Top 10 Deko 30 Geburtstag Frau – Konfetti na przyjęcia

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. GoldRock

#ad

Dekoracja na 30 urodziny mężczyzny i, dekoracja konfetti, 200 sztuk dekoracji stołu na 30 urodziny dla kobiet i mężczyzn, dekoracja na 30. urodziny, GoldRock Konfetti dekoracja na 30. urodziny zielone

#ad
GoldRock #ad - Urodziny mężczyźni serwetki urodziny 30 kobiety dekoracja 30 Urodziny w kolorze złotym, jasnozielonym i innych kolorach, dekoracje stołu z konfetti są idealnymi dekoracjami, w połączeniu z lustrem z PCW, dzięki czemu twoja własna okazja jest wyjątkowa, aby świętować urodziny i podkreślić przyjęcie urodzinowe, że imprezy i imprezy będą bardziej żywe i eleganckie.

30 urodziny kobiety dekoracyjny stółkonfetti 30 Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe w ciągu 24 godzin. Dekoracja stołu na imprezę 30konfetti 30 Urodziny 30 Urodziny. Urodziny dekoracja na 30 urodziny, konfetti urodziny złote czarne, błyszczące konfetti 30 lat dekoracja niebieska dekoracja urodzinowa 30 urodziny dekoracja na 30 urodziny 0 urodziny dekoracja 3 0 urodziny kobiety dekoracja urodzinowa 30 Urodziny konfetti 30 Urodziny, urodziny, 30, konfetti, 30.

Urodziny złoto 30 Urodziny 30 Urodziny 30 Urodziny złota dekoracja stołu 30 Urodziny kobiety i mężczyzny - goldrock na 30
MarkaGoldRock #ad
ProducentGoldRock Konfettikanone Geburtstag #ad
Wysokość0.2
Długość7.09
Szerokość4.72
Numer częściGoldRock Konfetti Geburtstag
ModelGRSD202400
Gwarancja✅【Informacje o serwisie】 Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu przed lub po zakupie, prosimy o kontakt. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe w ciągu 24 godzin. Każda z Twoich propozycji jest kierunkiem naszego ciągłego doskonalenia.

2. Oblique-Unique

#ad

Z motywem kropek, różowe złoto, Oblique Unique® Happy Birthday konfetti urodzinowe, dekoracja stołu, ponad 300 sztuk

#ad
Oblique-Unique #ad - Materiał: tworzywo sztuczne. 30 szt. Zakres dostawy: ponad 300 sztuk konfetti ok. Kolor: różowe złoto. Happy birthday i ponad 300 szt. Idealnie nadaje się jako dekoracja na urodziny – dzięki temu wspaniałemu konfetti stworzysz cudowną atmosferę. -. Kropek.
MarkaOblique-Unique #ad
ProducentOblique-Unique® #ad

3. Oblique-Unique

#ad

Srebrne, czarne, 500 sztuk, Oblique-Unique® Happy Birthday, złote, dekoracja stołu, konfetti urodzinowe, gwiazdy

#ad
Oblique-Unique #ad - Kolor: złoty, srebrny, czarny; materiał: tworzywo sztuczne. Zakres dostawy: ponad 500 sztuk konfetti z napisem Happy Birthday & Sterne. Darmowa wysyłka, szybka dostawa 1-2 dni roboczych na terenie Niemiec. Rozmiar konfetti: szerokość: 3, 5 cm Wysokość: 0, 8 cm. Idealna jako dekoracja na urodziny – dzięki temu wspaniałemu konfetti stworzysz piękną atmosferę.
MarkaOblique-Unique #ad
ProducentOblique-Unique® #ad

4. Sepkina

#ad

200, konfetti kolor srebrny Happy-Birthday-srebrny, dekoracja stołu, Happy Birthday, dekoracja stołu

#ad
Sepkina #ad - Wysokiej jakości dekoracja stojąca w stylu Happy-Birthday. Dostępne w liczbie sztuk 200 lub 2000, 5 cm z efektem połysku, wymiary 3 cm x 1, błyszczące, efekt lustra. Przepiękna dekoracja jako dekoracja do rozsypywania lub do majsterkowania na wesela, kolację dla miłości, urodziny, Dzień Matki. Sepkina to niemiecka marka w dziedzinie wysokiej jakości dekoracji. Kolor: srebrny.
MarkaSepkina #ad
ProducentSepkina #ad
Waga0.04
Numer częściHU-XI-128

