Top 10 Handyhülle iPhone 11 Beige – Obudowy na telefony

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Wildflower Cases

#ad

Wildflower etui kompatybilne z iPhone 11 Devon Carlson Smile

#ad
Wildflower Cases #ad - Gwarancja: każda osłona z dzikich kwiatów jest wykonana ręcznie i może mieć niewielkie niedoskonałości, co sprawia, a żadne dwie osłony nie są dokładnie takie same, że każda osłona z dzikich kwiatów jest wyjątkowa jak Ty.

Ta walizka na kwiaty została zaprojektowana z dumą przez Michelle, Devon i Sydney Carlson z miłością. Z naszym indywidualnym logo WF, limitowana edycja, unikalna, prawdziwie ręcznie wykonane etui na telefon komórkowy. Oprawiony w wytrzymałym, ochronnym czarnym gumowym zderzaku dla pełnej ochrony przed przerażającym upadkiem.

Ręcznie wykonane, zaprojektowane i wykonane na miarę, aby pasowały do jedynego iPhone'a 11. Otwarta forma jest ściśle kompatybilna z telefonem iPhone 11. To etui jest precyzyjnie ukształtowane z otworami na aparat iPhone 11, port ładowania i umożliwia łatwy i wygodny dostęp do wszystkich dotykowych przycisków telefonu.
MarkaWildflower Cases #ad
ProducentWildflower #ad
Wysokość0.5
Długość6.88
Waga0.07
Szerokość3

2. Spigen

#ad

Spigen Ultra Hybrid etui kompatybilne z iPhone 11 Pro Max, czarne

#ad
Spigen #ad - Dopasowany do wszystkich przyłączy. Konstrukcja z płyty PC i silikonowej ramy. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Ochrona krawędzi wyświetlacza i aparatu.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość3.22
Długość6.37
Waga0.11
Szerokość0.44
Numer części075CS27136
Model075CS27136
Gwarancja24 Miesiące

3. JETech

#ad

Matowe etui na telefon komórkowy, JETech Magnetyczne etui do iPhone 12 Mini 5,4 cala, półprzezroczyste, kompatybilne z MagSafe, tylna strona cienka, odporna na uderzenia etui ochronne czarne

#ad
JETech #ad - Kompatybilny ze wszystkimi akcesoriami MagSafe, takimi jak portfel, uchwyt na pierścionki i powerbank. Półprzezroczysty matowy tył tylna strona obudowy jest pokryta matowym materiałem, przyjemnie leży w dłoni i jest odporna na uciążliwe plamy, takie jak odciski palców i pozostałości oleju.

Ponadto nadal możesz podziwiać filigranowe logo swojego urządzenia. Idealnie dopasowane wycięcia umożliwiają pełny dostęp do aparatu, przycisków i innych złączy. Wystarczy raz zatrzasnąć, nigdy się nie ześlizgnąć. Szybkie ładowanie idealnie dopasowane magnesy sprawiają, że bezprzewodowe ładowanie jest szybsze i łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Zapewnia dodatkową ochronę dzięki podwyższonym wargom wokół ekranu i obiektywu aparatu. Idealne dopasowanie perfekcyjne wzornictwo do iphone 12 mini 5, bez obawy, 4 cala, głośnika, że Twój telefon wygląda nieporęcznie.

Gdy nadejdzie czas ładowania, wystarczy pozostawić etui na telefonie i podłączyć ładowarkę kompatybilność z MagSafe lub umieścić ją na ładowarce z certyfikatem Qi. Odporna na uderzenia i ochrona wyprodukowana z elastycznej ramy tpu i odpornego na zarysowania tylnej części z poliwęglanu, chroni urządzenie w wysokim stopniu przed silnymi uderzeniami i upadkami. Super magnetyczna adsorpcja magnetyczne mocowanie na ładowarce.
MarkaJETech #ad
ProducentJETech #ad
Wysokość0.43
Długość5.35
Waga0.06
Szerokość2.68
Numer części397A-
Model397A-

4. CANSHN

#ad

CANSHN Ulepszone etui na telefon iPhone 11 kwadratowe krawędzie minimalistyczne półprzezroczyste matowe etui ochronne, błękitne, etui na telefon komórkowy klasy wojskowej do iPhone 11

#ad
CANSHN #ad - Obsługuje bezprzewodowe ładowanie i oferuje szeroką gamę kolorów, aby dopasować się do Twojego osobistego stylu. Obiecujemy zawsze 180-dniową gwarancję i dożywotnią pomoc dla każdego produktu. Dzięki dopasowanemu dopasowaniu i precyzyjnym wycięciom można szybko obsługiwać przyciski.

