Top 10 Gewürzregal Schublade – Stojaki na przyprawy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Lifewit

#ad

Durchsichtig, Gewürzaufbewahrung für Küche Arbeitsfläche Schrank 3 Etagen, Lifewit Gewürzregal Schublade Gewürz Schubladeneinsatz von 22cm bis 44cm Ausziehbar Gewürzschublade Ordnungssystem, 6er Set

#ad
Lifewit #ad - Sie können es auch im Badezimmer zur Organisation verwenden. Sie müssen sich keine Sorgen machen, je nach tatsächlichen Nutzungsanforderungen. Leicht mit wasser zu reinigen, aber nicht spülmaschinenfest. Sie können auch anpassen, wie sie kombiniert werden, so dass Sie es in Schubladen unterschiedlicher Größen passen können.

Verbessern sie die raumausnutzung mit dieser Schublade und organisieren Sie Ihren Küchenraum besser. Dieses geneigte design ermöglicht es Ihnen, die gespeicherten Gewürzgläser auf einen Blick zu sehen und zu finden, was Sie brauchen. Verstellbares design: das verstellbare design des gewürzregals macht es erweiterbar mit vollständiger anpassung, dass das Gewürzregal aufgrund der falschen Größe beim Öffnen und Schließen der Schublade verrutscht. Robust und langlebig: aus transparentem kunststoff, also machen sie sich keine Sorgen, langlebig und transparent mit glatter Oberfläche.

Einfach zu finden: ein set mit 3 ebenen gewürzbehältern bietet platz für 24 standard-gewürzflaschen. Gewürzflaschen mit maximalen abmessungen von 10, 4 cm Höhe x 4, 6 cm Durchmesser passen problemlos hinein, sodass die Schublade komplett verschoben und geschlossen werden kann. Multifunktional: neben der aufbewahrung von gewürzen und gewürzen in küchenschubladen und Arbeitsplatten kann es auch in Schränken, Nagellack, Regalen, um ätherische Öle, Vitamine, Kräuter, Speisekammer verwendet werden, Behälter, Medikamente und andere Gegenstände aufzubewahren. Perfekte größe: mit den maßen von 20 x 13.
MarkaLifewit #ad
ProducentLifewit #ad
Wysokość1.54
Długość16.5
Waga1.2
Szerokość15.75
Model22055

2. Famhap

#ad

Famhap Regał na przyprawy, matowa tekstura, uchwyt na przyprawy z antypoślizgowymi wypustkami, organizer na przyprawy, 6 szt., wkład na przyprawy, wysuwany od 29,5 cm do 59 cm

#ad
Famhap #ad - Atwe użytkowanie pojedynczy rozmiar wynosi 29, 5 x 11, 5 x 3, 5 cm. Regał na przyprawy bez wiercenia pasuje do każdej standardowej szuflady oraz szerszych modeli. Dzięki temu szuflada na przyprawy zawsze wygląda porządnie! Zoptymalizowana przestrzeń do przechowywania kompaktowa wkładka do szuflady na przyprawy zapewnia wystarczająco dużo miejsca na różne przyprawy, a także składniki do pieczenia, witaminy, suplementy diety lub lekarstwa.

Przechowywanie szuflad nadaje się również do lakierów do paznokci, perfum i innych kosmetyków. Rozsuwana szerokość szuflada na przyprawy składa się z 6 pojedynczych części, 5 cm do 59 cm. Dzięki pochylonej konstrukcji różne przyprawy są zawsze dobrze widoczne i łatwe do wyjęcia. Szuflada do przechowywania przypraw nadaje się do szuflad o różnych szerokościach, które są wyciągane od 29, a powierzchnia jest wyposażona w podwyższone punkty, aby uniknąć ześlizgiwania się butelek z przyprawami.

Szuflada do przechowywania przypraw regał kuchenny na przyprawy idealnie nadaje się do szuflady kuchennej i może przechowywać przyprawy w porządku bez ich rozprowadzania w kuchni. Atwe czyszczenie wkład do szuflady na przyprawy jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i można go łatwo przetrzeć wilgotną szmatką.
MarkaFamhap #ad
ProducentFamhap #ad
Wysokość1.37
Długość11.8
Waga1.61
Szerokość5.9
Numer częściXLJX-6PCS
ModelXLJX-6PCS

3. Okiuen

#ad

System porządkowania, szuflada na przyprawy, organizer do szuflad, regulowana szerokość uchwytu na przyprawy od 30 cm do 60 cm, Okiuen Regał na przyprawy, wkład na przyprawy

#ad
Okiuen #ad - Można ją łatwo wytrzeć do czyszczenia. Lżejsze niż inne produkty, nie wykrzywia się, regał na przyprawy z szufladami jest wykonany ze stabilnego, nie zmienia koloru jak drewniane organizery i nie pęka tak łatwo jak akryl. Oferujemy 24-godzinną obsługę klienta i oferujemy satysfakcjonujące rozwiązania.

