Top 10 65% Prozent Tastatur Hot Swap – Klawiatury dla graczy do PC

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Redragon

#ad

Obsługa oprogramowania Pro, Redragon K617 Fizz 60% przewodowa klawiatura gamingowa RGB Gaming, przełącznik liniowy, kompaktowa mechaniczna klawiatura z różowymi i białymi nasadkami, 61 klawiszy

#ad
Redragon #ad - Możliwość dostosowania do każdego oprogramowania: rozszerz swoje możliwości dzięki dostępnemu oprogramowaniu, aby stworzyć własne nowe tryby i efekty, które można znaleźć w sklepie redragon. Wybierz swój własny ulubiony tryb do każdej gry. Ywy rgb: klawiaturę można wybrać do 20 wstępnie ustawionych trybów podświetlenia.

Zaprojektowana specjalnie dla graczy fps-gamer: połóż klawiaturę na biurku i nie musisz już krzywić, aby oszczędzić miejsce na mysz, mysz nigdy więcej nie będzie już trafiać na klawiaturę. Przełączniki są zaprojektowane do żywotności 50 milionów naciśnięć. Czerwone przełączniki: najcichszy mechaniczny przełącznik, liniowy i miękki hub klawiszy sprawia, że każde kliknięcie jest łatwe do zarejestrowania. Slim fresh k617: nowa przewodowa klawiatura layout 60% w orzeźwiającym stylu z bezkonkurencyjnie korzystną ofertą.

Kompaktowe 61 klawiszy z wybranymi klawiszami, zaprojektowane specjalnie dla graczy FPS i efektywnej pracy. Makro z różnymi kombinacjami klawiszy lub skrótami dla lepszej wydajności pracy i gry. Jasność i prędkość przepływu są również regulowane na pokładzie. Ciesz się kątami myszy bez zmartwień, że zespołu Kills. Możliwość hot swap z innymi przełącznikami Redragon.
MarkaRedragon #ad
ProducentRedragon #ad
Wysokość1.73
Długość12.4
Szerokość5.28
Numer części265803927
ModelK617

2. Womier

#ad

Linear Red Switch, WK61 mechaniczna klawiatura gamingowa RGB, Womier Klawiatura 60% procent, klawiatura Hot-Swappable z nasadkami na klawisze Blue Sea PBT do Windows PC Gamer

#ad
Womier #ad - Płyta i przełącznik, silikonowa podkładka 2 w 1 nowa dodana: klawiatura gamingowa dodała najnowszą silikonową podkładkę 2 w 1, która zapewnia bogatszą przestrzeń dla majsterkowiczów klawiatury. Hot-swappable custom keyboard: cichy czerwony przełącznik mechaniczny, że każde kliknięcie jest łatwe do zarejestrowania.

Kabel usb typu c, xbox series X|S i Xbox One, szybka transmisja, bardziej stabilna transmisja. Matowa, matowa ściana uwydatnia blask RGB we wszystkich kierunkach. Dzięki temu możesz robić wszystko co chcesz. Klawiatura gamingowa led wk61 wprowadza więcej kolorów do konfiguracji komputera stacjonarnego i zapewnia więcej zabawy podczas grania i pracy. Wytrzymały, liniowy i miękki sposób klawiszy sprawia, dzięki czemu możesz mieć klawiaturę zarówno do gier komputerowych, z przełącznikami, które są zaprojektowane na 50 milionów naciśnięć przycisków.

Mini klawiatura do samodzielnego wykonania: mechaniczna klawiatura wk61 firmy womier jest dostarczana z 3 wymiennymi nakładkami na klawisze sublimacyjne. Klawiatura jest kompatybilna z PC, PS4, jak i konsolowych. Spełnij swoje potrzeby w zakresie niestandardowych klawiatur. Tęczowe podświetlenie rgb i makro: dzięki oprogramowaniu womier proarm mable można zdefiniować własną klawiaturę, ustawiając miliony podświetlonych kolorów i klawiszy makr. Klawiatura w stylu motywu 60%: styl tematyczny sprawia, gdy rgb jest wyłączony.
MarkaWomier #ad
ProducentWomier #ad
Numer częściTC-BQcheng-hong
ModelWK61

3. Corsair

#ad

Corsair mechaniczna klawiatura dla graczy, czarny

#ad
Corsair #ad - Matryca: 111 przycisków. Klawisze g są również przyporządkowane za pomocą poleceń elgato Stream Deck, dostosowywanie dźwięku lub sterowanie Game Capture, OBS, takich jak przełączanie scen, TipeeeStream, uruchamianie multimediów, Twitch i wiele innych.

