Top 10 Fahrrad 26 Zoll Mädchen Nabenschaltung – Rowery komfortowe i cruiser

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Talson

#ad

Różowy, Talson Rower dziewczęcy 26", 21-biegowa przerzutka Shimano z oświetleniem zgodnie z niemieckim prawem o ruchu drogowym, podwójna rama

#ad
Talson #ad - Rower jest zmontowany w 75% – waga: ok. Pedały, oświetlenie, siodełko, dzwonek, kierownica, błotniki i przednie koło muszą zostać zamontowane przez klienta.

15 kg. Przerzutka jest zmontowana i wstępnie ustawiona. Końcowy montaż roweru jest wykonywany przez samego klienta. Najniższa wysokość siodełka wynosi 78 cm – zalecany wzrost wynosi od 140 do 165 cm – rower jest wstępnie zmontowany w 75%. Hamulce są zamontowane i wystarczy je wyregulować. Narzędzia nie wchodzą w zakres dostawy. Rower 26" z 21-biegową przerzutką Shimano. Z oświetleniem z przodu i z tyłu – zasilanie bateryjne. Aluminiowe obręcze, aluminiowe uchwyty hamulcowe, komfortowe siodełko.
MarkaTalson #ad
Producenttalson #ad
Waga41.89

2. HAWK

#ad

Lekki rower damski, czarny, HAWK City Wave Easy rower damski 26 cali, hamulec obręczy i dynamo w piaście, 7-biegowa przekładnia w piaście Shimano, rower miejski

#ad
HAWK #ad - Hawk rowery zaprojektowane w berlinie i wyprodukowane w Europie. Bagażnik i dynamo w piaście Shimano zapewniają dodatkowy komfort i bezpieczeństwo. Green mobility: zrównoważona i zapewnia dobrą kondycję.

Wygoda i niezawodność: dzięki wytrzymałej 7-biegowej przekładni piastowej bez problemu poradzisz sobie z małymi i dużymi podjazdami. Bezproblemowa jazda: dzięki oponom z wkładką chroniącą przed przebiciem możesz cieszyć się jazdą bez obaw i bez obaw na codzienne trasy w mieście, czy podczas małych wycieczek na łono natury. Poznaj połączenie innowacyjnego wzornictwa i najwyższej jakości. Klasyczne wzornictwo: city wave Easy to ponadczasowo piękny rower miejski w subtelnym czarno-matowym kolorze, który dodaje stylu i elegancji.
MarkaHAWK #ad
ProducentHAWK BIKE Sales GmbH #ad
Waga39.68
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

3. Talson

#ad

21-biegowa przerzutka Shimano z oświetleniem, Talson Rower 26", liliowo-biały

#ad
Talson #ad - Rower 26" z 21-biegową przerzutką Shimano. Najniższa wysokość siodełka wynosi 82 cm – zalecany wzrost wynosi od 145 do 175 cm – montaż końcowy roweru jest wykonywany przez samego klienta.

Rower jest zmontowany w 75% – waga: ok. Narzędzia nie wchodzą w zakres dostawy. 16 kg. Z oświetleniem z przodu i z tyłu – zasilanie bateryjne. Przerzutka jest zmontowana i wstępnie ustawiona. Aluminiowe obręcze, aluminiowe uchwyty hamulcowe, komfortowe siodełko. Pedały, oświetlenie, kierownica, dzwonek, siodełko, błotniki i przednie koło muszą zostać zamontowane przez klienta. Hamulce są zamontowane i wystarczy je wyregulować.
MarkaTalson #ad
ProducentTalson #ad
Waga35.27

4. Talson

#ad

Oświetlenie zgodne z normą StVZO, 21 przerzutek Shimano, podwójna rama, różowy, 24 cale, Talson rower dziewczęcy

#ad
Talson #ad - Hamulce są zamontowane i wystarczy je wyregulować. Przerzutka jest zmontowana i wstępnie ustawiona. Narzędzia nie wchodzą w zakres dostawy.

15 kg. Najniższa wysokość siodełka wynosi 76 cm – zalecany wzrost wynosi od 130 do 145 cm – montaż końcowy roweru jest wykonywany przez samego klienta. Pedały, oświetlenie, dzwonek, siodełko, kierownica, błotniki i przednie koło muszą zostać zamontowane przez klienta. Aluminiowe obręcze, aluminiowe uchwyty hamulcowe, komfortowe siodełko. Rower 24" z 21-biegową przerzutką Shimano Gripshift. Z oświetleniem z przodu i z tyłu – zasilanie bateryjne. Rower jest zmontowany w 75% – waga: ok.
MarkaTalson #ad
Producenttalson #ad
Waga33.07

5. Talson

#ad

Talson rower dziewczęcy, 21 przerzutek Shimano, fioletowy, oświetlenie zgodne z normą StVZO, 26 cale, podwójna rama

#ad
Talson #ad - Aluminiowe obręcze kół, aluminiowe uchwyty hamowania, komfortowe siodełko. Rower 26” z przekładnią 21 biegów i manetką. Z oświetleniem z przodu i z tyłu – na baterie. Rower jest zmontowany do 75% – Waga: ok. Najniższa wysokość siodełka wynosi 82 cm – Zalecana wysokość wzrostu od 145 do 170 cm. 15 kg.
MarkaTalson #ad
Producenttalson #ad
Waga35.27

6. Talson

#ad

Turkus z oświetleniem zgodnie z niemieckim kodeksem drogowym, Talson Rower dziewczęcy 24", 21-biegowa przerzutka Shimano

#ad
Talson #ad - Pedały, kierownica, oświetlenie, dzwonek, siodełko, błotniki i przednie koło muszą zostać zamontowane przez klienta. Narzędzia nie wchodzą w zakres dostawy.