Ciesz się lepszą przyczepnością i uczuciem premium, a unikalna konstrukcja krawędzi obiektywu nadaje Twojemu urządzeniu luksusowy charakter. Smukłe wzornictwo i nieskazitelna kompatybilność dzięki połączeniu zaawansowanej struktury ochronnej poduszki powietrznej i ultralekkich materiałów stworzyliśmy to etui ochronne do iPhone 11. Matowa tekstura i jedwabiste uczucie matowe, etui zapewnia smukłe uczucie w dotyku i jest antypoślizgowe, które łączy w sobie trwałość i styl. Kompatybilny z telefonem iphone 11 - zaprojektowany specjalnie do iphone 11 o przekątnej 6, 1" model z 2019 r.

W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt. Wykonane z elastycznej oprawy tpu i twardego spodu z poliwęglanu z matową powłoką, przezroczyste etui na iPhone 11, odporne na odciski palców i łatwe do czyszczenia. Zwiększ ochronę swojego urządzenia jeszcze dzisiaj! Kreatywne wzornictwo z kwadratowymi krawędziami - zamień swój iphone 11 w iPhone'a 12 dzięki naszemu smukłemu etui z kwadratowymi krawędziami.
MarkaCANSHN #ad
ProducentCANSHN #ad
Numer części11-Matte

5. CANSHN

#ad

CANSHN Ulepszone etui na telefon iPhone 11 kwadratowe krawędzie minimalistyczne półprzezroczyste matowe etui ochronne, etui na telefon komórkowy o klasie wojskowej do iPhone 11, ciemnofioletowe

#ad
CANSHN #ad - Matowa tekstura i jedwabiste uczucie matowe, etui zapewnia smukłe uczucie w dotyku i jest antypoślizgowe, przezroczyste etui na iphone 11, które łączy w sobie trwałość i styl. Obiecujemy zawsze 180-dniową gwarancję i dożywotnią pomoc dla każdego produktu. Niewielki rozmiar bez problemu mieści się w wąskich kieszeniach i jest kompatybilny z bezprzewodowymi ładowarkami.

Obsługuje bezprzewodowe ładowanie i oferuje szeroką gamę kolorów, aby dopasować się do Twojego osobistego stylu. Kreatywne wzornictwo z kwadratowymi krawędziami - zamień swój iphone 11 w iPhone'a 12 dzięki naszemu smukłemu etui z kwadratowymi krawędziami. W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt. Wykonane z elastycznej oprawy tpu i twardego spodu z poliwęglanu z matową powłoką, odporne na odciski palców i łatwe do czyszczenia. Zwiększ ochronę swojego urządzenia jeszcze dzisiaj! Smukłe wzornictwo i nieskazitelna kompatybilność dzięki połączeniu zaawansowanej struktury ochronnej poduszki powietrznej i ultralekkich materiałów stworzyliśmy to etui ochronne do iPhone 11.

Dzięki dopasowanemu dopasowaniu i precyzyjnym wycięciom można szybko obsługiwać przyciski. Ochrona wyświetlacza i aparatu to etui do iphone'a 11 posiada 2 mm uchwyt na aparat i 1, które chronią telefon przed uszkodzeniami spowodowanymi upadkiem, 5 mm wargę ochronną na wyświetlacz, zadrapaniami i pęknięciami. Ciesz się lepszą przyczepnością i uczuciem premium, a unikalna konstrukcja krawędzi obiektywu nadaje Twojemu urządzeniu luksusowy charakter.
MarkaCANSHN #ad
ProducentCANSHN #ad
Numer części11-Matte

6. CANSHN

#ad

CANSHN Ulepszone etui magnetyczne do iPhone 11 kwadratowe krawędzie kompatybilne z bezprzewodowym ładowaniem MagSafe ciemnoniebieskie

#ad
CANSHN #ad - W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt. Super silne magnesy - wydajne, zintegrowane magnesy o sile przyczepności 1500 g umożliwiają szybsze, dzięki czemu bezprzewodowe ładowanie jest szybsze i łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Ochrona przed upadkiem - podwyższona ramka wokół aparatu i ekranu oraz 4 wbudowane poduszki powietrzne w czterech rogach mogą skutecznie amortyzować telefon w przypadku upadku lub uderzenia. Kompatybilność - kompatybilny tylko z iphone 11 6, 1 cala; pełna funkcjonalność jest utrzymywana dzięki precyzyjnym wycięciom na głośniki i złącza oraz łatwe do wciskania przyciski.