Podświetlenie rgb poszczególnych przycisków i 19-strefowe oświetlenie LED zapewniają dynamiczne i żywe efekty świetlne z niemal nieograniczonymi możliwościami dostosowywania. 100% anti-ghosting z pełnym najazdem przyciskowym: bez względu na to, jak szybko grasz - każde naciśnięcie przycisku jest prawidłowo rozpoznawane; 2-stronna nakładka na nadgarstek Soft-Touch zapewnia optymalny komfort.

Niemieckie przełączniki cherry mx speed – wysoce precyzyjna charakterystyka liniowa bez słyszalnego kliknięcia; Rapidfire z bardzo krótkimi czasami reakcji i wysokimi częstotliwościami przełączania. Dedykowane sterowanie multimedialne: Dostosuj ustawienia audio bez przerywania gry; sześć dedykowanych programowalnych przycisków G do makr w grze.
MarkaCorsair #ad
ProducentCorsair #ad
Wysokość1.42
Długość18.31
Waga2.91
Szerokość6.73
Numer częściCH-9127014-DE
ModelCH-9127014-DE
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

4. EPOMAKER

#ad

EPOMAKER Monet TH80 PRO ISOUK 75% Hot Swap RGB 2,4 GHz / Bluetooth 5.0/przewodowa klawiatura mechaniczna z nasadkami klawiszy MDA PBT, sterowanie przyciskami do Win / Mac/PS4/PS5/Xbox Gateron Pro

#ad
EPOMAKER #ad - Obsługuje mac/winnie trzeba naciskać żadnego przycisku, aby pomiędzy różnymi systemami, wystarczy podłączyć kabel do urządzenia i podłączyć go bezpośrednio do klawiatury. Nakładki na klawisze pbt o profilu mdf i technice barwnika sub - klawiatura epomaker th80 jest dostarczana z popularnymi nasadkami na klawisze theory o wyjątkowym profilu MDA.

Podręcznik i oprogramowanie do wdrożenia zaawansowanych funkcji można znaleźć na naszej stronie internetowej do pobrania. Tryby można łatwo przełączać za pomocą fn+1/2/3 bluetooth / 4 2, 4 GHz, 4 GHz / 5 kabel USB. Trzy tryby połączenia: bluetooth 5. 0 i 2. 4ghz i kabel typu c wyposażona w akumulator o dużej mocy dzięki tej klawiaturze obsługuje połączenia bezprzewodowe i przewodowe. Układ 75% zapewnia zarówno komfort pisania, a także programowalny metalowy pokrętło, jak i świadomość miejsca, 4 GHz i przewodowe wyjście USB-C. Należy pamiętać, że oprogramowanie dla komputerów Mac różni się od oprogramowania dla systemu Windows i należy pobrać odpowiednie oprogramowanie z naszej strony internetowej.

Dzięki skierowanym na południe diodom LED oświetlenie RGB świeci jaśniej i sprawia więcej radości podczas dopasowywania. Mechaniczna klawiatura gamingowa z 75% 80 klawiszami - th80 firmy epomaker to klawiatura z wbudowaną modułowością do wszystkiego, które umożliwia dodatkową kontrolę nad konfiguracją. Zdumiewające efekty rgb i programowalna za pomocą dołączonego oprogramowaniamechaniczna klawiatura epomaker th80 jest wyposażona w wiele standardowych efektów RGB, między którymi można przełączać się za pomocą prostych kombinacji klawiszy.
MarkaEPOMAKER #ad
ProducentEPOMAKER #ad
Numer częściHU-XI-201
ModelHU-XI-201
Gwarancja1 rok gwarancji

5. Roccat

#ad

Kompaktowa mechaniczna klawiatura gamingowa RGB, koło multimedialne, tytanowe przełączniki liniowe, QWERTZ, AIMO LED oświetlenie pojedynczego przycisku, aluminiowa powierzchnia, Roccat Vulcan TKL

#ad
Roccat #ad - Windows 7, 8, 10 i 11 obsługa oprogramowania. Wymagania systemowe: usb 2. 0 lub wyższy, połączenie internetowe dla sterownika oprogramowania.
MarkaRoccat #ad
ProducentRoccat #ad
Wysokość0.98
Długość9.45
Waga2.12
Szerokość27.17
Numer częściROC-12-270
ModelROC-12-270

6. Redragon

#ad

Kompaktowa mechaniczna klawiatura z liniowym czerwonym przełącznikiem, obsługa sterowników Pro, biała, Redragon K630 Dragonborn 60% przewodowa klawiatura do gier RGB, 61 klawiszy

#ad
Redragon #ad - 61 przycisków Anti-Ghosting zapewnia ultra-kompaktowy i minimalistyczny design. Specjalnie dla graczy fps: umieść klawiaturę prosto na biurku i nie krzywiąco, aby zaoszczędzić miejsce dla myszy, mysz nigdy nie będzie trafić na klawiaturę. Ciesz się beztroskim machaniem myszką i zdobądź zabijanie drużyny.