Można przechowywać różne słoiki na przyprawy, czy okrągłe. W razie pytań prosimy o kontakt. Wysokiej jakości materiałaby sprostać wymaganiom codziennego użytkowania w kuchni, wolnego od BPA tworzywa sztucznego. Bez względu na to, jaką długość ma szuflada, czy są prostokątne, można ją dopasować do odpowiedniego rozmiaru poprzez przesunięcie. Dobre rozwiązanie do przypraw - po otwarciu szuflady z przyprawami wszystkie przyprawy są dobrze widoczne. Regulowana szerokość szuflady na przyprawy2-częściowy regał na przyprawy do szuflady można rozszerzyć do szerokości od 30 cm do 60 cm.

Nie wymaga instalacji, półkach i spiżarniach, przyprawy są uporządkowane i nie zajmują dużo miejsca. Idealnie nadaje się do przechowywania i organizowania konserw, herbaty i innych przyborów kuchennych. Atwe do prania są wykonane w całości ze sztywnego tworzywa sztucznego i są wystarczająco grube, aby z czasem wytrzymać. 4-poziomowa konstrukcja - wielowarstwowa konstrukcja może stworzyć więcej miejsca w nieuporządkowanych szafkach kuchennych, łatwe w obsłudze, a Twoja kuchnia będzie wyglądać czysto i schludnie.
MarkaOkiuen #ad
ProducentOkiuen #ad
Wysokość0.98
Długość15.35
Waga1.65
Szerokość11.81
Model730204X

4. Dyzena

#ad

Blatu roboczego, Dyzena Regał na przyprawy, regału, szuflada na przyprawy, 4 poziomy, akrylowy wkład do szuflad, możliwość rozszerzenia od 27 do 54 cm, szafy, system porządkowania do kuchni, zestaw 4

#ad
Dyzena #ad - Atwa do czyszczenia, lakieru do paznokci, wysoka przejrzystość uzupełnia każdy styl mieszkania i każdą atmosferę, plamy, ziół, zapewnia miejsce do przechowywania przypraw, przezroczysty akryl o grubości 3 mm – wyprodukowany z akrylu o grubości 3 mm, leków i wielu innych. Przyjazny dla użytkownika design – nie są potrzebne żadne narzędzia, wystarczy umieścić organizer w szufladach kuchennych i indywidualnie dopasować, rozciągając go.

Wygodne przechowywanie do 48 słoiczków na przyprawy – nachylone poziomy umożliwiają szybką identyfikację przypraw i przypraw, poprawiając w ten sposób wrażenia z gotowania. Utrzymuj swoje szuflady kuchenne lub blaty robocze uporządkowane i wolne od bałaganu szklanki nie wchodzą w zakres dostawy. Wszechstronna kompatybilność – organizery do szuflad na przyprawy Dyzenas są przeznaczone nie tylko do organizacji soli, pieprzu i innych przypraw, curry, ale również stanowią praktyczne rozwiązanie do uporządkowania szminek, perfum lub małych butelek.

Pasuje do większości szuflad i szaf - 4 poziomy, 5 cm. Stabilny, pęknięcia lub żółknięcie w przeciwieństwie do organizatorów z tworzywa sztucznego, olejków eterycznych, ten wytrzymały materiał jest odporny na odkształcenia, witamin, rdzę, metalu lub drewna. Każda sztuka ma 27 cm długości, aby pasował do szuflad o szerokości od 27 do 54 cm i wysokości ponad 7, został zaprojektowany tak, zestaw 4 sztuk, 5 cm szerokości i 2, z rozszerzalnym i smukłym profilem, 11, 5 cm wysokości. Czyszczenie jest dziecinnie proste przy użyciu łagodnego mydła i wody.
MarkaDyzena #ad
ProducentDyzena #ad
Wysokość0.98
Długość18.11
Waga2.73
Szerokość21.26
Numer części730104
Model730104

5. MXTIMWAN

#ad

Do różnych szerokości szuflad, system porządkowania, 30-60 cm, z szufladami, szuflada na przyprawy, MXTIMWAN Regał na przyprawy, wysuwany wkład na przyprawy

#ad
MXTIMWAN #ad - W zależności od liczby przypraw regał na przyprawy można rozszerzyć do potrzebnej szerokości. Pojemnik na przyprawy MXTIMWA jest dostępny do wszystkich standardowych szuflad i szerszych modeli. Wszechstronne zastosowanie: może być używany nie tylko do przechowywania przypraw, w zależności od potrzeb.

