Top 10 Anzündwolle 5kg – Rozpałki do węgla

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. POOL Total

#ad

Koszy ognia i grilla, podpałka do wosku, podpałka do węgla, pieców, 3 kg podpałka do kominka z wełny drzewnej i wosku – idealna do wszystkich kominków, grilla, pieców do pizzy

#ad
POOL Total #ad - Rozpałka ma długi czas palenia wynoszący ok. Wydajność: podpałka do kominka smokings odpowiada normie dotyczącej podpałki do grilla i kominka DIN EN 1860-3.

Są one odporne na wilgoć i są prawie nieograniczone. Wysokiej jakości drewno: drewno pochodzi w 100% z odnawialnych lasów z certyfikatem FSC w Europie. 8-10 minut. Podpałka pali się bez pozostawiania śladów i jest w pełni kompostowalna. Opakowanie nie zawiera plastiku ani innych niepotrzebnych opakowań dodatkowych. Spalają neutralny zapach i smak i nie tworzą sadzy. Idealnie nadają się do drewna opałowego, misach paleniskowych, ogniskach, piecach do pizzy, węgla i brykietów. Smokings są bezpiecznie dostarczane w stabilnym kartonie. Rozpalanie ognia w kominkach, piecach, grillach i wszystkich innych paleniskach.
MarkaPOOL Total #ad
ProducentPOOL Total #ad
Waga6.61
Numer częściSK815770
ModelSK815770

2. Eco Blaze

#ad

Grilla i pieca do pizzy – bezpieczna, czysta podpałka do drewna świerkowego – 200 pudełek, Eco Blaze Naturalna podpałka do kominka – podpałka z wełny drzewnej do drewna i polan

#ad
Eco Blaze #ad - Naturalne, aby zapewnić jej komfort, te ekologiczne zapalarki nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów. Opakowanie 200 sztuk w opakowaniu: dostępne w ekonomicznym opakowaniu zbiorczym z 200 ręcznie wykonanymi zapalniczkami, które nie zabraknie Ci szybko. Przyjazne dla środowiska: te naturalne podpałki kominkowe z wełny drzewnej są wykonane z ekologicznych pasków drewna świerkowego i zanurzone w wosku, aby zapewnić bardziej wydajne spalanie.

Zapakuj pudełko na kemping lub ciesz się nim w domu, aby za każdym razem stworzyć i utrzymać idealny ekologiczny ogień. Proste i natychmiastowe: dzięki naturalnym zapalnikom do kominka do palników na drewno, pieców, ognisk i innych można za każdym razem szybko i łatwo rozpalić idealny ogień. Zaprojektowane specjalnie do czystego spalania, te naturalne podpałki do kominka są idealne do przygotowywania potraw i używania w pobliżu rodziny, czyste i bezzapachowe: w przeciwieństwie do tradycyjnych podpałek do kominka, zdrowie i bezpieczeństwo.

Są one produkowane w wielkiej Brytanii i są o wiele bardziej przyjazne dla środowiska niż tradycyjne podpałki kominkowe. Podpałka do kominka zapala się natychmiast i pali się przez 8 minut, dzięki czemu można rozpalić ogień bez skomplikowanej techniki. Wszechstronne możliwości zastosowania: dzięki przyjaznym dla środowiska zapalniczkom firmy Eco Blaze można rozpalić burzę na grillu lub w piecu opalanym drewnem, opowiedzieć historie przy ognisku lub w palenisku, bawić się na świeżym powietrzu obok kominka lub rozgrzać piec opalany drewnem w zimową noc.
MarkaEco Blaze #ad
ProducentWhite Horse Energy #ad
Wysokość11.57
Długość7.24
Waga3.75
Szerokość7.87
Numer częściEBFL
ModelEBFL

3. ORANGE DEAL

#ad

10 kg ok. 760 sztuk, ORANGE DEAL Podpałka ekologiczna wełna drzewna, do kominka i grilla, podpałka do grilla, wełna do rozpalania

#ad
ORANGE DEAL #ad - 380 sztuk karton jest korzystniejszy. Ponieważ podpałka pali się bez pozostawiania śladów i składa się wyłącznie z naturalnych składników, podpałka nadaje się szczególnie do grillowania. Rodowisko: podpałka jest dostarczana w stabilnym kartonie.

Oznacza to, że drewno użyte do produkcji naszych podpałek powstało w ramach zdrowego obiegu drewna. Jedna lub dwie rozpałki wystarczają do rozpalania w przypadku normalnie suchego drewna. Zastosowanie: kominek, piec, misa do ognia: podpałka z wełny drzewnej jest praktycznie bezzapachowa i dlatego można ją bez problemu umieścić ręcznie pomiędzy paliwem. Dlatego też podpałka jest bardzo łatwa do zapalenia, a dzięki woskowi podpałka z wełny drzewnej pali się długo i gorąco.