Pełna obsługa klienta - obiecujemy zawsze 180-dniową gwarancję i dożywotnie wsparcie dla każdego produktu. Pozostań oryginalny: odporny na zarysowania, krystalicznie czysty akrylowy tył pozwala pokazać prawdziwy styl Twojego iPhone'a 11 w zapierającej dech w piersiach czystości, który utrzymuje się przez długi czas.
MarkaCANSHN #ad
ProducentCANSHN #ad
Numer części11-Matte-CX
Gwarancja6 Miesięcy

7. HuwaiH

#ad

Odporne na uderzenia i zarysowania, przezroczyste matowe etui ochronne, matowe etui na telefon komórkowy iPhone 11 czarne, HuwaiH Etui na telefon komórkowy iPhone 11, antypoślizgowe

#ad
HuwaiH #ad - Optymalna ochrona: iphone 11 stron jest wykonany z wysokiej jakości gumy o najwyższym poziomie ochrony, amortyzującej poduszki powietrznej i zewnętrznej warstwy antykolizyjnej do pochłaniania uderzeń, wbudowanej, elastycznej, dzięki czemu Twój telefon nie musi wytrzymać żadnej siły uderzenia.

W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt za pośrednictwem oficjalnych kanałów. Przezroczyste wzornictwo - jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowo wygodne i jedwabiste w dotyku, które sprawia, matowe wzornictwo, stylowy i elegancki. Ochrona ekranu i aparatu podwyższona krawędź wokół ekranu o 1, kompatybilne z etui na telefon komórkowy iPhone 11, 5 mm nad aparatem, 2 mm i podwyższona krawędź o 2, bardzo skutecznie chroni dwie najdroższe i najbardziej delikatne części telefonu przed zarysowaniami. Tylna strona etui na telefon iphone 11 jest wykonana z wysokiej jakości aksamitnej powłoki dotykowej, półprzezroczyste, że Twój iPhone 11 jest wyjątkowy, a mimo to poręczne.

Nie pozostawia odcisków palców/antypoślizgowych/zarysowańetui na telefon iPhone 11 o matowej teksturze strumienia oleju jest zarówno odporne na odciski palców i zarysowania, jak również antypoślizgowe. Delikatna tekstura zapewnia lepszą dotykową informację zwrotną i zapewnia wygodny i bezpieczny chwyt. Wolnostojące aluminiowe przyciski - więcej niż jakiekolwiek inne przyciski odzwierciedlają oryginalną nutę telefonu. Zespół huwaih-care teambardzo szybka reakcja w ciągu 24 godzin.
MarkaHuwaiH #ad
ProducentHuwaiH #ad
Wysokość0.39
Długość5.91
Waga0.08
Szerokość2.95
Gwarancja12-miesięczna bezpłatna wymiana i gwarancja

8. JETech

#ad

Tylna strona cienka, odporna na uderzenia etui ochronne beżowe, matowe etui na telefon komórkowy, kompatybilne z MagSafe, półprzezroczyste, JETech Magnetyczne etui do iPhone 11 Pro Max 6,5 cala

#ad
JETech #ad - Półprzezroczysty matowy tył tylna strona obudowy jest pokryta matowym materiałem, przyjemnie leży w dłoni i jest odporna na uciążliwe plamy, takie jak odciski palców i pozostałości oleju. Odporna na uderzenia i ochrona wyprodukowana z elastycznej ramy TPU i odpornego na zarysowania tylnej części z poliwęglanu, chroni urządzenie w wysokim stopniu przed silnymi uderzeniami i upadkami.

Ponadto nadal możesz podziwiać filigranowe logo swojego urządzenia. Gdy nadejdzie czas ładowania, wystarczy pozostawić etui na telefonie i podłączyć ładowarkę kompatybilność z MagSafe lub umieścić ją na ładowarce z certyfikatem Qi. Szybkie ładowanie idealnie dopasowane magnesy sprawiają, że bezprzewodowe ładowanie jest szybsze i łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Zapewnia dodatkową ochronę dzięki podwyższonym wargom wokół ekranu.

