Top 10 Fliesenaufkleber Küche – Naklejki na kafelki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. creatisto

#ad

Folia samoprzylepna na płytki ścienne, folia dekoracyjna na płytki w kuchni i łazience 15 x 15 cm, folia samoprzylepna do płytek ściennych, CREATISTO Naklejki na płytki, 18-częściowa

#ad
creatisto #ad - Prawdziwa obsŁuga klienta – nasi pracownicy dążą do najwyższego priorytetu: aby zadowolić Cię jako klienta. Wysokiej jakości wykonanie – idealne dopasowanie, wysokiej jakości proces drukowania i najlepsze materiały wyróżniają nasze naklejki na płytki.

Wyprodukowano w niemczech z wysokiej jakości materiałów przyjaznych dla środowiska. Możliwość usunięcia w każdej chwili – idealne rozwiązanie do wynajętego mieszkania! Jakość made in germany – zestaw 18 folii do płytek każda 15 x 15 cm – oryginalne naklejki na płytki CREATISTO zaprojektowane do płytek w kuchni, łazience i toalecie. 100% gwarancji zadowolenia z naszych płytek samoprzylepnych! Atwe nakładanie – nie przykleja się na mokro jak w przypadku tanich produktów.

Jesteśmy do państwa dyspozycji w każdej chwili! Gwarancja braku pęcherzyków powietrza dzięki technologii Bubble-Free. Nowe projektowanie starych płytek jest dziecinnie proste dzięki naszym płytkom mozaikowym. Trwałe i wytrzymałe – prawie nieograniczone zużycie, odporne na zarysowania, wodoodporne, środki czyszczące, odporne na wysokie temperatury do 80°C, nie blakną.
Markacreatisto #ad
Producentcreatisto GmbH #ad
Wysokość0.01
Długość5.91
Waga0.44
Szerokość5.91
Numer części184261

2. WANDKINGS

#ad

Królowie ścienne naklejki na płytki 15 x 15 cm, 300 sztuk – parent

#ad
WANDKINGS #ad - Samoprzylepna i usunięcia bez problemów. Wyprodukowana z wyjątkowo wysokiej jakości folii winylowej. Made in germany. Atwe i szybkie zawieszanie. Prawie nieograniczoną trwałość. Odporny na wodę, odporna na akcesoria do czyszczenia i środków czyszczących, odporna na działanie światła i promieniowania UV. Zakres dostawy: ilustrowana instrukcja obsługi, 300 naklejki na płytki o wymiarach 15 * 15 cm. Idealnie dopasowane i idealnie dostosowanych do potrzeb firmy.
MarkaWANDKINGS #ad
ProducentWandkings.de #ad

3. creatisto

#ad

Folia na płytki do kuchni i łazienki I naklejka na płytki z możliwością odklejenia I upiększa płytki – folia na płytki łazienkowe i kuchenne I wzór: Artwood

#ad
creatisto #ad - Lakier do płytek, stare farby do płytek oraz rysy i otwory są pokryte naklejkami na płytki. Atwe nakładanie – nasze płytki dekoracyjne są samoprzylepne bez uciążliwego klejenia na mokro. Idealna jako naklejka na płytki ścienne do łazienki lub kuchni – możliwość usunięcia w każdej chwili bez pozostawiania śladów.

Trwałość tatuaży – nasza folia do płytek ma trwałość 5+ lat i jest odporna na temperaturę do 80°C. Idealnie nadaje się do pomieszczeń mokrych i prysznicowych jako dekoracja w łazience. Dokładnie przycięte, odporne na promieniowanie UV, wilgoć i zarysowania dzięki specjalnej powłoce powierzchni. Przyklejanie płytek jest dziecinnie proste.