Hamulce są zamontowane i wystarczy je wyregulować. Przerzutka jest zmontowana i wstępnie ustawiona. Rower jest zmontowany w 75% – waga: ok. 14 kg. Rower 24" z 21-biegową przerzutką Shimano. Przerzutka tylna Shimano Shimano Gripshift. Najniższa wysokość siodełka wynosi 76 cm – zalecany wzrost wynosi od 130 do 145 cm – montaż końcowy roweru jest wykonywany przez samego klienta. Z oświetleniem zasilanym bateriami z przodu i z tyłu, aluminiowe uchwyty hamulcowe, wygodne siodełko.
MarkaTalson #ad
ProducentTalson #ad
Waga37.48

7. Talson

#ad

Turkusowa, podwójna rama, 21-biegowa przerzutka Shimano z oświetleniem zgodnie z niemieckim prawem o ruchu drogowym, Rower 26"

#ad
Talson #ad - Z oświetleniem z przodu i z tyłu – zasilanie bateryjne. Pedały, dzwonek, siodełko, kierownica, oświetlenie, błotniki i przednie koło muszą zostać zamontowane przez klienta.

15 kg. Końcowy montaż roweru jest wykonywany przez samego klienta. Najniższa wysokość siodełka wynosi 82 cm – zalecany wzrost wynosi od 145 do 170 cm – rower jest wstępnie zmontowany w 75%. Narzędzia nie wchodzą w zakres dostawy. Aluminiowe obręcze, aluminiowe uchwyty hamulcowe, komfortowe siodełko. Rower jest zmontowany w 75% – waga: ok. Rower 26" z 21-biegową przerzutką Shimano. Przerzutka jest zmontowana i wstępnie ustawiona. Hamulce są zamontowane i wystarczy je wyregulować.
MarkaTalson #ad
Producenttalson #ad
Waga35.27

8. HAWK

#ad

Oświetleniem i uchwytami ergo, HAWK City Wave Premium Plus z koszem I rower damski 26 cali I damski rower z 3-biegową przekładnią piastową Shimano, czarny

#ad
HAWK #ad - Wydajne hamulce v-brake zapewniają bezpieczne hamowanie, podczas gdy ergonomiczne uchwyty zapewniają dodatkowy komfort. Poznaj połączenie innowacyjnego wzornictwa i najwyższej jakości.

Hawk rowery zaprojektowane w berlinie i wyprodukowane w Europie. Ponadczasowa elegancja: hawk city wave Premium to rower dla pań z klasą. Idealny do miasta: city wave premium koncentruje się na najważniejszych elementach, które są potrzebne do bezpiecznej i beztroskiej jazdy po mieście. Idealnie nadaje się do codziennych tras po mieście. Subtelne wzornictwo nadaje mu ponadczasowe piękno. Bezpieczna i niezawodna: dzięki wytrzymałej 3-biegowej przekładni Shimano Nexus bez problemu poradzisz sobie z mniejszymi podjazdami. Green mobility: stań się częścią zrównoważonej i ekologicznej mobilności dzięki naszym rowerom.
MarkaHAWK #ad
ProducentHAWK BIKE Sales GmbH #ad
Waga39.46
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

9. HAWK

#ad

Rower miejski, HAWK City Comfort Premium rower damski 26 cali, czarny, lekki rower damski z 3-biegową przekładnią w piaście Shimano i hamulcem obręczy

#ad
HAWK #ad - Hawk rowery zaprojektowane w berlinie i wyprodukowane w Europie. Wydajne hamulce v-brake i uchwyty Ergo zapewniają niezbędny komfort i bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Dyskretnie zaprojektowany design city comfort Premium nadaje rowerowi ponadczasowe piękno, koncentrując się na istotnych elementach, które są potrzebne do bezpiecznej jazdy po mieście. Komfort i bezpieczeństwo: dzięki wytrzymałej 3-biegowej przekładni Shimano Nexus bez problemu poradzisz sobie z niewielkimi podjazdami. Poznaj połączenie innowacyjnego wzornictwa i najwyższej jakości. Atwe zakładanie i zdejmowanie: hawk City Comfort Premium zapewnia wyjątkowo głębokie wejście i wygodne siadanie i siadanie.
MarkaHAWK #ad
ProducentHAWK Bike Sales GmbH #ad
Waga39.68
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

10. HAWK

#ad

HAWK City Wave Deluxe Plus z koszem I rower damski 26 cali I lekki rower damski z 7-biegową przekładnią Shimano w piaście i dynamem w piaście I szary

#ad
HAWK #ad - Najwyższy komfort i bezpieczeństwo: lekka aluminiowa rama i idealnie dopasowany amortyzowany widelec zapewniają maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas każdej jazdy.

Hawk rowery zaprojektowane w berlinie i wyprodukowane w Europie. Bagażnik i dynamo w piaście Shimano zapewniają dodatkowy komfort i bezpieczeństwo. Poznaj połączenie innowacyjnego wzornictwa i najwyższej jakości. Green mobility: zrównoważona i zapewnia dobrą kondycję. Niezawodne wyposażenie: wytrzymała 7-biegowa przerzutka piasta Shimano bez trudu radzi sobie z małymi i dużymi podjazdami. Eleganckie wzornictwo: hawk city wave deluxe to rower dla pań z klasą – dzięki stylowemu wzornictwu przyciągniesz wszystkie spojrzenia.
MarkaHAWK #ad
ProducentHAWK BIKE Sales GmbH #ad
Waga44.09
Numer części20H0406
Model20H0406
Gwarancja2 lata gwarancji producenta