Ywy rgb: do 13 wstępnie ustawionych trybów podświetlenia można wybrać za pomocą samej klawiatury. Produkty międzynarodowe podlegają odrębnym warunkom, w tym dopasowaniem, są sprzedawane z zagranicy i mogą różnić się od produktów lokalnych, klasyfikacją wiekową i językiem produktu, etykietą lub instrukcją. Możliwość dostosowania do każdego oprogramowania: rozszerz swoje możliwości dzięki dostępnemu oprogramowaniu, aby zaprojektować własne nowe tryby i efekty, które można znaleźć w redragonshop.

Wybierz swój ulubiony tryb dla każdej gry. Jasność i prędkość przepływu są również regulowane na pokładzie. Uwalnia cenne miejsce na biurku i mniej bałaganu. Http://bit. Ly/k630_softwarE. 60% układu - 60% układ us w trybie przewodowym: zupełnie nowy redragon 60% design w trybie przewodowym ze względu na duży popyt. Makra z różnymi kluczami lub skrótami dla wydajniejszej pracy i grania.
MarkaRedragon #ad
ProducentRedragon #ad
Wysokość2.24
Długość12.87
Szerokość6.02

7. HK GAMING

#ad

GK61 Mechaniczna klawiatura gamingowa – 61 klawiszy RGB podświetlane podświetlenie LED, PC/Mac Gamer Clicky Switch Gateron Optical Blue

#ad
HK GAMING #ad - Podświetlenie rgb: 16, wiatrak, kilka trybów podświetlenia aurora, gradient kolorów, Ripple, spektrum i pojedyncze światło, 8 miliona kombinacji kolorów, fale, Rainbow, nie wymaga sterowników. Możliwość wymiany na gorąco z przełącznikami Gateron, Kailh, Cherry.

Kompatybilność z mac, win 7, linux i windows: gk61 jest kompatybilny z windows 10, windows xp i mac os i jest dostarczany z 60-calowym kablem USB typu C na typ A. W przypadku klawiatur wymienianych podczas pracy nie ma potrzeby lutowania/odlutowywania przełączników. Pełny tryb anti-Ghosting NKRO. Nagrywanie makro i inne funkcje nagrywanie makr za pomocą oprogramowania, dostosowywanie zaawansowanych funkcji, personalizacja przycisków funkcyjnych. Przełącznik gateron - mechaniczne przełączniki gateron można na życzenie zastąpić innymi przełącznikami poprzez wymianę na gorąco.

Klawiatura plug & Play o małej obudowie. Nakładki na klawisze abs doubleshot - gk 61 idoubleshot zamknięta czcionka ABS - nasadki klawiszy abs, zmieniaj je zgodnie z życzeniem dzięki dołączonym do zestawu breloczkom. Klawiatura nadaje się do wszystkich środowisk, Win 8, Win Vista, zastosowań domowych i biurowych, ma niewielki rozmiar do małych pomieszczeń.
MarkaHK GAMING #ad
ProducentHong Kong Keyboards #ad
Wysokość1.57
Długość11.5
Waga1.18
Szerokość4.02
Numer częściiGk61
ModelGK61
GwarancjaCzęści tylko

8. Owpkeenthy

#ad

Ultrakompaktowa mini przewodowa klawiatura gamingowa z podświetleniem tła PBT Dye-Sub nasadki klawiszy do Win/Mac/PC, Owpkeenthy Klawiatura mechaniczna RGB 60% czerwony przełącznik

#ad
Owpkeenthy #ad - Liniowy czerwony przełącznik: cichy mechaniczny przełącznik, lekki dźwięk klawiszy nie ma sensu paragrafu przy minimalnym oporze, ale szybka akcja bez dotykowego uczucia uderzenia, gładszy, co ułatwia pisanie klawiatury. Klasyczna 60% kompaktowa konstrukcja: mała, kompaktowa klawiatura mechaniczna 60% z odpowiednimi przełącznikami liniowymi w kolorze czerwonym mx, cichy dźwięk kliknięcia, szybka akcja przy minimalnym oporze bez dotykowego uczucia uderzenia.

Podświetlenie rgb: 60% klawiatura rgb z 16, 8 milionami kombinacji kolorystycznych, wbudowanymi wieloma efektami świetlnymi i jednokolorowym podświetleniem, prędkość oddychania, pełnokolorowym podświetleniem.