Serwis – jesteśmy do państwa dyspozycji i doradzimy w przypadku pytań dotyczących folii do płytek PCW, klejenia w kuchni i łazience lub innych pytań dotyczących folii samoprzylepnej do płytek. Płytki samoprzylepne do dekoracji ścian – obrazy na płytki można wybierać indywidualnie. Jakość made in germany – naklejki na płytki creatisto są produkowane w Niemczech zgodnie z najwyższymi standardami jakości.
Markacreatisto #ad
Producentcreatisto GmbH #ad
Wysokość0.01
Długość24.25
Szerokość20.28
Numer części13798876

4. creatisto

#ad

Creatisto Naklejki na płytki, folia dekoracyjna na płytki w kuchni i łazience/łazience 20 x 25 cm, 24-częściowa, folia na płytki, mozaikowe – stylowe naklejki na płytki ścienne

#ad
creatisto #ad - 100% gwarancji zadowolenia z naszych płytek samoprzylepnych! Atwe nakładanie – nie przykleja się na mokro jak w przypadku tanich produktów. Możliwość usunięcia w każdej chwili – idealne rozwiązanie do wynajętego mieszkania! Jakość made in germany – zestaw 24 folii do płytek o wymiarach 20 x 25 cm – oryginalne naklejki na płytki CREATISTO zaprojektowane do płytek w kuchni, łazience i toalecie.

Wyprodukowano w niemczech z wysokiej jakości materiałów przyjaznych dla środowiska. Jesteśmy do państwa dyspozycji w każdej chwili! Nowe projektowanie starych płytek jest dziecinnie proste dzięki naszym płytkom mozaikowym. Trwałe i wytrzymałe – prawie nieograniczone zużycie, odporne na wysokie temperatury do 80°C, odporne na zarysowania, wodoodporne, środki czyszczące, nie blakną.

Gwarancja braku pęcherzyków powietrza dzięki technologii Bubble-Free. Wysokiej jakości wykonanie – idealne dopasowanie, wysokiej jakości proces drukowania i najlepsze materiały wyróżniają nasze naklejki na płytki. Prawdziwa obsŁuga klienta – nasi pracownicy dążą do najwyższego priorytetu: aby zadowolić Cię jako klienta.
Markacreatisto #ad
Producentcreatisto GmbH #ad
Wysokość0.01
Długość7.87
Waga1.15
Szerokość9.84
Numer części185286

5. FoLIESEN

#ad

Kuchni, łazienki – folia samoprzylepna na płytki patchwork nr 3, FoLIESEN Naklejki na płytki do łazienki, .:15 x 20 cm / 16-częściowy zestaw

#ad
FoLIESEN #ad - Otrzymasz markowy produkt firmy FoLIESEN ze szczegółową instrukcją naklejania i foliowania płytek. Wewnątrz naklejki mają niemal nieograniczoną trwałość. Samoprzylepne naklejki na płytki mają doskonały klej, można je łatwo przykleić na kafelki lub ścianę bez tworzenia się pęcherzyków i w każdej chwili ponownie zdjąć.

Bez względu na to, czy chcesz zastosować klejenie na mokro czy na sucho. Są one łatwe w pielęgnacji, odporne na temperaturę i światło. Wystarczy okleić stare płytki ścienne, lustra do płytek, mozaikę i bordiury folią do płytek – przykleić płytki do płytek – bez rzemieślników – bez brudu – bez wydatków.

Ponieważ folia samoprzylepna jest wodoodporna, naklejki ścienne można bez problemu przykleić pod prysznicem, w toalecie lub na tylnej ściance kuchennej. Folia specjalizuje się w obróbce płytek i wykorzystuje wyłącznie wysokiej jakości, zmywalne, przyjazne dla środowiska i trwałe materiały.
MarkaFoLIESEN #ad
ProducentFoLIESEN e.K. #ad
Wysokość0
Długość5.91
Waga0.15
Szerokość7.87
Numer części21284
Model21284

6. Ambiance-Live

#ad

24-częściowy, Ambiance-Live AZULEJOS tatuaż ścienny w kratkę, 20 x 20 cm

#ad
Ambiance-Live #ad - Mają państwo możliwość, każdy z 24-częściowych elementów, jaki sobie życzysz. Atwy montaż: umożliwia precyzyjną instalację płytki azulejo, mozaika bez użycia instrukcji montażu może nie być dostępna w języku polskim.