5. Bluelves

#ad

Brokatowe konfetti na stół dla kobiet i mężczyzn, Bluelves Konfetti na 50. urodziny, złote wesele, konfetti z liczbami, dekoracja na stół, 50. impreza, jubileusz, dekoracja stołu, złote konfetti, 30 g

#ad
Bluelves #ad - Zastosowanie: złote dekoracje konfetti ożywiają imprezy i imprezy elegancją. Złota dekoracja urodzinowa: nasze konfetti urodzinowe nadaje się idealnie jako dekoracja na stole lub jako dekoracja ciasta na przyjęcie urodzinowe, na której Twoi przyjaciele będą jeszcze bardziej zadowoleni.

Wskazówka: podczas użytkowania należy dodać trochę wody, pokazuje jaśniejszy, aby uniknąć zdmuchiwania konfetti przez wiatr. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe w ciągu 24 godzin. Złota dekoracja urodzinowa, złote - zawiera ok. Obsługa klientajeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu przed lub po zakupie, skontaktuj się z nami. Konfetti na urodziny, w tym cyfra 50 w kolorze złotym i złote serce. 50 Nadają się na przyjęcia urodzinowe, podłogi, zaproszenia na imprezę, opakowania na tort i wiele innych.

Wysokiej jakości materiałmateriał pcw, gładka powierzchnia nie zarysuje skóry, błyszczący i lepszy efekt lustra pod światłem, ty i twoi znajomi możecie rzucać konfetti w powietrze lub rozsypać je tak, jak chcesz. Konfetti urodzinowe 30 g, jubileusz, która uzupełni Twoją imprezę. Uwaga: należy używać pod nadzorem osób dorosłych, torebki na prezenty, szkło, patery na torty, ściany, okna, dekoracje stołu, tablice reklamowe, zaproszenia, ponieważ konfetti jest małe i można je łatwo połknąć.
MarkaBluelves #ad
ProducentBluelves #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Waga0.03
Szerokość0.39
Numer częściNumber 50 Love Confetti
ModelNumber 50 Love Confetti
GwarancjaNie dotyczy

6. Oblique-Unique

#ad

Oblique-Unique® 30. urodziny rocznica konfetti różowe złoto kropki + cyfry mix dekoracja stołu ponad 300 sztuk

#ad
Oblique-Unique #ad - Liczba 30 i ponad 300 szt. 1 cm. 50 szt. Rozmiar konfetti z liczbą 30: ok. Idealna jako dekoracja na 30 Kropki. Urodziny lub na 30 . Jubileusz – dzięki temu wspaniałemu konfetti stworzysz piękną atmosferę. Zakres dostawy: ponad 300 sztuk konfetti ok. Darmowa wysyłka, szybka dostawa 1-2 dni roboczych na terenie Niemiec. Kolor: różowe złoto; materiał: tworzywo sztuczne.
MarkaOblique-Unique #ad
ProducentOblique-Unique® #ad

7. Oblique-Unique

#ad

Oblique-Unique Happy Birthday kolorowa urodzinowy stół konfetti z efektem lustrzanym – ponad 150 sztuk

#ad
Oblique-Unique #ad - Idealna jako dekoracja na przyjęcie urodzinowe. Rozmiar konfetti: ok. Jedna torebka z kolorowo błyszczącym metalicznym konfetti, Happy Birthday - z pięknym efektem lustra. Ilość: ponad 150 sztuk konfetti. Darmowa wysyłka, szybka dostawa 1-2 dni roboczych na terenie Niemiec. 3, 2 cm.
MarkaOblique-Unique #ad
ProducentOblique-Unique #ad
Numer częściK-203-K
ModelK-203-K

8. Giftota

#ad

Imprezy, urodziny, Giftota, dekoracja na imprezę urodziny 40, Konfetti dekoracja na 40 urodziny, dekoracja na 40. urodziny, konfetti różowe złoto, dekoracja konfetti na jubileusze, dekoracja

#ad
Giftota #ad - Bogate elementy: zawiera numer 40, gwiazd, butelek wina, tortów urodzinowych, diamentów, wstążek, kieliszków do wina i innych elementów dekoracyjnych różowe złoto, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, balonów, częściej niż inne konfetti na rynku.

Wysokiej jakości materiał pcw: pokazuje jaśniejszy, ty i twoi znajomi możecie rzucić w powietrze lub rozsypać tyle konfetti, bardziej błyszczący i lepszy efekt lustra pod światłem, gładka powierzchnia nie rysuje skóry, ile chcesz. Urodziny: konfetti giftota idealnie nadaje się jako dekoracja do rozsypywania na stole jadalnym lub jako dekoracja tortu na przyjęcie urodzinowe, Twoja rodzina lub przyjaciele będą się bardziej cieszyć imprezą i będą się dobrze bawić.

Dekoracja z konfetti na 40 Zakres dostawy: konfetti dekoracja na 40 urodziny, 30 g/opakowanie. Wykorzystaj swoją wyobraźnię: dekoracja urodzinowa przyniesie nieoczekiwane pozytywne efekty na imprezach, stołach jadalnych, pudełkach prezentowych, ciastach, puść wodze fantazji i spraw, torebkach na prezenty itd. Nie ograniczaj się do tych miejsc, aby była bardziej przydatna!24-godzinna obsługa klienta zespołu Giftota.
MarkaGiftota #ad
ProducentGiftota #ad
Wysokość0.2
Długość4.33
Szerokość4.06
Numer częściGiftota
ModelRG-40
Gwarancja24 Miesięcy

9. Oblique Unique

#ad

Oblique Unique® 30. urodziny rocznica konfetti 500 szt. niebieski turkusowy srebrny dekoracja stołu dekoracja rozrzucana dekoracja urodzinowa konfetti cyfrowe

#ad
Oblique Unique #ad - Darmowa wysyłka, szybka dostawa 1-2 dni roboczych na terenie Niemiec. Idealna jako dekoracja na 30 Zakres dostawy: ok. Kolor: niebieski, turkusowy, srebrny; materiał: tworzywo sztuczne. Rozmiar konfetti: ok. Urodziny lub na 30500 sztuk elegancko błyszczących konfetti z liczbą 30 Jubileusz – dzięki temu wspaniałemu konfetti stworzysz piękną, nastrojową atmosferę. 1 cm.
MarkaOblique Unique #ad
ProducentOblique Unique #ad

10. WenmthG

#ad

Konfetti dekoracyjne na 40 urodziny zielone – 200 sztuk dekoracji stołu 40 urodzinowych złotych – konfetti na 40 urodziny dla kobiet, mężczyzn – dekoracja na 40 urodziny, WenmthG

#ad
WenmthG #ad - Zakres dostawy: ponad 200 sztuk dekoracji urodzinowych, w tym konfetti eukaliptusowe, 6 cm, "Happy Birthday", "40" i biało-zielone kwadratowe konfetti. Urodziny ciągle przeszkadza ci piękna dekoracja na 40 Dekoracja na 40 Wykonanie premium produkt wykonany jest z wysokiej jakości materiału pcw i materiału papierowego nadającego się do recyklingu, który jest bezpieczny i bezzapachowy, a dekoracja i praktyczność są gwarantowane dzięki podwójnej ochronie.

Dzięki wadze około 30 g zapewnia wystarczająco dużo ilości, 1 x 2, eukaliptusowe konfetti o wymiarach 6, aby udekorować przyjęcie urodzinowe. Urodziny? nie martw się, aby stworzyć dla ciebie wyjątkową dekorację urodzinową i sprawić, połączyliśmy liście eukaliptusa z konfetti, że te 40. To sprawia, obrusy, zaproszenia, torebki na prezenty, stojak na tort, świeczniki, zaproszenia na imprezę, jako dekoracja stołu, że Twoje przyjęcie urodzinowe jest wyjątkowe i imponujące.1

100% obsługa jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, skontaktuj się z nami w odpowiednim czasie za pośrednictwem Amazon, zwrócimy Ci pieniądze lub wymienimy dla Ciebie i nie spowoduje utraty pieniędzy. Urodziny będą niezapomnianym przeżyciem! Nadaje się na urodziny, dekoracje do pakowania babeczek itp. Wysokiej jakości materiał pcw tworzy jaśniejszy efekt lustra w przypadku padania światła, powierzchnia jest gładka i nie drapie skóry. Szerokie zastosowanie jedyna w swoim rodzaju dekoracja z konfetti.
MarkaWenmthG #ad
ProducentWenmthG #ad
Wysokość3.94
Długość3.94
Szerokość3.94
Numer częściMK-40
ModelDELC
Gwarancja/