Ponieważ podpałka może być przechowywana praktycznie bez utraty jakości, nie należy przegapić tej korzyści. Ponadto nasze podpałki to produkt z certyfikatem FSC. Właściwości: wełna do podpałki ma wiele małych frędzli i jest nasączona woskiem bez sadzy. Trwałość: 5 kg ok. Zastosowanie: najlepiej umieścić dwie podpałki do grilla pod kominkiem. Wełna do rozpałki znajduje się w kartonie BEZ dodatkowego plastikowego opakowania.
MarkaORANGE DEAL #ad
ProducentORANGE DEAL #ad
Wysokość2.8
Długość5.3
Waga22.05
Szerokość2.8
Numer części0

4. TANGDIAABBCC

#ad

100% ekologiczna podpałka do kominka z naturalnym woskiem, REDPRICE® Wełna do rozpalania drewna 5 kg, przyjazna dla środowiska podpałka do drewna, klasa premium

#ad
TANGDIAABBCC #ad - Wolne od niepożądanych dodatków, bez zapachu lub barwników, równomierny kształt. Jeśli nie jesteś zadowolony, możesz go zwrócić i otrzymać pieniądze! Kup teraz naszą podpałkę premium do domu za pomocą kilku kliknięć. Bez niepotrzebnego opakowania z tworzywa sztucznego.

Bezpieczny dla środowiska: bez oleju palmowego. Wyprodukowano w niemczech, 100% ekologiczny: wyprodukowano w niemczech pod ścisłą kontrolą jakości. Ko fire starter, kominek z wełny drzewnej. Nieograniczona trwałość i możliwość przechowywania. Doskonały stosunek ceny do jakości: czy to jako podpałka do grilla, otrzymasz swoją włóczkę do rozpałki ogniowej w opakowaniu 5, podpałka do pieca lub jako rozpałka do wędzenia, kominka, 10 lub 15 kg.

Składa się w 100% z surowców odnawialnych i jest nasączony woskiem roślinnym. Nasza ekologiczna wełna do rozpalania jest certyfikowana i odpowiada normie DIN EN 1860-3, nie jest łatwopalna. W redprice zobowiązujemy się do czystych surowców. Uniwersalne zastosowanie do zapalania drewna i węgla. Nie umieszczamy niepotrzebnego plastikowego opakowania. Gwarancja satysfakcji.
MarkaTANGDIAABBCC #ad
Waga5
Numer częściAMOVO

5. Ora-Tec

#ad

Rozpałka ekologiczna do kominka, do 500 sztuk, 5 kg, wełna drzewna

#ad
Ora-Tec #ad - 100% naturalny produkt z surowców odnawialnych. Do rozpalania:pieców, kominków, grilla, ogniska. Rozpałka do pieca z wełny drzewnej impregnowanej woskiem - liczba sztuk może się różnić, zależnie od wagi. Ekologiczna wełna drzewna, testowana zgodnie z normą DIN EN 1860 – 3. Nieograniczona trwałość i możliwość przechowywania, brak ryzyka samozapłonu i wybuchu.
MarkaOra-Tec #ad
ProducentORA-TEC #ad
Waga11.02
Numer częściORA-TEC
Model45

6. ZÜNDUNG

#ad

Wosk, wełna drzewna, podpałka do grilla, ZÜNDUNG Podpałka do grilla i kominka, 100% ekologiczna, wełna drzewna, kominka i pieca

#ad
ZÜNDUNG #ad - Przyjemny zapach – w porównaniu do tradycyjnych podpałek rozpałka ma przyjemny i naturalny zapach. Oszczędna i mocna – mieszanka wełny drzewnej i naturalnego wosku zapewnia doskonałą jakość spalania.

Niska emisja dymu – zapłon: rozpałka ma niewielki dym i dzięki naturalnym surowcom nie pozostawiają żadnych szkodliwych pozostałości. Ponadto podpałka jest bardzo łatwa do przypalenia. Ponadto do rozpalania potrzeba tylko kilku podpałek. 75 sztuk podpałek z wełny drzewnej w woreczku z juty. Zakres dostawy: 1 x zapłon 1 kg, podpałka do grilla i kominka bio ok. Naturalna i zrównoważona – rozpałka jest produkowana w 100% ze zrównoważonej gospodarki leśnej z surowymi kontrolami i charakteryzuje się długim czasem palenia.
MarkaZÜNDUNG #ad
ProducentZÜNDUNG #ad
Waga1

7. Bolson

#ad

Podpałka do kominka i pieca, Bolson Podpałka do grilla i kominka 2,5 kg z wełny drzewnej i wosku – ekologiczna i certyfikowana przez FSC wełna drzewna wyprodukowana zgodnie z normą DIN – podpałka do grilla

#ad
Bolson #ad - Do produkcji naszej wełny do rozpałki wykorzystywane jest wyłącznie drewno i naturalny wosk z certyfikatem FSC! Długi czas palenia – bardzo długi czas palenia wynoszący 8-10 minut ułatwia rozpalanie grilla i kominka.