Kilka poziomów jasności, precyzyjnie zaprojektowane nasadki klawiszy zapewniają krystalicznie czyste, równomierne podświetlenie tła. Połączenie typu c wystarczy podłączyć do każdego systemu w tym laptopa za pomocą dołączonego kabla USB o dużej prędkości. I trzy dodatkowe kolorowe klawiatury sublimacyjne. Nasadki na klawisze pbt i nakładki na klawisze Dye-Sub: wtryskowe grawerowane laserowo nasadki klawiszy PBT, litery nie blakną.
MarkaOwpkeenthy #ad
ProducentWHYSP #ad
Wysokość1
Długość12
Waga1.5
Szerokość4

9. CIY

#ad

Klawiatura z funkcją wymiany podczas pracy dla Win/Mac szary + czerwony, układ QWERTZ, 88 klawiszy, CIY X77 mechaniczna klawiatura gamingowa, programowalny RGB, trzy regulowane wysokości,kable typu C

#ad
CIY #ad - 88-przyciskowa funkcja anti-ghosting - pożegnaj się z ghostingiem! Mechaniczna klawiatura TKL X77 jest wyposażona w technologię anti-ghosting z pojedynczym przyciskiem, aby zapewnić dokładną rejestrację klawiszy podczas intensywnych sesji gier lub szybkiego pisania w biurze.

Klawiatura gamingowa x77 jest wyposażona w dwuwarstwowy uchwyt, aby zapewnić wygodne pisanie i zmniejszyć objawy zmęczenia podczas intensywnych gier. Najlepsza wydajność do gier - rama x77 jest częściowo wykonana ze stopu metalu i częściowo wykonana z tworzywa ABS, zapewnia odpowiednią wagę, mechaniczny przełącznik z możliwością wymiany podczas pracy odpowiada Cherry MX, została przetestowana z ponad 50 milionami uderzeń klawiszy i jest przeznaczona do intensywnych gier komputerowych. Dzięki odsłoniętej konstrukcji LED przełącznika mechanicznego uzyskuje się coraz jaśniejsze oświetlenie RGB.

Niewiarygodna trwałość. Dynamiczny efekt tęczy rgb - x77 jest wyposażony w 14 wstępnie ustawionych trybów oświetlenia RGB, a oświetlenie RBG obsługuje dostosowanie za pomocą oprogramowania sterownika. Nakładki na klawisze abs double-shot i ergonomiczny design - wysokiej jakości nakładki na klawisze Double Shot-ABS: odporny na zużycie i odporny na światło materiał ABS wykorzystuje technologię formowania wtryskowego 2K.
MarkaCIY #ad
ProducentCIY #ad
Wysokość2.17
Długość15.94
Szerokość7.28
Numer częściX77
ModelX77
GwarancjaRoczna gwarancja jakości, tylko zamiennik, ale bez naprawy

10. RK ROYAL KLUDGE

#ad

RK ROYAL KLUDGE M75 klawiatura gamingowa bezprzewodowa 75% procent TKL klawiatura mechaniczna RGB 2,4 GHz bezprzewodowa / Bluetooth/USB-C QWERTZ z wyświetlaczem OLED i przyciskiem Hot Swappable

#ad
RK ROYAL KLUDGE #ad - Liniowe czerwone przełączniki z funkcją hot-swapklawiatura mechaniczna hot swap, płytka obsługuje 3/5-pinowe przełączanie na gorąco, dzięki czemu skutecznie zapobiega nieprawidłowym dotykom, bez lutowania. Czerwone przełączniki to najlepsze przełączniki na każdą okazję. Tryb potrójny, 4 g + bluetooth, przewodowy + bezprzewodowy 2, w tym tryb kabla usb c, 4 g i tryb bluetooth 5.

1. Funkcja przycisku: przełączanie maszyny, tryb przewodowy/2, regulacja głośności, zupełnie nowy ekran OLED i przycisk, przełączanie trybu połączenia. Kompatybilny z podwójnym systemem win/mac, tryb bezprzewodowy 2, połączenie z wieloma urządzeniami Ta kompaktowa bezprzewodowa klawiatura obsługuje 3 tryby połączenia, nieograniczone użytkowanie. Podświetlenie rgbklawiatura do gier firmy rk royal kludge obsługuje 18 trybów podświetlenia rgb, aby spełnić różne potrzeby. Z wielofunkcyjnym wyświetlaczem oled i przyciskiem mechaniczna klawiatura m75 jest wyposażona w zintegrowany, dzięki czemu ta bezprzewodowa klawiatura mechaniczna sprawia przyjemność! Funkcja wyświetlacza: poziom baterii, 4G/Bluetooth, win/mac, głośność.

Kompaktowy, co oszczędza miejsce dla graczy na biurku. Za pomocą bluetooth można podłączyć do 3 urządzeń jednocześnie i przełączać je za pomocą pokrętła. Ta klawiatura gamingowa to wspaniałe urządzenie zarówno dla graczy komputerowych, 75% niemiecki układ Royal Kludge M75 ma 75% układ z 81 przyciskami, jak i użytkowników biurowych!
MarkaRK ROYAL KLUDGE #ad
ProducentRK ROYAL KLUDGE #ad
Wysokość1.65
Długość12.91
Waga2.09
Szerokość5.47
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji