i odporny na korozję, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Trwała powłoka proszkowa z modną czarną farbą tarasową z węglem drzewnym, plamy można bez problemu zetrzeć w celu długotrwałego użytkowania. Trwałość: drewniany regał na drewno kominkowe wewnątrz wykorzystuje metal o wysokiej intensywności, nośność jest mocna, niełatwa do wyginania i deformacji.

Nie wymaga szczególnej pielęgnacji, regał na drewno kominkowe ze stali malowanej proszkowo jest idealnym rozwiązaniem do uporządkowanego przechowywania drewna opałowego i dodatkowo chroni je przed wilgocią gleby. Wodoszczelny: ten regał na drewno kominkowe wewnątrz jest wykonany z odpornej na warunki atmosferyczne konstrukcji stalowej.
MarkaBest Villa #ad
ProducentBest Villa #ad
Wysokość14.96
Długość20
Szerokość12.99
Numer częściBV-E02GH0202-021-01
ModelBV-E02GH0202-021-01

6. Relaxdays

#ad

Metal, Relaxdays Regał na drewno kominkowe, do układania w stos, czarny, wysoki regał na drewno opałowe, wys. x gł.: 121 x 35 x 35 cm, drewno opałowe

#ad
Relaxdays #ad - Szczegóły: wymiary stojaka na drewno kominkowe wys. Na drewno opałowe: kompaktowy regał na drewno opałowe do porządnego układania w stos polan do kominka i pieca.

121 x 35 x 35 cm – regał wytrzymuje obciążenie do maks. Przechowywanie: z regałem na drewno kominkowe przechowywać w suchym i dostępnym miejscu – również na krótsze szczapy. Wygląd: nowoczesny regał drewniany z wytrzymałej, malowanej proszkowo stali – wysoka konstrukcja idealna do wnęk. Wszechstronny: drewniany magazyn do postawienia obok kominka w salonie – również do chronionej przestrzeni zewnętrznej. 60 kg. X gł. Ok. X szer.
MarkaRelaxdays #ad
ProducentRelaxdays #ad
Wysokość47.64
Długość13.78
Waga9.74
Szerokość13.78
Numer części10048597
Model10048597

7. DanDiBo

#ad

Metalowy, z kółkami, 96359, 85 cm, DanDiBo 96359 regał na drewno kominkowe, czarny

#ad
DanDiBo #ad - Nowoczesny uchwyt na drewno kominkowe to rozwiązanie do perfekcyjnego przechowywania rozpałki, polan lub brykietów drewnianych. Dzięki uniwersalnym kółkom 360 stopni stojak na drewno kominkowe można dowolnie przesuwać tam i z powrotem, oszczędzając sobie uciążliwego ciągnięcia drewna. Wymiary: wysokość 85 cm, szerokość 29 cm, głębokość 37 cm waga: 9 kg. Kolor: czarny. Umieść regał na drewno piecowe w salonie, w ogrodzie zimowym lub bezpośrednio obok kominka. Powlekana proszkowo. Wolnostojący regał na drewno kominkowe z kółkami przyciąga wzrok w Twoim domu.
MarkaDanDiBo #ad
ProducentDanDiBo #ad
Wysokość33.46
Długość14.57
Waga19.84
Szerokość11.42
Model96359

8. Bomclap

#ad

Regał na drewno kominkowe do wewnątrz i na zewnątrz, nowoczesny kosz na drewno kominkowe, stojak na drewno kominkowe, Bomclap Metalowy regał na drewno opałowe, 81 x 33 x 46 cm, czarny

#ad
Bomclap #ad - Wielofunkcyjny – regał na drewno opałowe może być używany w pobliżu paleniska, kominka lub pieca na drewno wewnątrz i na zewnątrz pokoju. Duża pojemność – dzięki wymiarom 81 x 33 x 46 cm ten drewniany uchwyt jest w stanie utrzymać dużą ilość drewna opałowego, które może ogrzać mroźną zimę.

Wytrzymały i stabilny – dzięki zastosowaniu masywnego żelaza i wybitnemu spawaniu, ten regał na drewno opałowe jest wystarczająco stabilny, aby utrzymać drewno opałowe do 250 kg; z czarną powłoką proszkową zapewniającą odporność na rdzę i warunki atmosferyczne, którą można używać wewnątrz i na zewnątrz bez specjalnej konserwacji. Atwy montaż – wszystkie części i komponenty niezbędne do montażu tego regału na drewno kominkowe wchodzą w zakres dostawy. Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy podczas instalacji lub użytkowania naszego produktu, prosimy o kontakt z nami, a my zapewnimy Ci najlepszą obsługę klienta.

Drewniany stojak idealnie nadaje się do przechowywania i układania w stos polan lub słupków, szopę, kuchni, aby drewno opałowe było wentylowane i suche. Nadaje się do salonu, do ogrodu, gabinetu, na taras, na podwórko, werandę, garaż. Przechowywanie drewna opałowego – ten trwały regał na drewno kominkowe został zaprojektowany do przechowywania drewna opałowego i podnosi drewno opałowe z podłoża, dzięki czemu szybciej i wydajniej wysycha.
MarkaBomclap #ad
ProducentGOLD APE LIMITED #ad

9. [en.casa]

#ad

80 x 25 x 150 cm, stojak na drewno opałowe, na zewnątrz, en.casa Täby regał na drewno opałowe, metalowy, stojak na drewno kominkowe, do wewnątrz, czarny

#ad
[en.casa] #ad - Zakres dostawy: 1 x regał na drewno opałowe. X wys. 80 x 25 x 150 cm – profil ramy: 20 x 30 mm – wsporniki łączące: 20 x 20 mm – grubość materiału: 0, 8 mm.

X szer. Regał na drewno kominkowe to idealne rozwiązanie do uporządkowanego przechowywania drewna opałowego i dodatkowo chroni je przed wilgocią podłoża. Kolor: czarny – materiał: stal, malowana proszkowo. Optymalne rozwiązanie do uporządkowanego odkładania drewna opałowego – do użytku wewnątrz i na zewnątrz – składa się z 2 czworokątnych ram stalowych – łatwy montaż. Wymiary: wymiary całkowite dł.
Marka[en.casa] #ad
Producent[en.casa] #ad
Waga6
Numer częściPXTA-36xx Kaminholzregal Täby (W)

10. Bomclap

#ad

Gazety lub drewno opałowe, czarny, Bomclap Metalowy regał na drewno kominkowe z 2 haczykami do użytku wewnątrz i na zewnątrz, nowoczesny kosz na drewno kominkowe, 65 x 33 x 61 cm, stojak na drewno

#ad
Bomclap #ad - Stabilny i trwały - regał na drewno opałowe bomclap jest wykonany z wysokiej jakości metalu, jest wytrzymały i ma czarną powłokę proszkową zapewniającą dobrą trwałość i stabilność, idealny do długotrwałego stosowania w pomieszczeniach i na zewnątrz.

Wymiary po montażu: 65 x 33 x 61 cm. Klasyczny design firewood rack- prosty i klasyczny design zewnętrzny. Bomclap stara się dostarczać swoim klientom produkty wysokiej jakości. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z instalacją lub użytkowaniem naszych produktów, nie wahaj się z nami skontaktować, zapewnimy Ci najlepszą obsługę klienta. Może nie tylko przechowywać drewno w porządku, ale jest również piękną dekoracją, która tworzy romantyczną atmosferę. Atwy montaż- montaż stojaka na drewno kominkowe bomclap jest bardzo łatwy, dzięki kompletnym akcesoriom i instrukcji montażu krok po kroku może nie być dostępna w języku polskim w pakiecie, ten regał do przechowywania drewna kominkowego można łatwo zainstalować.

Praktyczny regał na drewno kominkowe - duża pojemność regału na drewno kominkowe nadaje się nie tylko do użytku domowego, ale również do użytku na zewnątrz, co może być bardzo przydatne podczas aktywności na świeżym powietrzu, takich jak kemping i grillowanie.
MarkaBomclap #ad
ProducentGOLD APE LIMITED #ad
Waga5.73