Po zapaleniu można uzyskać doskonały rezultat w ciągu kilku minut. Możliwość długiego i nieograniczonego przechowywania podpałki do drewna opałowego, nie jest samozapalana i bez niepotrzebnego plastikowego opakowania! Skuteczny i prosty – nasz ekologiczny rozpałka niezawodnie zapala ogień bez sadzy i kłucia. Rozpal ogień. Jakość premium – podpałka z wełny drzewnej wyprodukowana w europie zgodnie z normą DIN EN 1860-3:2003-12.

Nasza obietnica – nasze ekologiczne rozpałki zapewniają przyjazną dla środowiska alternatywę dla innych podpałek dzięki wysokiej jakości surowcom. Potrzebna jest tylko ekologiczna podpałka Rozrusznik ognia idealnie nadaje się do grilla, pieca i kominka. Czysty produkt naturalny – podpałka do grilla i kominka przekonuje odnawialnymi surowcami.
MarkaBolson #ad
ProducentBolson #ad
Waga5.51

8. Zündling

#ad

Podpałka do grilla, FSC® Vegan z wełny drzewnej i wosku, Zündling® Bio rozpałka 5 kg do kominka

#ad
Zündling #ad - Bez plastiku. Produkt wegański: zarejestrowany przez "the vegan Society". Silny: zapłon pali się przez około 10 minut bezwonnie i nietoksycznie.

Zrównoważony rozwój: stosujemy wełna drzewna i wosk roślinny. W trosce o środowisko. Bez ropy naftowej. Ręczne wykonanie: w eifel wykonujemy ręcznie rozpałkę. Stosujemy wyłącznie drewno pochodzące z wzorowo zarządzanych lasów. Opracowany i wyprodukowany bez testów na zwierzętach. Pojedyncze egzemplarze bezpośrednio od producenta. Fsc: nasza wełna drewniana posiada certyfikat fsc. W rozpałkach nie znajdują się produkty pochodzenia zwierzęcego.
MarkaZündling #ad
ProducentMayko-Feuer GmbH #ad
Waga11.02

9. BlackSellig

#ad

5 kilo Black sellig Oeko zapalniczki samochodowej rozłożeniem wełna piec grill zapalniczki samochodowej zapalniczki kominek zapalniczki samochodowej – bez kosztów wysyłki.

#ad
BlackSellig #ad - 2 – 3 cm. Wełna drzewna pojone w wosku oraz nie bespritzt. Rozmiar poszczególnych zapalniczki samochodowej: Długość pomiędzy 6 -7 cm, średnica ok. Podgrzewania, bez jakichkolwiek pozostałości, nie selbstentzuendend i bezgranicznie wytrzymały. Odpowiedni do pieców, kominków i grile nie nadaje się dla lub naftowymi. 5 kilogramów black sellig zapalniczki samochodowej z wełny drzewnej z produkcji FSC.
MarkaBlackSellig #ad
ProducentBlackSellig #ad
Wysokość10.63
Długość15.75
Waga11.02
Szerokość8.66
Numer częściBio Anzünder 5

10. Kaminprofi

#ad

Fidibusse podpałka | podpałka do pieca – podpałka do grilla – podpałka do kominka | do wyboru: 400 800 1200 sztuk 400

#ad
Kaminprofi #ad - 100% naturalne surowce | Ekologiczny produkt naturalny | Nie pozostawia szkodliwych pozostałości. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie przechowywać w temperaturze powyżej 45°C. Do bezproblemowego i niezawodnego zapalania cudownie rozpalającego ognia kominkowego, grilla i pieców kuchennych wszelkiego rodzaju. Wyjątkowo długi czas palenia. Biologiczna, przyjazna dla środowiska oraz całkowicie nieszkodliwa dla zdrowia i bezzapachowa – podpałka wykonana jest z czystych włókien drzewnych z naturalną parafiną podobną do wosku świecowego.
MarkaKaminprofi #ad
ProducentHAGOS #ad