Czyścić miękko wodą. Udekoruj swoją kuchnię, cement. Impresujące obrazy wysokiej jakości, odporne na zarysowania i wodę, bez zapachu, niepalne, duże temperatury -40 °C do 85 °C, nie nadają się do stosowania agresywnych produktów lub rzepów. 24 naklejki na płytki – 20 x 20 karo, cement. Oryginalna dekoracja: stwórz oryginalność dzięki naklejkom na płytki i kamionki oraz pięknym paletom kolorów, pierwotne grawerunki lub rysunki.

Użycie jest zatem proste, wystarczy usunąć z papieru i umieścić na gładkiej, czystej powierzchni. Naklejki są wstępnie przycięte. Daje to różnorodne pomysły pasujące do każdego domu. Jakość wyjątkowa: nowa technologia w dziedzinie wrażenia, wyjątkowy design, łazienkę lub toaletę za pomocą samoprzylepnych płytek w kratkę, nowy trend dekoracji mieszkania. Trwałość i wytrzymałość: długa żywotność wynosząca ponad 5 lat.
MarkaAmbiance-Live #ad
ProducentAmbiance #ad
Wysokość7.87
Długość7.87
Waga0.22
Szerokość0.2
Numer częścicol-RV-0334_20x20cm
Modelcol-RV-0334_20x20cm

7. cuadros-lifestyle

#ad

Cuadros-lifestyle Dekoracyjne naklejki 20 x 20 cm ze wspaniałymi motywami i ornamentami na ściany i płytki | zestaw 12-częściowy | jedwabisty mat

#ad
cuadros-lifestyle #ad - Jesteśmy do państwa dyspozycji w każdej chwili! Skontaktuj się z nami! Nowe projektowanie starych płytek jest dziecinnie proste dzięki naszym designerskim płytkom do naklejania. Jakość made in germany – oryginalne samoprzylepne płytki cuadros lifestyle, zaprojektowane do płytek w kuchni, łazience i toalecie.

Najlepsza obsŁuga klienta – nasz dział obsługi klienta ma najwyższy priorytet. Wytrzymały i wytrzymały – prawie nieograniczony okres trwałości! możliwość usunięcia w każdej chwili – idealne rozwiązanie do wynajętego mieszkania! Wysokiej jakości wykonanie – idealne dopasowanie, wysokiej jakości metody druku i najlepsze materiały wyróżniają nasze naklejki na płytki.

100% gwarancji zadowolenia z naszych naklejek na płytki! Atwe nakładanie – nie przykleja się na mokro jak w przypadku tanich produktów. Gwarancja braku pęcherzyków powietrza. Wyprodukowano w niemczech z wysokiej jakości materiałów przyjaznych dla środowiska.
Markacuadros-lifestyle #ad
Producentcuadros-lifestyle #ad
Wysokość0.04
Długość7.87
Szerokość7.87
Numer częściTS0313

8. M MOFIT

#ad

Marmur, naklejki ścienne, białe, M MOFIT Metro, wodoodporne, metalowe, duże płytki ścienne 5 matowych, odporne na wysokie temperatury, samoprzylepne płytki kuchenne

#ad
M MOFIT #ad - Rozmiar płytek/maty: 281 mm x 305 mm, 5 mat = 0, 335 m², grubość 3 mm, 79 m². Jest również wyposażony w niskie koszty konserwacji, że życie będzie o wiele łatwiejsze. Wysokiej jakości matowe samoprzylepne płytki metro zapewniają wygląd prawdziwego kamienia i mają matową powierzchnię, antypoślizgowe, a łatwe czyszczenie sprawi, wodoodporne i odporne na wysokie temperatury.