Atwy do czyszczenia: wkład do szuflady na przyprawy jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i ma gładką powierzchnię. Dobre rozwiązanie do słoików na przyprawy: idealne do szuflad kuchennych, a po otwarciu szuflady z przyprawami wszystkie przyprawy są uporządkowane i wyraźnie widoczne, regały kuchenne mogą przechowywać przyprawy w porządku, zamiast być rozrzucone po kuchni. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Przed użyciem należy usunąć folię ochronną z wkładu do szuflady przyprawy, aby zapobiec zarysowaniu płyty z tworzywa sztucznego podczas transportu.

Wysokiej jakości materiał: organizer na przyprawy jest wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które jest wystarczająco grube, aby wytrzymać długi czas i nie zawiera BPA. Nie wymaga wiercenia otworów ani haczyków, jest natychmiast gotowy do użycia. Półka na przyprawy: szuflada na przyprawy składa się z 4 pojedynczych części o wymiarach 30 x 15 x 2, 5 cm, regał na przyprawy można rozszerzyć z 30 cm do 60 cm. Jeśli się zabrudzi, wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką. Oferujemy 12-miesięczną gwarancję.
MarkaMXTIMWAN #ad
ProducentMXTIMWAN #ad
Wysokość1.57
Długość11.81
Waga1.43
Szerokość6.3
Numer częściTLJ
ModelTLJ

6. Bedeco

#ad

Bedeco Regał na przyprawy, regał kuchenny na przyprawy z 3 poziomami, organizer kuchenny, ze stali węglowej, z 3 poziomami do szuflad, od 23 cm do 46 cm, wysuwany regał na przyprawy, do szuflad,

#ad
Bedeco #ad - Regał kuchenny bez wiercenia - nie wymaga instalacji, można go łatwo przetrzeć wilgotną szmatką. Kompaktowa szuflada na przyprawy zapewnia wystarczająco dużo miejsca na różne przyprawy oraz składniki do pieczenia, półkach i spiżarniach, witaminy, suplementy diety lub lekarstwa. Można przechowywać różne słoiki na przyprawy.

Idealnie nadaje się do przechowywania i organizowania konserw, herbaty i innych przyborów kuchennych. Nie wykrzywia się, nie zmienia koloru i pleśni jak drewniane organizery; nie pękają tak jak półki na przyprawy z tworzywa sztucznego. Przechowywanie szuflad nadaje się również do lakierów do paznokci, perfum i innych kosmetyków. Wysokiej jakości materiałaby sprostać wymaganiom codziennego użytkowania w kuchni, system porządkowania przypraw do szuflad jest wykonany ze stabilnej stali nierdzewnej. Bez względu na to, mogą być używane oddzielnie lub dwa w rzędzie, jaką długość ma szuflada, można ją dopasować do odpowiedniego rozmiaru poprzez przesunięcie.

Regulowana szerokość i swobodne połączenieregały na przyprawy mają 3 półki z 6 częściami, aby przedłużyć je z 23 cm do 46 cm. Przejrzysty i praktycznypo otwarciu szuflady z przyprawami wszystkie przyprawy są dobrze widoczne. Ukośne płaszczyzny umożliwiają szybkie odczytanie etykiet na butelkach, dżemów, zidentyfikowanie zawartości i znalezienie potrzebnych artykułów. Zoptymalizowana przestrzeń do przechowywaniawielowarstwowa konstrukcja może stworzyć więcej miejsca w nieuporządkowanych szafkach kuchennych, a Twoja kuchnia będzie wyglądać czysto i schludnie.
MarkaBedeco #ad
ProducentBedeco #ad
Waga2.84
Numer częścispice rack drawer 6pack
Modelspice rack drawer 6pack
GwarancjaZawsze koncentrujemy się na jakości produktów i usługach. Jeśli masz jakiekolwiek problemy po otrzymaniu produktu, nie wahaj się z nami skontaktować, a my zapewnimy Ci profesjonalne i satysfakcjonujące rozwiązanie.