Super magnetyczna adsorpcja magnetyczne mocowanie na ładowarce. Wystarczy raz zatrzasnąć, takimi jak portfel, nigdy się nie ześlizgnąć. Idealnie dopasowane wycięcia umożliwiają pełny dostęp do aparatu, głośnika, przycisków i innych złączy. Kompatybilny ze wszystkimi akcesoriami MagSafe, uchwyt na pierścionki i powerbank. Idealne dopasowanie perfekcyjne wzornictwo do iphone 11 pro max 6, 5 cala, bez obawy, że Twój telefon wygląda nieporęcznie.
MarkaJETech #ad
ProducentJETech #ad
Wysokość0.45
Długość6.38
Waga0.07
Szerokość3.23
Numer części397DK
Model397DK

9. Casely

#ad

360-stopniowa osłona telefonu, Casely The Bold Collection etui ochronne do iPhone 11 Pro Max, podwyższona krawędź ochrona aparatu o 1 mm, precyzyjne wycięcia, kolor taupe na Nude

#ad
Casely #ad - Kompatybilność: poznaj bold collection: to nie tylko ładne etui dla Twojego iPhone'a, które zapewnia ochronę przed upadkiem do 2, ale Bold Collection od Casely to super mocne wojskowe etui ochronne, 4 m.

Zaprojektowane w usa: casely jest jednym z niewielu przedsiębiorstw, które projektują nasze etui w USA. Wszystkie nasze etui ochronne są produkowane w naszym Brooklynie, Nowym Jorku. Ochrona aparatu: 1, 5 mm podwyższona krawędź chroni aparat przed kontaktem. Produkty międzynarodowe podlegają odrębnym warunkom, w tym dopasowaniem, dlatego sprzedawane z zagranicy mogą różnić się od produktów lokalnych, klasyfikacją wiekową, językiem produktu, etykietą lub instrukcją.

Wszystkie bold etui można ładować bezprzewodowo. Za każdym razem wykonaj krystalicznie czyste obrazy. Bezprzewodowe ładowanie: bezprzewodowe. Ochrona: amortyzująca technologia air-pocket amortyzuje twój telefon w razie upadku z wysokości do 2, 4 m.
MarkaCasely #ad
ProducentCasely #ad
Wysokość4
Długość6.5
Waga0.1
Szerokość1
Numer częściB-116K
ModelB-116K

10. CASEKOO

#ad

Czarne, matowe, matowe, CASEKOO Matt Power etui do iPhone 13 Pro Max ochrona wojskowa SGS odporne na uderzenia i zarysowania etui ochronne ochrona przed odciskami palców, cienkie, smukłe etui

#ad
CASEKOO #ad - Etui przeszło 5500 razy testy upadku poniżej 200 metrów. Innowacyjna ochrona wojskowa sgs. Wewnątrz elastyczne poduszki powietrzne amortyzujące uderzenia + zewnętrzna warstwa chroniąca przed uderzeniami, absorbują silną siłę uderzeniową. Przyjazny dla kieszeni#. Certyfikowany mil- sTD: 810G-516. 6. Etui ochronne kompatybilne z iPhone 13 Pro Max zapewnia doskonałą ochronę w każdej sytuacji.

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat RoHS, są przyjazne dla środowiska i nadają się do recyklingu, a ponadto zapewniają bezpieczną gwarancję zdrowia. Przyjemny w dotyku i antypoślizgowy: wysoce precyzyjny, matowy materiał he-025, może jednocześnie przebić inne etui trudne do rozwiązania problemy, zadrapania itd. Dzięki jednoczęściowemu krojowi etui pasuje jak przyjemne i skutecznie zapobiega przedostawaniu się kurzu i kłaczków oraz zarysowaniom. Ulepszona ochrona ekranu i aparatu podwyższona krawędź wokół ekranu o 1, 5 mm nad aparatem, 5 mm i podwyższona krawędź o 2, kompatybilne z iPhone 13 Pro Max, bardzo skutecznie chroni dwie najdroższe i najbardziej delikatne części telefonu przed zarysowaniami.

Antypoślizgowa krawędź + półprzezroczysta tylna płyta widoczne logo, jest delikatny w dotyku, takie jak odciski palców, prosta i wygodna. Dokładne dopasowanie i dokładność etui na telefon komórkowy kompatybilne z iPhone 13 Pro Max, wszystkie wycięcia są precyzyjnie wycięte w stosunku do oryginalnego telefonu. Ciesz się jakością życia - w nowym opakowaniu marki casekoos znajduje się 1 uchwyt na telefon komórkowy i 1 kieszeń ze sznurkiem do codziennego użytku.
MarkaCASEKOO #ad
ProducentCASEKOO #ad
Wysokość0.51
Długość6.14
Waga0.18
Szerokość3.23
Numer części21-ZJ67-Black-PI-4
ModeliPhone 13 Pro Max
Gwarancja1