Idealny do ścian akcentujących, kuchni, prysznica, dekoracji kominka i za piecem. Duże naklejki, ściany ze sklejki, metal, PCW, mocniejsze niż samoprzylepne płytki ścienne winylowe, szkło, płaskich powierzchni. Dwie maty zazębiają się. Wystarczy odkleić od spodu kleju i przykleić do ściany! Płytki można łatwo ciąć ostrymi nożyczkami i nożem Exacto. Szybka i łatwa instalacja, niewielka waga, odklejanie i przyklejanie płytek kuchennych, bez problemów z fugami i piłami do płytek.

Samoprzylepne płytki mofit to prosty, ścian łazienki, zagłówków łóżka, samodzielny sposób na odświeżenie kuchni lub łazienki. Trwałe i grube naklejki na płytki mozaikowe, 10 mat = 0, grubsze niż zwykłe samoprzylepne naklejki na płytki winylowe. Takie jak płytki ceramiczne, mogą przylegać do lekko strukturalnej ściany lub wszystkich czystych, malowane ściany.
MarkaM MOFIT #ad
ProducentM MOFIT #ad
Wysokość0.12
Długość12.01
Waga0.58
Szerokość11.06
Numer częściMPVC70X150WY5
ModelMPVC70X150WY5

9. Alwayspon

#ad

10 sztuk, niebieskie, Naklejki na płytki ścienne i podłogowe, samoprzylepne, kuchni, 15 x 15 cm, łazienki, ochrona przed rozpryskiwaniem, na płytki do salonu

#ad
Alwayspon #ad - P>nadruk hd i doskonała perłowa folia ochronna – kolorowa, odporna na działanie wody i oleju, światłotrwała, łatwa do czyszczenia.

P>20 x 20 cm, 10-częściowy zestaw, możliwość dowolnego łączenia. Idealnie nadaje się do kuchni, salonu, łazienki, kominka, mebli i tak dalej. P>naklejki na płytki ścienne nadają się wspaniale do dekoracji domu i renowacji – do uszlachetnienia nowego budynku lub odnowienia starych płytek dla najemców. P>proste i łatwe w użyciu, wystarczy odkleić i nakleić – samoprzylepne, szybkie nakładanie i zdejmowanie. P>zastosowanie: zastosowanie jako naklejki na płytki ścienne i podłogowe oraz ochrona przed pryskaniem.
MarkaAlwayspon #ad
ProducentAlwayspon #ad
Wysokość0.01
Długość7.87
Szerokość7.87
Numer częściTS002-M
ModelTS002-M

10. RE-COVERTILES

#ad

24 sztuki naklejek na płytki 20 x 20 cm PS00078 mozaika ścienna klej cementowy do płytek do łazienki i kuchni odklej i nakleić, RE-COVERTILES

#ad
RE-COVERTILES #ad - Odporny na zarysowania, wodoodporny materiał klejący, klej aktywuje się po 24 godzinach i staje się trwały. Nie pozostawia jednak żadnych śladów, klej z możliwością krótkotrwałego repozycjonowania, jeśli zdecydujesz się ją usunąć z płytki.

Re-covertiles - spraw, które nie pasują do stylu domu i nowych mebli? nie ma potrzeby demontowania płytek i wydawania wygórowanych brzęczyków, aby płytki były piękniejsze. Opakowanie z 24 naklejkami na płytki w formacie 20 x 20 cm – Made in Italy. Rozwiązaniami są re-covertiles, które są gotowe do użycia i odtwarzają kolagen z azulejos lub włoskich nadruków kwiatowych majoliki i geometrycznych dekoracji vintage, fantastyczne wydruki samoprzylepne z odpornego na zarysowania i wstępnie wyciętego PCW, które mogą w prosty i niedrogi sposób ożywić płytki.

Masz stare płytki, aby odnowić otoczenie. Do konserwacji zaleca się stosowanie neutralnych środków czyszczących. Dekoracyjne płytki samoprzylepne, które już ci się nie podobają? Z przestarzałymi dekoracjami i kolorami, które nadają się do każdego pomieszczenia i stylu domu.
MarkaRE-COVERTILES #ad
Wysokość0.04
Długość7.87
Szerokość7.87
Numer częścilocalization_B07J9HJWV1