7. NCKIHRKK

#ad

4 poziomy, szuflady od 30,4 cm do 60,8 cm, wysuwany, NCKIHRKK Regał na przyprawy, bez słoika na przyprawy, 8-częściowy zestaw organizerów na przyprawy, wkład na przyprawy do szafki kuchennej

#ad
NCKIHRKK #ad - Wymiary po całkowitym rozłożeniu: dł. W razie pytań prosimy o kontakt. Popraw wykorzystanie przestrzeni w kuchni i stwórz więcej miejsca na nieuporządkowane szuflady kuchenne, regały, spiżarnie, szafki lub powierzchnie robocze. Możliwość dowolnego łączeniaregał na przyprawy bez wiercenia składa się z 6 dużych i 2 małych, 8 x szer.

Wszechstronne przechowywaniestopniowana konstrukcja regału na przyprawy jest nie tylko idealna do przechowywania różnych przypraw, ale może być również używana do przechowywania składników pieczenia, witamin, suplementów diety i leków. Nie nadaje się do mycia w zmywarce. 3, aby rozszerzyć szerokość przypraw, niewyjmowanych regałów na przyprawy, której potrzebujesz, nasze półki kuchenne można łączyć, zdejmowanych rozmiarów. Pożegnaj się z przepełnionymi szafkami kuchennymi: nasz regał na przyprawy utrzymuje przyprawy i małe elementy w szufladzie. W przeciwieństwie do miękkich materiałów plastikowych lub drewnianych, regał na przyprawy jest nie tylko stabilny, nasze regały na przyprawy nie odkształcają się ani nie pleśnieją z upływem czasu i można je łatwo wytrzeć do czyszczenia.

Wystarczy ułożyć regał na przyprawy na piętrach, zidentyfikowanie ich zawartości i łatwe znalezienie potrzebnych artykułów, aby mieć swoje pojemniki na przyprawy w zasięgu ręki podczas gotowania. Atwy do czyszczenia - wykonany z wysokiej jakości akrylu, ale również lekki. W przeciwieństwie do innych jednoczęściowych, aby idealnie pasowały do szuflady.
MarkaNCKIHRKK #ad
ProducentNCKIHRKK #ad
Wysokość2.16
Długość12.99
Waga1.9
Szerokość5.51
Numer częściDSR-B08
ModelDrawerSpiceRack-B08

8. Callenbach

#ad

Od 23 cm do 46 cm, organizer kuchenny do szuflad, ze stali węglowej, system, Regał na przyprawy, wysuwany, organizer na przyprawy, wkład do szuflad, regał kuchenny na przyprawy z 3 poziomami

#ad
Callenbach #ad - Nie wykrzywia się, nie zmienia koloru i pleśni jak drewniane organizery; nie pękają tak jak półki na przyprawy z tworzywa sztucznego. Przechowywanie szuflad nadaje się również do lakierów do paznokci, półkach i spiżarniach, perfum i innych kosmetyków. Kompaktowa szuflada na przyprawy zapewnia wystarczająco dużo miejsca na różne przyprawy oraz składniki do pieczenia, suplementy diety lub lekarstwa.

Przejrzysty i praktycznypo otwarciu szuflady z przyprawami wszystkie przyprawy są dobrze widoczne. Dzięki regałowi zdecydowanie bardziej uporządkowane niż przechowywanie przypraw w szafce wiszącej. Regulowana szerokość i swobodne połączenieregały na przyprawy mają 3 półki z 6 częściami, jaką długość ma szuflada, aby przedłużyć je z 23 cm do 46 cm. Zoptymalizowana przestrzeń do przechowywaniawielowarstwowa konstrukcja może stworzyć więcej miejsca w nieuporządkowanych szafkach kuchennych, witaminy, a Twoja kuchnia będzie wyglądać czysto i schludnie.

Wysokiej jakości materiałaby sprostać wymaganiom codziennego użytkowania w kuchni, system porządkowania przypraw do szuflad jest wykonany ze stabilnej stali nierdzewnej. Można przechowywać różne słoiki na przyprawy. Przyprawy są uporządkowane w przejrzysty sposób i nie zajmują dużo miejsca, zmieści się ponad 20 butelek na przyprawy. Idealnie nadaje się do przechowywania i organizowania konserw, dżemów, herbaty i innych przyborów kuchennych.
MarkaCallenbach #ad
ProducentCallenbach #ad
Waga2.91
Numer częścidrawer spicerack 6pcs
Modeldrawer spicerack 6pcs
GwarancjaZawsze koncentrujemy się na jakości produktów i usługach. Jeśli masz jakiekolwiek problemy po otrzymaniu produktu, nie wahaj się z nami skontaktować, a my zapewnimy Ci profesjonalne i satysfakcjonujące rozwiązanie.

9. ionlyou

#ad

Organizer na przyprawy, ionlyou Regał na przyprawy, szuflada na przyprawy, system porządkowania różnych szerokości szuflady – czarny, 30-60 cm, wysuwany wkład na przyprawy, wkład do szuflad

#ad
ionlyou #ad - Regał na przyprawy można rozciągnąć na szerokość, w zależności od ilości przypraw jest potrzebna. Organizer na przyprawy nadaje się do szuflad o różnych szerokościach. Stabilny i mniej chwiejący się niż inne 6 regałów na przyprawy. Nareszcie szuflada na przyprawy wygląda porządnie! 4-stopniowa i duża pojemnośćszuflada na przyprawy zapewnia porządek w szafkach kuchennych.

Wskazówka: jeśli produkt jest uszkodzony, skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej wymiany. Kompaktowy wkład do szuflady z czterema poziomami zapewnia dużo miejsca na wszelkiego rodzaju przyprawy, inne suplementy diety lub leki. Cenna pomoc w gotowaniu, zwłaszcza jeśli szuflada jest łatwo dostępna z kuchenki. Regał na słoiki na przyprawy nie wymaga wiercenia ani haka, można go używać bezpośrednio. Porządny i widocznyprzechowywanie przypraw porządkuje wszystkie przyprawy w sposób widoczny.

Atwy w użyciuorganizer na przyprawy jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Rozsuwana szerokość od 30 do 60 cm - półka na przyprawy składa się z 2 pojedynczych wkładów, każda z 4 warstwami. Wskazówka: przed zakupem należy zmierzyć rozmiar szuflady. Możesz dopasować szerokość regału do rozmiaru szuflady szerokość od 30 cm do 60 cm. System porządkowania przypraw nadaje się również do lakierów do paznokci, ale również na składniki do pieczenia, witaminy, perfum i innych kosmetyków.
Markaionlyou #ad
Producentionlyou #ad
Wysokość1.06
Długość11.81
Waga0.01
Szerokość15.35

10. JESIFFY

#ad

Wkład do szuflad, organizer na przyprawy wysuwany od 30 cm do 60 cm, szuflada na przyprawy z 4 poziomami bez słoika na przyprawy, uchwyt na przyprawy, JESIFFY Regał na przyprawy

#ad
JESIFFY #ad - Zmieści się ponad 30 butelek na przyprawy. Z 4 poziomami – szuflada na przyprawy ma dużą pojemność 4-stopniowa. Dzięki temu masz dobry przegląd i wszystko w zasięgu wzroku. Przyprawy są uporządkowane i nie zajmują dużo miejsca. Bez względu na to, można ją dopasować do odpowiedniego rozmiaru poprzez przesunięcie.

W szufladzie można również przechowywać lakier do paznokci, perfumy, kosmetyki, witaminy i inne leki. Jest to wspaniała możliwość uporządkowania uporządkowanej szuflady na przyprawy. Na regale zmieści się wiele słoików na przyprawy. Idealny prezent dla rodziny i przyjaciół. Wspaniały prezent – jest to prosty system porządkowania szuflad na przyprawy, łatwy w montażu. Można przechowywać różne słoiki na przyprawy, jaką długość ma szuflada, czy okrągłe.

Dzięki regałowi zdecydowanie bardziej uporządkowane niż przechowywanie przypraw w szafce wiszącej. W razie pytań prosimy o kontakt. Do czyszczenia można ją łatwo wytrzeć. Atwe czyszczenie – wkład do szuflady na przyprawy jest wykonany ze stabilnego plastiku. Przejrzysty i praktyczny – szuflada na przyprawy jest praktyczna, ponieważ jest wysuwana i dzięki temu można ją dopasować do liczby słoików na przyprawy.
MarkaJESIFFY #ad
ProducentJESIFFY #ad
Wysokość1.06
Długość15.35
Waga0.06
Szerokość23.62
Numer częściKein